Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 Sorry ale w taktyce Xaviego skrzydła są niezbędne a z racji tego że mamy tylko jednego dryblującego skrzydłowego który jest w szpitalu to nic dziwnego że jest dramat w ataku.
0
@Firestone A ja tam lubiłem czasy koemana, była taka bieda że ten wciąż coś musiał szukać sklecać i wyciągać z kapelusza, wiadomo że cudów nie było ale jest Gavi i Balde na lata.
0
@Matheu12 Oni robią coś gorszego, pomnik łatwo obalić, nazwę ulic to już wyższy poziom.
2
@FCBMati10 Dokładnie mamy młoda kadrę i coraz mniej "emerytów" problemem jest to że nie mamy gwiazd w najlepszym dla piłkarza wieku, którzy powinni ciągnąc ten wózek. A młodzi w ostatnich sezonach to raczej mają traumę w Europie a nie doświadczenie.
0
@Batys I wciąż będąc w szpitalu ma więcej asyst niż twój Brazol.
No i tak nie miałeś podstaw bo to że ktoś dobrze kopie piłkę w Leeds nie znaczy że będzie dobrze kopał w Barcelonie.
0
@El dominatore Ale by teraz taki Rivaldo siadł, miał wszystko czego nam brakuje w ataku.
0
@Firestone W pozytywach a w negatywach?
1
Psy już nie szczekają tylko wyją z bólu, co gorsza nie ma perspektyw na poprawę bo mają podobną opiekę medyczną co piłkarze Barcy, karawanę sami widzieliście wielbłądy też nie wyglądają jak okzy zdrowi już od jakiegoś czasu.
0
@Murazor Mnie to najbardziej zastanawia że jeśli taki był pomysł to czemu nie został LdJ.
0
@Batys Pisałeś że z łatwością posadzi Dembele na ławce po tym jak Francuz w pół sezonu miał najwięcej asyst w LL.
0
@Batys No ty uważałeś że Brazol będzie zbawieniem na PS :)
3
Oczywiście że tak, ale czy do tego klubu pasuje to już dyskusyjne, krótkodystansowo na pewno bo mamy piłkarzy wręcz z indolencją strzelecką więc ktoś kto ładuje 40+ gola w sezonie jest wybawieniem, do tego Robert u Pepa grał w dużo bardziej przypominającej tiki-takę piłkce niż w Barcelonie obecnie.
Długodystansowo chyba nie, jedna od dawien dawna twarzami Barcy byli magicy futbolu i prędzej czy później nastąpiło by znudzenie, co może być niesprawiedliwe ale tak by było.
0
@Emhyr Uuu mój Barszczyk dopiero 53 :(
0
@AlexDark00 W ból pleców nie wierzę bo to oznaczało by że Robert postradał rozum albo sztab kwalifikuje się już tylko do rozstrzelania.
Ok ja części zmian tez nie rozumiem , ale dużo łatwiej dawać szanse jak wygrywasz dużą przewagą, my niestety bardzo rzadko mieliśmy taki luksus.
No i najważniejsze wciąż mamy składaka wciąż się zgrywają a młodzi łapią doświadczenie tam naprawdę nie ma ma tak wielu minut by próbować dawać minuty kolejnym zawodnikom, zresztą od pewnego czasu zastanawiam się czy ten Torre rzeczywiści jest aż tak dobry.
1
@BIGCULES O co chodzi z tym wpierw ? Trochę archaiczne ale wciąż poprawne.
4
@slayer No ja to piszę od dawna a Laporta poszedł va banque i przegrał, bo sama liga to za mało.
0
@David_Beckham Hajto za słabych włochów.
0
@AlexDark00 Ale co to za fikołki logiczne są młodzi i grają, to że kogoś rozwinął kto inny nie znaczy że można to sobie tak dobierać, a z tym gavim to w ogóle rurę ciśniesz bo uwaga tak szansę dostało wiele gwiazd piłki, już pomijam to że tak właśnie wyłapywał minuty Pedri bo Coutinho grał słabo a potem wyłapał kontuzję.
