0

@xavi890 Widać po nim właśnie te obfite posiłki :(

1

@Medium Pomijając zaczepki w szkole.
To w Polsce od lat setki tysięcy dzieci były wychowywane przez pary jednopłciowe Matkę i Babkę.

To dość zabawne że kogoś kogo oburzały bójki dzieciaków nie boli przemoc wobec dziecka, bije tu kolosalna hipokryzja skoro dorosły nie potrafi poradzić sobie z dzieckiem i rozwiązaniem jest przemoc to nic dziwnego że ta przemoc jest później uznawana za metodę.

0

@PJ777 No tylko że sporo czasu od tego upłyneło, ludzie już zapominają jak on wyglądał, ostatnio kolo tu pisał że miał dwa świetne sezony :)

1

@kylian7 @Lucerfi Akurat ostatnie wybory zaprzeczają temu o piszecie ba konfederacja miała wśród przedsiębiorców i tych elitarniejszych zawodów poparcie na poziomie 5 procent, takie samo jak wśród niepracujacych.

1

@paweldunajecfcb Zatrzyma, po jarku pis szlag trafi.

0

@michal26 No to oczywiście że jak mają na to czas na treningach to niech próbują, nie będę płakał jak to wyjdzie, po prostu uważam że mecze pokazują że na treningach jest sporo do poprawy i eric na DP nas nie zbawi.

Do tego mamy kosztownego FdJ który powinien tam grać chyba że on ma grać obok Pedriego no to wtedy trochę to inaczej wygląda, i to bardziej zrozumiałe, tylko czy Xavi posadzi Gaviego.

0

@Nano22 No tylko problem jest taki że piramida wieku wyborców to wyrastanie potwierdza, ostatnie wybory pokazały też że konfederacja nie jest atrakcyjna dla przedsiębiorców czy elitarnych zawodów a przecież cały czas udaje partie dla tych mądrzejszych.Za to jest szalenie popularna u tych co praw wyborczych nie mają xD

2

@AdiKingu96 @PatrychoO Wielkim gwiazdom rodzimych rynków to tak średnio się eurowizja opłaca, Bądź takim podsiadło i miej kontrakt z tvp na rok :)

0

@michal26 No nie wiem to trochę jak szukanie usprawiedliwienia tego transferu. jest franek jest niezatapialny SR. Akurat gra w obronie jeśli chodzi o rozgrywanie jest dużo łatwiejsza, koronny przykład to mascherano.

0

@takisobiektos @Emhyr Najlepsi są z TACTIC GRUP - OROBITG

0

@Faro Andre Gomes na treningach w Barcy był prawdziwym crackiem...

0

@doc Bo wciąż boli że trofea wreszcie wygrywała im kadra Barcelony. teraz znów wracają suche lata i do tego nie grają już pięknie.

0

@DonMatteo901 Nieźle pompuje że na taki pałacyk uzbierała.

0

@AmigoBlancos A śmiano się bo ja już zwyczajnie nie pamiętam. Tylko odnosząc się do tego urywka mógłbym podejść pozytywnie, ale czytałem cały wywiad i gość odleciał zwłaszcza jak akcentował 10 Barcelony :0

1

@michal26 No ja to się zastanawiam czy nie może a właściwie nie kradnie trochę elektoratu psl, też konserwatywni a zagubili całkowicie swoj rodowód, widziałem gdzieś badania że młodzi rolnicy to już głownie wyborcy konfy.

No ja widzę dwa problemy a może poółtora, nie będzie miejsca dla korwina i brauna bo oni są atrakcyjni dla malutkiej grupy ludzi, pół problemu to śmiali się z chowania macierewicza a konfa będzie chowała brauna.

Wiesz że ja jestem negatywnie nastawiany do konfy ale jest tam kilka osób które jakby zostały w polityce to nasza scena była by lepsza/ciekawsza ale nie są to jkm braun i mentzen.

Nie wiem czy do drugiej grupy dotrzesz argumentami, ogólnie nasza polityka cierpli na brak argumentów a lubuje się w emocjach najczęściej negatywnych.

0

@michal26 Rozgrywa dobrze jak na stopera na pomocnikach to wrażenia nie zrobi.

0

@Xpert77 Ale że psl laków zgubiłeś to wstyd.

0

@pyra92 No ja pamiętam że Bojan to wedle niektórych miał nawet większy od Messiego :)

0

@Nhyz No on musi ich codziennie oglądać w klubie więc nic dziwnego że się odcina.

9

@Kessie @Kidd z tego co pamiętam to już wcześniej były takie próby i nie było takich odczuć co teraz.

Wolny słaby stoper z dobrym wyprowadzeniem będzie teraz wolnym słabym DP ze średnim wyprowadzeniem :)

1

@Trojanek23 Magii też nie ale to był niesamowity talent jak wchodził, choć ja odejścia nie pamiętam bardziej utkwiły mi w pamięci własnie strzał/ułożona noga i decyzyjność która był na niesamowitym poziomie, tyle że tamten poziom robił wrażenie u 16 latka ale u 20 latka już nie bardzo.

0

@Tomix88 Margines widziałem statystyki rok temu, za to jak się wydarzy to jest nadmuchiwane.

1

@chosenone Zaraz ci ktoś wyskoczy i wyciągnie jakiś marginalny przypadek jak kowboj z legalną bronią udaremnił kradzież butelki rumu :)

0

@Armandi Raz są fajni kandydaci na liderów tej paki.
Dwa to ze ktoś kopie się po czole i po transferze gra dobrze nie znaczy że kolejne szanse w byłym zespole by go odbudowały to nie FM.

1

@th@les Tu nawet nie chodzi o strzelanie asysty i kreację, on często wchodzi i pozoruje grę i bieganie, trudno oczekiwać że trener da ci szansę jak w ostatnim meczu dostałeś kwadrans i w 85 minucie spacerkiem pozorujesz powrót.

0

@Tridente2015 No widzisz ja na to patrzę w dwojaki sposób, ten jak twój i drugi że jednak z geniuszami nie zawsze idzie tak łatwo bo oczekują czasami rzeczy które im przychodzą z łatwością a są poza twoim zasięgiem.

0

@kakusus A kupimy kogoś lepszego za pieniądze za nich uzyskane i z niższymi pensjiami(zwłaszcza OD) no będzie piekielnie trudno.

No nie wiem jak z tym fatim będzie bo jeszcze miesiąc takiej gry i to jego pensja będzie piekła najbardziej.

I ja uważam że FdJ na pewno się nie pozbędziemy chyba że sam będzie chciał odejść, wreszcie zaczął grać, nie wiadomo jak wygląda sprawa Busquetsa, no i jak juz pokazała LM dwóch klasowych rwali w grupie i mogą być ciężary, majac w obwodzie tylko kessiego i SR. Zresztą niepopularna opinia nasza pomoc jest trochę przeceniana.

0

@Bobo25 Może chodzi o rozbudowę albo inaczej dobudowę kolejnych budynków w okolicy.

@maroon No nie tak dawno wojny były w odwrocie więc mnie to aż tak nie dziwi.

0

@Tridente2015 W jakim sensie absurd, miał łatwiej czy gorzej, bo to dyskusyjne.

0

@barcelonaLM Mieli na początku pandemii nawet lepsze 14 %, im gorzej się dzieje tym lepiej dla nich, ot taki plus bycia radykałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?