0

@Pewex Osobiście to nie wiem jak to odbierać, jeszcze dwa lata temu w miarę bym się cieszył ale taki Silmarillion przyjął bym tylko jako wysokiej próby animację.

Obecnie niech trzymają się od tego z daleka.

0

@Survier Przecież Xavi cały czas dawał minuty skrzydłowym, jak dla mnie to aż za dużo względem tego ile dawali zespołowi.

1

@maroon Za to Xavi to wręcz ogrywał puiga
Pomijający szorskti Koeman 743 minut
Wielki fan z Kataru Xavi 451 minut

Zbudował ale to Koeman Balde mu wynalazł.

0

@Comentateiro Ale jak to ostatnio pisałeś że dużo lepiej wszystko idzie bo gramy bardziej zespołowo :)

0

@SuperPatsonFCB Źle to jest napisane, cofnijmy się i poszukajmy topowego trenera który obejmuje Barcelonę, oj trzeba poważnie sięgać pamięcią to są czasy gdzie poł la bamby na świecie nie było.

0

@shaun No wybacz ale trudno trzeciego najlepszego strzelca w LM nie uznawać za koksa.

0

@Przemek2323 A przyznaj szczerze ogladanie Suareza bez formy to nie była męka?

0

@Corr Przecież praktycznie równo miesiac temu przedłuzyli z nim umowę :)

1

Tak sobie podsumowałem oceny Lewego w europejskich pucharach z ciekawości i tak średnio to wygląda. Różnie to było i w lidze dowozi ale Lewy przyszedł też jako gwiazda na europejskie puchary więc wymagać też trzeba.

Tak olałem mecze z czechami w tym pierwszy gdzie zaliczył hattrick brawa dla niego za to ale pominąłem je dlatego że to nie te mecze decydowały o awansie, jak ktoś uważa że jestem hejterem albo oszukuję przez to, to ok.
https://ibb.co/0fxVgCX

0

@SelloutCrowd Ale gdzie masz na rynku piłkarzy pokroju Messiego, chętnie pooglądam mecze z ich udziałem.

0

@Rewolucja123 No ok zawsze możesz tak zakładać, ja tylko dodam że naszym najrówniejszym skrzydłowym jest Dembele osobiście go lubię ale to bardzo dużo mówi o reszcie skrzydłowych.

Nasza żelazna defensywa której nie tylko ja byłem pewien też się nie popisała, ogólnie to mamy bardzo mało zawodników którzy trzymają równy wysoki poziom od września, najczęściej grają w kratkę do tego Xavi za dużo miesza zwłaszcza w ofensywie.

0

@Rewolucja123 No widzisz a ja odwrotnie nawet mieliśmy dyskusje z @Emhyr o tym i mimo iż Brazol nie powalał to jednak dawał dużo więcej na boisku dużo więcej niż się gołym okiem wydawało.

2

Barca w europejskich pucharach rozegrała 8 spotkań, wygrała dwa razy nie muszę pisać z kim, przegrała cztery razy.
Bilans bramkowy to 15:16 tyle że 9:3!!! To bilans z potęgą z Czech, jak ich wykluczymy to mamy 6:13
Słabo to wygląda panie trenerze.

4

Ja już jestem na etapie że, mnie nie boli że, mnie nie boli.

0

@IronSanHybrid Powinienem się wstydzić ze się uśmiałem ?

0

@PietrasCoelho https://www.fcbarca.com/89971-as-galaktyczna-pensja-i-oferta-sportowa-przekonaly-takefuse-kubo-do-realu-madryt.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/89971-as-galaktyczna-pensja-i-oferta-sportowa-przekonaly-takefuse-kubo-do-realu-madryt.html

"Gwizdy ze strony publiczności: To decyzja widzów. Ja podjąłem swoją decyzję. Kibice mają prawo do tego, aby na mnie gwizdać. Myślę, że na to zasługuję. Poza tym byli jednak widzowie, którzy mnie okaskiwali, i to dodawało mi siły."

0

@saczers438 Barcelona tylko raz wygrała z MU w Manchesterze tak w kontr ciekawostce.

0

@Rewolucja123 O wiedzę że marzy się pep akcja w europie, jak cudem wychodzi to król jak nie to nieudacznik. Takie zabawy są nieopłacalne chyba że nie wierzysz w to co budujesz.

8

@Faro Policjant: Komendant rozkazał nam strzelać celniej.
Faro: Komendant rozkazał im strzelać do ludzi.

1

@Pawel13sz Nie a przynajmniej w najbliższych latach. Suarez swoją drogą ale tu Messi sporo dołożył.

4

@PatrychoO Il Fenomeno to tylko jeden sezon ale jaki, skala jego talentu była aż tak olbrzymia że mimo średnich zdobyczy bramkowych wciąż pojawia się we wszelakich listach najlepszych.

0

@wodztek97 @barcelonaLM Uzgodnienie a poinformowanie o czymś to jednak nie to samo.

5

@barcanawieki Ciekawe czy dostał już swój przydział prezerwatyw i wazeliny.

0

@Awtameok_Klana Ja nie mam żadnych emocji wobec nich a na uprzedzenia sobie zasłużyli.

Tak tak biedna rosja nie miała wyjścia albo bronić się atakiem albo Ukraina by ich podzieliła....

0

@!34RC3!_0N4 No dla mnie nie ewentualnie Bayern, ekipa która ma takie doświadczenie w tych rozgrywkach jest ponad te które to trofeum widziały w tv.

0

@!34RC3!_0N4 Kolego Real musi być uznawany za faworyta czy nam się to podoba czy nie.

1

@Kidd Historycznie tylko raz wygraliśmy z MU na ich terenie, to tak w ramach kontr opinii że angolom Hiszpanie nie leżą.

0

@draxidox Powinni tam ustawiać fotoradary niech płacą cwaniaczki.

1

@Faro No jak ktoś nie zna takich klubów jak BVB czy wielu z Francji które żyją z produkcji talentów to może innym wciskać kit o wyznaczaniu trendu. Już pomijam fakt że to wyznaczanie było wymuszone.

0

@Survier No szef problem tylko taki że do połowy stycznia, jak gole przestały przesłaniać ogólny obraz to jednak okazało się że wcale takim szefem nie był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?