0

@hoeniker Jestem pewnie jednym z największych fanów Balde ale nie zgodzę się że zagrał kapitalnie.
No fajnie wreszcie zaczął grać bo jak na razie to było w kratkę z minusem i tak sprzedawali go w zeszłe lato ale na pewno nie był wtedy top pomocnikiem, a tak szczerze nawet teraz nie dał bym go do top 5.

0

@AdiKingu96 Ty to jak ktoś go krytykował bo grał w kratkę na minus i teraz można go praktycznie tylko chwalić to co mają robić nic nie pisać czy wymyślać absurdy by krytykować dalej.

1

@Encore Nie wiem czy ja jestem jakiś zepsuty tymi dawnymi składami ale słabo wyglądają i mnie Brazylia w ogóle nie porywa ile tam jest mega gwiazd 2 na siłę 3.

0

@Trojanek23 Zabójstwo – przestępstwo umyślne polegające na pozbawieniu człowieka życia. Zakładasz że oni chcieli go zabić?

2

@Medium Raz powielasz plotki i pomawiasz nie ponosząc odpowiedzialności
Dwa, jakaś kobieta musiał cię strasznie zranić że wciąż tu całą płeć piękną w tak złym świetle pokazujesz, najczęściej w jakiś historyjkach niemożliwych do zweryfikowania.

2

Ja jestem tym od stylu, ale sytuacja klubu jest nieciekawa i trzeba szanować co się ma. Jak przyjdą lepsze czasy to będę narzekał.

2

No ta dwubramkowa przewaga była by super, myślę że Kessi mimo pewnie najlepszego meczu w barwach Barcy czuje niedosyt.

0

@arasz1819 Miej w kadrze Busquetsa FdJ Kessiego SR i próbuj garcie na DP na treningach arasz płacze że Garcia nie dostał minut na DP w meczach :)

0

@karci0 Tak chociaż z nich wszystkich to jak komentuje jako komentator to tak tego nie czuć.

0

@arasz1819 No tak na treningach jest słabo ale na Real wystarczy oj tak.

1

@arasz1819 Pomijając że był testowany na treningach i wyszło słabo, to gorsza wersja busquetsa. Wolny słaby fizycznie z niezłym wyprowadzeniem piłki jak na ŚO słabym jak na pomocnika.

0

@Kgorecki2500 ..."Wpływ branży samochodowej na niemiecką gospodarkę jest niebagatelny. Samochody są najlepiej rozpoznawalnymi na świecie niemieckimi produktami eksportowymi, tworząc markę kraju. Doliczając pośrednie miejsca pracy generowane przez przemysł samochodowy, sektor zatrudnia ok. 1,8 mln osób i wypracowuje 7,7% PKB. ¾ produkcji jest eksportowana. Wydatki na badania i rozwój firm samochodowych wyniosły w 2016 roku 41 mld euro – więcej niż wydatki sektora japońskiego, czy amerykańskiego. W kraju koszty te wynoszą 21,9 mld euro i stanowią ok. 1/3 wszystkich wydatków na badania i rozwój pochodzących z sektora prywatnego. Motoryzacja jest najważniejszym segmentem niemieckiego eksportu towarów (18% eksportu)"....

A to stare dane i te liczby są jeszcze większe, słowacja czechy polska oberwie się wielu państwom.

0

@lucca87 Oczywiście po co w Barcelonie świetny zawodnik na Cadizy jak wyjdzie w LM i nie podoła, pisząc dyplomatycznie.
Idealny przykład Coutinho od małego wielka gwiazda ale tylko w Liverpoolu był chimeryczną gwiazdą ale po czasie wyszło że trzeba było go głaskać po główce. Z takimi ludźmi nie na wygrywa się zbyt wiele.

Jak dla mnie Fati dostał 10 z dwóch przyczyn nie za bardzo było komu jej dać(ja osobiście wolał bym odczarowanie tego numeru przez jakiegoś weterana jak to robił Alves) drugi powód to to że potrzebowano na już gwiazdy, bohatera nowy przełom i padło im na Fatiego, czy słusznie to nie wiem, teraz wiemy że nie ale oni mieli mały wybór.
No i ja do końca nie jestem przekonany że Fati to była by bestia bez kontuzji, bo akurat statystyki między "genialnym" Fatim a obecnym wcale nie pokazują że ta różnica jest taka ogromna. Wiec albo ten wcale nie jest taki słaby obecnie albo tamten nie był taki genialny, ja przychylam się do tego drugiego.

