Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pewex Osobiście to nie wiem jak to odbierać, jeszcze dwa lata temu w miarę bym się cieszył ale taki Silmarillion przyjął bym tylko jako wysokiej próby animację.
Obecnie niech trzymają się od tego z daleka.
0
@Survier Przecież Xavi cały czas dawał minuty skrzydłowym, jak dla mnie to aż za dużo względem tego ile dawali zespołowi.
1
@maroon Za to Xavi to wręcz ogrywał puiga
Pomijający szorskti Koeman 743 minut
Wielki fan z Kataru Xavi 451 minut
Zbudował ale to Koeman Balde mu wynalazł.
0
@Comentateiro Ale jak to ostatnio pisałeś że dużo lepiej wszystko idzie bo gramy bardziej zespołowo :)
0
@SuperPatsonFCB Źle to jest napisane, cofnijmy się i poszukajmy topowego trenera który obejmuje Barcelonę, oj trzeba poważnie sięgać pamięcią to są czasy gdzie poł la bamby na świecie nie było.
0
@shaun No wybacz ale trudno trzeciego najlepszego strzelca w LM nie uznawać za koksa.
0
@Przemek2323 A przyznaj szczerze ogladanie Suareza bez formy to nie była męka?
0
@Corr Przecież praktycznie równo miesiac temu przedłuzyli z nim umowę :)
1
Tak sobie podsumowałem oceny Lewego w europejskich pucharach z ciekawości i tak średnio to wygląda. Różnie to było i w lidze dowozi ale Lewy przyszedł też jako gwiazda na europejskie puchary więc wymagać też trzeba.
Tak olałem mecze z czechami w tym pierwszy gdzie zaliczył hattrick brawa dla niego za to ale pominąłem je dlatego że to nie te mecze decydowały o awansie, jak ktoś uważa że jestem hejterem albo oszukuję przez to, to ok.
https://ibb.co/0fxVgCX
0
@SelloutCrowd Ale gdzie masz na rynku piłkarzy pokroju Messiego, chętnie pooglądam mecze z ich udziałem.
0
@Rewolucja123 No ok zawsze możesz tak zakładać, ja tylko dodam że naszym najrówniejszym skrzydłowym jest Dembele osobiście go lubię ale to bardzo dużo mówi o reszcie skrzydłowych.
Nasza żelazna defensywa której nie tylko ja byłem pewien też się nie popisała, ogólnie to mamy bardzo mało zawodników którzy trzymają równy wysoki poziom od września, najczęściej grają w kratkę do tego Xavi za dużo miesza zwłaszcza w ofensywie.
0
@Rewolucja123 No widzisz a ja odwrotnie nawet mieliśmy dyskusje z @Emhyr o tym i mimo iż Brazol nie powalał to jednak dawał dużo więcej na boisku dużo więcej niż się gołym okiem wydawało.
2
Barca w europejskich pucharach rozegrała 8 spotkań, wygrała dwa razy nie muszę pisać z kim, przegrała cztery razy.
Bilans bramkowy to 15:16 tyle że 9:3!!! To bilans z potęgą z Czech, jak ich wykluczymy to mamy 6:13
Słabo to wygląda panie trenerze.
4
Ja już jestem na etapie że, mnie nie boli że, mnie nie boli.
0
@IronSanHybrid Powinienem się wstydzić ze się uśmiałem ?
0
@PietrasCoelho https://www.fcbarca.com/89971-as-galaktyczna-pensja-i-oferta-sportowa-przekonaly-takefuse-kubo-do-realu-madryt.html" target="_blank" rel="nofollow">https://www.fcbarca.com/89971-as-galaktyczna-pensja-i-oferta-sportowa-przekonaly-takefuse-kubo-do-realu-madryt.html
"Gwizdy ze strony publiczności: To decyzja widzów. Ja podjąłem swoją decyzję. Kibice mają prawo do tego, aby na mnie gwizdać. Myślę, że na to zasługuję. Poza tym byli jednak widzowie, którzy mnie okaskiwali, i to dodawało mi siły."
0
@saczers438 Barcelona tylko raz wygrała z MU w Manchesterze tak w kontr ciekawostce.
0
@Rewolucja123 O wiedzę że marzy się pep akcja w europie, jak cudem wychodzi to król jak nie to nieudacznik. Takie zabawy są nieopłacalne chyba że nie wierzysz w to co budujesz.
8
@Faro Policjant: Komendant rozkazał nam strzelać celniej.
Faro: Komendant rozkazał im strzelać do ludzi.
1
@Pawel13sz Nie a przynajmniej w najbliższych latach. Suarez swoją drogą ale tu Messi sporo dołożył.
4
@PatrychoO Il Fenomeno to tylko jeden sezon ale jaki, skala jego talentu była aż tak olbrzymia że mimo średnich zdobyczy bramkowych wciąż pojawia się we wszelakich listach najlepszych.
0
@wodztek97 @barcelonaLM Uzgodnienie a poinformowanie o czymś to jednak nie to samo.
5
@barcanawieki Ciekawe czy dostał już swój przydział prezerwatyw i wazeliny.
0
@Awtameok_Klana Ja nie mam żadnych emocji wobec nich a na uprzedzenia sobie zasłużyli.
Tak tak biedna rosja nie miała wyjścia albo bronić się atakiem albo Ukraina by ich podzieliła....
0
@!34RC3!_0N4 No dla mnie nie ewentualnie Bayern, ekipa która ma takie doświadczenie w tych rozgrywkach jest ponad te które to trofeum widziały w tv.
0
@!34RC3!_0N4 Kolego Real musi być uznawany za faworyta czy nam się to podoba czy nie.
1
@Kidd Historycznie tylko raz wygraliśmy z MU na ich terenie, to tak w ramach kontr opinii że angolom Hiszpanie nie leżą.
0
@draxidox Powinni tam ustawiać fotoradary niech płacą cwaniaczki.
1
@Faro No jak ktoś nie zna takich klubów jak BVB czy wielu z Francji które żyją z produkcji talentów to może innym wciskać kit o wyznaczaniu trendu. Już pomijam fakt że to wyznaczanie było wymuszone.
0
@Survier No szef problem tylko taki że do połowy stycznia, jak gole przestały przesłaniać ogólny obraz to jednak okazało się że wcale takim szefem nie był.