Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartulek98 A ja bym to inaczej napisał, Robert był skrojony pod Bayern a bayern pod niego ale oni tak jak kilku tutaj stwierdziło że w sumie pełno napastników osiągnie jego liczby.
0
@Herato Tak nikt i tylko mou ma teoretycznie szansę w najbliższych latach chyba że nimcowi znudzi się repra.
1966/67: Celtic*
1971/72: Ajax
1987/88: PSV Eindhoven
1998/99: Manchester United
2008/09: Barcelona
2009/10: Inter
2012/13: Bayern München
2014/15: Barcelona
2019/20: Bayern München
3
@_Niko_ No mnie tam daleko do fanboya Messiego ale tak 15 bramek i 15 asyst 35 latka to kosmiczny wynik. L1 jest jakie jest ale to wciąż silna liga.
@TheNekro94 No a odwrotną sytuację pamiętasz? Jak mundial był lekceważony i przytaczany przykład odklejonego dziadka Pele i że Messiemu ten mundial wcale nie jest potrzebny by go określać najlepszym w historii a po mundialu jednak mundial jest zwieńczeniem, obydwa obozy tu odwróciły kota ogonem.
0
@wojopancer Patrz tu z miłości do Barcelony kolejny robi https://90l.tribuna.com/images/d6/33/4f/d6334ff0d341452b8157a3085a9dbfa0.jpg
0
@Cotutajsiedzieje 10 lat temu bym nie uwierzył że z tej dwójki wybiorę kiedyś Ankę, a antonele właśnie ceniłem za naturalność :) a teraz to plastik.
@JohnA ja też partnerek piłkarzy nie śledzę ale jest mnóstwo ładnych ot choćby żona moraty,
0
@PatrychoO Ogólnie uważam że powinien dostać Messi, ale tezy że w sezonie mundialu decyduje mundial nie kupuję po 2010 roku.
0
@abram3k Wygląda że 4 też będzie z brodą.
0
@Sherem Spójrz też na to z innej strony Deco i Rakitić to byli dyrygenci swoich ekip a w Barcy zostali zdegradowani do roli zadaniowców.
0
@Derean W zeszłym sezonie po 4:0 z Realem też tu pewien moralizator tak pisął a potem przeturlali nas na Nou Camp mocarze z Frankfurtu.
Zobacz sobie ile goli wyłapaliśmy w rozgrywkach europejskich a obrona to nasza bez wątpienia najlepsza formacja.
0
@Ojciec5tkidzieci Zazdroszczę tytanowych zębów....
2
@DonCarletto @Bobo25 +Chłopaczki z sąsiedztwa ale to już trochę starsze.
2
@ProMILs Po prostu bezgranicznie kochamy pseudo 10
0
@ranger3120 Pytanie dlaczego sobie nie odcięli by został.
0
@QQL5 Są proste odpowiedzi na te pytania , jedno dostałeś wyżej było mało meczy gdzie szybko był wysoki wynik.
Ogólnie nasz skład jest dość młody i nakupiliśmy piłkarzy więc muszą się zgrywać od początku sezonu tylko w jednym meczu powtórzył się skład!
No i był też krótko okres że gracz z pierwszego skłądu dostaje kartkę i jest walkower bo mamy wna murawie graczy z inną licencją.
10
Fajny artykuł dzięki za pracę ale jest to ale, Dembele jest bardzo często podwajany co już rzadko spotyka innych naszych skrzydłowych i już samo to zakłamuje tę statystykę.
0
@maroon No to pewne, by system był szczelny potrzeba współpracy służb, jeśli wykluczamy korupcję na najwyższych szczeblach to gdyby ta współpraca służb była to by nie było tej sytuacji :)
0
@ini_barca Znamienne że był tu prawdziwy lekarz, i nie wytrzymał pandemii mięczak :)
0
@sintesox Neymar najwieskzy talent Brazylijskiej piłki ostatnich 15 lat
13/14 15G /5 A
1
@Rewolucja123 Widziałem pracę naukową że najbardziej przypominajacym Messiego piłkarzem jest/był Coutinho :)
No Kimmich marznie, Rodri też fajny.
0
@maroon No nie ma ale są prgnozy, są średnie plonów co do kilograma wiadomo że nie obliczą, wiadomo też ile średnio daje się zwierzętom zwłaszcza trzodzie i bydłu bo znów jest w papierach, a drób u większych też jest w papierach innych organów.
WIęksi mają też kontakty na zboże to mali będą najbardziej pokrzywdzeni.
Tak są rolnicy bez maszyn ich i uprawiających ich ziemię ominą pomoce może a nawet na pewno słusznie.
0
@maroon Nie ma obecnie rolnika który nie zgłasza do agencji ile i gdzie co ma zasiane. Ja nie chcę tego bronić ale to jest dość łatwe do zorganizowania.
0
@sintesox Jak wyżej piorunujące wejście jako nowość robił robotę jak go już rozczytali to użyteczność bardzo spadła.
0
@mateusz1989VeB Na pewno można tak powiedzieć bo dwa razy wchodził z niedoleczonymi kontuzjami.
@BARCA171 Na papierze słabo, tylko trzeba pamiętać ile spotkań nabijał po powrotach jak pół roku nie grasz w piłkę to wiadomo ze masz pewien okres gdzie trzeba dochodzić do rytmu a on niestety miał i sporo i długie urazy.
Jak nie wierzysz to teraz masz idealny przykład w kadrze pewna 10 która uraz uda zkarencją 66 dni wyleczyła 28 mar 2022 a potem miała komplikacje które wyleczyła 29 kwi 2022 czyli od roku jest zdrowy i ..... no właśnie.
0
@Criss18Barca Przykład lewego jak wyżej czy Kane nie pasują, ale to zależy od spotkania i osoby.
7
@barcanawieki Na koniec to wyjdzie i powie że gwał był ale na nim....
0
@maroon Akurat to dość łatwe bo agencja musiałby by tylko sprawdzić ile rolnik ma tego zboża w papierach i na podstawie tego mogą wyciągnąć że miał tyle i tyle średnio plonu i na podstawie tego otrzymać dopłatę.
0
@maroon Pomijając niekompetencje to mają być dopłaty dla rolników nie przewoźników.
0
@Encore Modrić ma praktycznie bliźniacze liczby w lidze a ma 3 asysty.
1
@RoberDzik
13/14 15G /5 A
14/15 39G/10 A
15/16 31G /25 A
16/17 20G/26 A
Dembele
18/19 14G/ 8A
Więc wystarczył jeden sezon by zrobił te liczby najsłabszy ale jednak. No I Neymar miał lepszych partnerów i większy talent, pokaż mi skrzydłowego z porównywalnymi statystykami?
0
@ricardo0705 No jak dla mnie ev miał dużo lepszych piłkarzy, a co najważniejsze wiekowo był w korzystniejszej sytuacji.