1

@maroon Dlaczego dziwne, kojarzysz koło napędowe parowców i dopiero po 2000 lat ktoś pomyślał że jednak śruba Archimedesa jest lepsza :)

1

@lucca87 Nie bo to co pokazywał jako 16 latek i słusznie był określany mianem geniusza, nie robi już takiego wrażenia jak ma się 20 lat, tym bardziej że to co cię wyróżniało najbardziej zawodzi.

Ogólnie to chciałem poruszyć ten temat ale czekam na lepszy mecz dzieciaka bo łaska LR na pstrym koniu jeździ.

@Sysia11 Przecież początek Bojana był bardzo dobry, presja go zjadła bo miał mało szans a wymagania były ogromne tak samo jak konkurencja.

1

@doc To samo pisałem na dwumecz z MU średnio wyszło z tą obroną.

0

@DonMatteo901 Akurat sondaże sprawdzam sobie regularnie i do tych z przed tygodnia to sytuacja konfy była średnia bo 6 % to dla nich wyrok bo oni zawsze mają zawyżone sondaże.

Co do dostania się do sejmu to sporo dały głosy niezdecydowanych i antysysemowców a ich poparcie jest bardzo zmienne. No i jak konfa będzie miała za dużo to zaraz będzie sprowadzona niżej bo znajda się skandale.

0

@Emhyr No tak się nie da więksi od nich czyli Xavi i Iniesta mu bardziej pomagali a był dużo młodszy.

0

@Emhyr By Xavi kazał Pedriemu i Gaviemu być bliżej Busquetsa/FdJ

0

@Emhyr Już kilka razy komentatorzy angielscy(jest jeden przy linii) zwracali uwagę że Busquets wielokrotnie dopominał się od Xaviego wsparcia w obronie, i ok można się śmiać, tylko że jak go wymienił FdJ to też zaraz wołał do Xaviego że nie ma wsparcia

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież dwa tygodnie temu pisałeś że bierzemy Real co się stało?

0

@michal26 Przecież to się w ogóle nie pokrywa z innymi sondażami czy ogólnie z badaniami nad młodymi wyborcami gdzie od kilku lat coraz więcej z nich skręca w lewo.

0

@Azi Nie będę generalizował ale pewnie ją kojarzysz była przecież miss euro :) tylko że po pięciu operacjach i kilku kg plastiku

0

@DonMatteo901 Co w tym interesującego? Akurat konfa zawsze była silna w młodych a potem przychodzą wybory i to się nigdy nie przekładało na wyniki. To jest właśnie problem konfederacji że głosują na nich dzieciaki a nie przedsiębiorcy czy najlepiej wykształceni dla których ponoć mają super program

1

@Donnie_Darko Gdzie wy te wszystkie absurdy wynajdujecie, Messi nurkiem? Za głęboko patrzycie w odmęty internetu i potem tu jakieś abstrakcyjne wywody tworzycie.

2

@FcPortoFan1999 Norbi ma już fuchę pana Sznuka znając obecne standardy tvp zastąpi jakimowicz albo najman :(

0

@Survier Co to znaczy stworzył? Skoro @Emhyr twierdzi że Balde nie jest Koemana a ten dał mu 2 mecze a dokładniej 58 minut to EV dał urusowi jednen mecz w którym zagrał 14 minut. Fatiemu musiał dać te 422 minuty bo totalnie nie miał kim grać, taki był z niego stawiacz na młodych.

Julian Araujo ma 21 lat duży rozstrzał do tych wymienionych wcześniej.

0

@Medium No ale o co chodzi to przecież nie sekret że miała innego, rok w rok ktoś odkrywa to na nowo nie wiem tylko po co, skoro jej nie spławił to widocznie dobrze im razem. Messi też miał bliskie spotkania z modelkami w młodości.

0

@Pawel13sz Jakby zapytał Leo to by się więcej dowiedział.

0

@LS Supercop z Sevillą czy w tym sezonie z Sociedad w PK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?