I co to znaczy że odpowiada? Odpowiada za rozwój każdego gracza, od twojego ulubionego Lewandowskiego do Torre, z jednymi się uda z innymi nie bo tak wygląda piłka.
Ok rozumiem że niektórzy chcieli by grać jedenastką nastolatków ale z wiadomych przyczyn nikt tak nie gra a tym bardziej nikt nimi nie wygrywa trofeów. Xavi ma na głowie masę problemów część zawdzięcza sobie ale większość odziedziczył. No i przypominam że było sporo spotkań w których czerwona kartka dla zawodnika z pierwszego składu kosztowała by walkower.
Mamy młodą drużynę która się jeszcze zgrywa a wy chcecie wymieniać doświadczone ogniwa dzieciakami które tyłka nie urywają w trzeciej lidze.
No ja uwielbiam dzieciaki i chciałbym by grali ale pamiętam nieodżałowanego Puća ile to obelg wyłapał za niego Koeman pamiętam Xaviego który chyba słusznie w pewnym momencie o niego płakał bo Riki był w gazie a nie dostał szansy, ale po treningach Xavi szybko go odstrzelił, nie każdy będzie gavim czy Balde w szkółce jest pełno dzieciaków i większość nawet w trzeciej lidze się nie utrzyma.
0
@kuz Pierwsze słyszę by ktoś tak go tytułował, ale ja jestem z wszechświata w którym żyje choćby Kaiser.
0
@kuz A kim był ten najlepszy gracz w ich historii?
0
@PatrychoO Rivaldo właśnie takiego gostka nam brakuje.
I chyba patrząc na problemy z DP Yaya albo Cocu.
A sentymentalnie Rafę Marqueza, w sumie on by na DP teraz znów musiał grać :)
0
@Ptasior No do bramkarzy miał rękę, ale kupowanie przez niego ŚO to był dramat.
0
@PatrychoO To jest rozgrzewka pod nowy kontrakt.
0
@AlexDark00 Ty to Pedri Gavi czy Balde to są jacy? Starzy?
1
@RosjaninBut Ale na DP tak samo przydaje się siła i szybkość jakiej mu brakuje na ŚO.
Jego wyprowadzenie piłki jak na stopera jest super, jak na DP ktory ma rozgrywać no już nie bardzo.
No i na DP masz dużo mniej czasu na reakcje niż na SO.
Po prostu słabego fizycznie i wolnego DP wymieniamy na słabego i wolnego Garcie z dużo gorszym rozegraniem.
Na DP cały sezon powinien dostać FdJ jak nie podoła to pora go wypchnąć z klubu i tyle.
0
@Faro To kim ty byłeś jak nie widziałeś że chłopak pokazywał zero zaangażowania? A tak broniłeś go i pisałeś że to wina Xaviego taka hipokryzja lewel savano.
2
@Kondzix Cóż najlepiej takie coś działa jak do kłamstw(pomówień) dorzucasz prawdę którą można zweryfikować jeśli robi to z zimna krwią to tak właśnie powinien to rozkręcać :)
0
@LS Nie wiem czy przesadzam, trochę uszy bolą jak prezenterzy z TV mają problem z odmianą słów.
Cóż jeśli tak do tego podchodzisz to ok dla mnie takie ograniczanie się i celowanie w ludzi którzy mało co rozumieją i nadrabianie "clickbajtowym" tytułem jest odpychające.
0
@Emhyr @LS No umieć pisać po polsku a nienaganna znajomość zasad języka polskiego to jak Puchar LM i Puchar Tymbarku. W tv i gazetach mają coraz większe z tym problemy.
12
@pax 15 strat z Gironą ze strony Raphinhi to jednak kryminał i trzeba to zaakcentować, co często też było tu podnoszone przy innych zawodnikach.