0

@Szklaner Jakoś Balde Gavi Pedri grają, reszta drużyny też młoda, nie znam drużyny mającej średnią 20. A i nasi młodzi jakoś nie weryfikują piłki poza Katalonią. Zawsze było więcej mega talentów niż mega piłkarzy.

0

@BorzyKrzys Tak wiem bo wczoraj sprawdzałem kiedy go emitowali :)
Odnośnie Lucyfera to zacząłem oglądanie bo czytałem komiks :) cóż to była a za weryfikacja...
Nie wiem jak się nazywał wcześniejszy serial głównego aktora ale widziałem z 2 odcinki był jakimś doktorem identyczny sposób grania :(

0

@arasz1819 I wciąż nim nie jest bo liderem jest Pedri, a śmieszkowali dlatego że FdJ nie jest w klubie dwa lata, ale do pewnych piłkarzy masz wyjątkowo dużo cierpliwości a innych gnoisz. Już pomijam to że za lepszą grą Holendra stoi gra pomocnikiem na LS na tym samym na którym twój fantastyczny fati wciąż daje ciała, jeśli uda mu sie do pierwszego składu wrócić to znów nadejdą kiepskie czasy i będziesz się spełniał jako ostatni bastion obrony przed atakami "frustratów" na holendrów co tak lubisz.

0

@Medium Widzę że wszystkie 10 ulane te z Milanu Napoli i nasza z Barcelony :)

1

@John_Doe Ja zawsze jak widzę strajki we Francji to przypomina mi się napinka że my Polacy stawiliśmy opór migracji :)

A co do samych strajków to część strajkujących po prostu chce rozwałki by grabić i łupić a część po prostu chce zburzyć porządek świata. Widziałem wywiad z studeńką PRAWA i ona nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego strajkuje :)

0

@kuz To pokazuje że młody jesteś.Napastnicy z Polski byli wyjaśniani przez nawet słabe ligi, ile lat środowisko miało ból o citke.

1

@Pawlak1992 Ulubione
Ann Dustin Wilson,Stevie Nicks, Tina
Nielubiane:
Większość popówek z Jlo na czele ale też sanah i twoje ulubione :)

0

@BorzyKrzys A widziałem parę odcinków ja osobiście jestem już zmęczony tymi wszystkimi geniuszami z amerykańskich seriali, jedyny którego jeszcze lubię obejrzeć to Alan Shore.

0

@tomek8756 Może by zmieniło ale stare musiało by wymrzeć bo to stare trzyma za smycz młode

1

@Kidd Mnie kiedyś matka powiedziała że jak nie wierzysz to nie świętujesz a ja to sobie wziąłem do serca, ona żałuje tych słów do dziś :)

Pisząc o tym RP to w sumie dziwne że najważniejsze święto ma słabszy RP, a może po prostu pokazuje siłę wiary w Polsce.

0

@Antimadridista_WR A kto by go na tej ławie posadził? Bo o ile mogę zrozumieć że były by naciski na Xaviego, ale sportowo no tego nie widzę.

2

@Bobo25 Akurat rehabilitacja to dużo większy wysiłek i zmarnowany czas niż treningi a piłkarze lubią mecze.

0

@Rewolucja123 A ja fan BB się wynudziłem poniekąd masz rację z tym co napisałeś ale to tak nudna drama nawet jak coś się dzieje to tego nie czuć.

0

@Kezman7 Jestem jednym z największych fanów Dembele na tej stronie ale nie, widzę w tym jak czyta gre jak umie sie między formacjami przemieszczać/

1

@michal26 A mnie trochę męczy to ze staonowski tym elementom robi zasięgi. Jak tylko wokół niego jest smrodek to zawsze pomogą staśko i nakman.

0

@Mns21 dałbym 7 ale te przekopy w Europie i pucharach kłują w oczy.

1

@VanBarca Akurat ze skrzydłowych to najinteligentniejszy jest właśnie Ferran, braki pewności siebie to inna sprawa.
No pomijajac pierwszą dwójkę o której ciezko w ogóle coś powiedzieć to Torre nie zachwycił, ja historyjek że gorzej być nie może nie kupuję.

0

@Kondziubarca Gdzie takie cuda były i ile osób je pisało, czy znów jeden odstrzał tak napisał a ty multiplikujesz te bzdury?

1

@PJ777 Lewy super piłkarz ale ma dużą wadę nie wiele zrobi sam(jak bardzo wielu innych) a do takich zawodników jesteśmy tu przyzwyczajeni od lat, nie ma najważniejszego skrzydłowego, nie ma najważniejszego ofensywnego pomocnika ba nie ma nawet drugiego i już widać efekty, to uciekanie w linię pomocy nie wzięło się z znikąd. Brazol to przedziwny piłkarz ale ja jednak wolę Dembele bo często jest podwajany i to już pomaga Robertowi, im więcej dobrych piłkarzy na murawie tym łatwiej Robertowi, umówmy się SR i Kessie(mimo dobrej gry) to nie budzą paniki wśród rywali.

1

@Aragorn33 No ja jestem kibicem Barcy i wielokrotnie tu mimo mojego zdziwienia musiałem bronić Roberta ale nie mam żadnych problemów by zestawić go z Benzemą, obaj są fantastyczni z tym że jednak są innymi napastnikami.

I wydaje mi się jednak że kibic Barcelony powinien unikać odnoszenia się tylko do strzelonych goli, nawet jeśli są tak ważne.

0

@Firestone Kij z klasykiem ile osób nabrał jeden mecz z elche to dopiero głowa mała.

0

@karci0 Skoro sztab ma problem z oszacowaniem czasu powrotu to nie ma co pytać LR :(

0

@parpe No myślę i z mojego myślenia wychodzi że lepsi zawodnicy dają więcej możliwości....

0

@Szmulek 77/78 ale 5:0 w 93/94

0

@CzeksonFCB1899 Nie i na pewno się nie zaszczepię, bo w najbliższej rodzinie miałem dwa NOP

0

@Emhyr Nie, ja napiszę że głupio zrobił bo to absurdalne pieniądze i one się nie powinny pojawiać w obiegu, już pensja ukochanego RL z Portugalii jest abstrakcyjna.

0

@MesQueUnClub_87 No to pięknie, pytanie dlaczego Barcelona mając kurę znoszącą(wedle ciebie) złote jaja a takich w futbolu może jest maks 5 pozbyła się właśnie tej kury ?

0

@semafor Messi to musiał by leżeć by nie łapać dobrych not w tych portalach.

0

@osa91 Ja tam metzena nie lubię ot kolejny polityczny kłamca, ale na tle konkurencji to on wybitnie sobie radzi w biznesie jako polityk :)

0

@andres_xavi Nie no bez jaj @Faro istnieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?