Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Dziś idealna pogoda na szpadel nie zgrzejesz się :)
1
@Pawci023x Zobacz sobie to https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
1
@Comentateiro A ja na przykład zauważyłem różnicę po tych dokumentach nawet u staruszek.
Już nie twierdzą że nie wiedział zmienili na nie przenosił/tuszował/krył jest progres.
1
@Comentateiro Grać na najwyższym poziomie do 35 roku życia i wtedy będzie można ich zestawiać ale pewnie będę w mniejszości, bo to i tak skończy się na porównywaniu trofeów czy to drużynowych czy tych mylnie nazywanych indywidualnymi.
No i jest jeszcze casus R10 który karierę miał świetną ale krótką, wiec dla kibiców klubu który Mappet by wskrzesił(jak wreszcie opóści psg) to też możliwość.
0
@Hrzan A dziwi cię to że stają za sobą murem? Im ta rywalizacja jest potrzebna jak tlen bo tam już od jakiegoś czasu nie ma pomysłu na nic może poza opóźnianiem nieuniknionego jeśli chodzi o przemiany kulturowe, dlatego tak uparcie próbują rozszerzać konflikty na każdym polu, bo nawet jak nie rzadzą to jednak wciąż są duzi.
Ja nie odczuwam lęku, bo to wciąż za mało by dużo zmienili, a jak zajdą za skórę za bardzo to szybciutko znajdą się afery i część ludzi która wierzy że oni są inni szybko się obudzi.
1
@michal26 Antysystemowi wyborcy to od lat ok 10 % wszystkich wyborców, wiadomo że jak coś złego się dzieje to ich przybywa.
Przeszacowujesz potencjał konfy, i nie wiem dlaczego piszesz o procentach z poparcia, z jakiś powodów ci ludzie jednak deklarują swoje poparcie dla określonych partii, to nie zawsze tak że rudy tusk da babciowe i cześć ich wyborców pójdzie do konfy, może i pójdzie ale jako że konfa to dość specyficzne ugrupowanie raczej nie pójdą nigdzie albo rozejdą się po psl lewicy, nowe twory też na początku wyłapują świetne wyniki, więc ja nie widzę tego potencjału, zresztą już o tym pisaliśmy gdy mieli podobne poparcie i potem wszystko jeb..
No jeśli konfa coraz głośniej będzie mówiła o tym że kierują się ku centrum to z takimi politykami będzie im z tym ciężko, bo część z nich funkcjonuje tylko dlatego że są radykałami, kto ich tam będzie trzymał za gęby.
No i jak długo taka konfa da radę istnieć w polityce jak pójdą w centrum bo antysystemowcy ich szybko porzucą, no i kłopot jeszcze w tym że konfa to sładak idei i bez pieniędzy tam już są tarcia.
1
@Emhyr Ronaldinho.Adriano.Henry
4
@Comentateiro Historia stara jak świat stare pokolenie super, młodzi są do bani.
0
@Kondziubarca Tak mnie natchnęło i sprawdziłem i teraz zachodzę w głowę czemu taki crack ma tylko 18 spotkań w słabej reprezentacji polski?
3
@Nano22 Przeceniasz je, najsilniejsza reprezentacja https://www.cbssports.com/soccer/news/a-dallas-fc-under-15-boys-squad-beat-the-u-s-womens-national-team-in-a-scrimmage/
0
@michal26 Ale ile wyłapie konfa jak ogłosi jutro że chcą tworzyć rząd z PO, ja przypuszczam że sporo ich wyborców doznało by szoku.
To już lepiej tak gadać i po wyborach organizować rząd.
@Arkon Nie no nie przesadzaj mogli by z kukizem :0
6
@fanbofan Przehajpowany to może być Fati, Lewandowski to jest po prostu w katastrofalnej formie.
0
@Campeon87 Po co miliarderom kasa?
2
@Faro A co za przeproszeniem do pisania głupot ma zdanie gazdy, da ci ktoś gwarancję że Inigo wejdzie tu z buta i będzie wyglądał jak czołowy stoper w Europie? Papier wszystko przyjmie już nie jeden zawodnik na papierze stworzony do Barcy odchodził z podkulonym ogonem.
0
@MASTURBINHO Za dużo się masturbował...
0
@Bogan Ja go z tego przyspieszenia nie kojarzę za bardzo, ze światnie ułożonej nogi i mega decyzyjności jak najbardziej, nie pamietam za to by uciekał obrońcom przyspieszeniem czy szybkością.
0
@La Pulgaa kilkumilionową różnicą powinno być to że Belg ma rok dłuższy kontrakt, ale dlaczego to aż 20 baniek różnicy to nie wiem.
0
@tomek8756 No jak dla mnie to trochę trudniejsza sprawa, taka mia kalifa ma "tylko" 24 sceny jako aktorka porno , sporo mniej akcji niż nie jedna bywalczyni imprez. Różnica taka że jedna zarabia na tym dużo większe pieniądze ale traci anonimowość choć każdy zna panny lekkich obyczajów więc ona traci globalnie.
Nie żebym ją bronił bo sam się śmieję jak wymyślają coraz to ciekawsze nazwy tego zawodu, ot łatwy i szybki sposób na wzbogacenie się, ale to trudna fucha bo jednak sporo dziewczyn odbiera sobie życie.
Czasy się zmieniły Internet aż pęka w szwach od gołych zadków i nieuchronnie zmierzamy w kierunku tego że podobne dziewoje i ich "kariery" są normalizowane, niestety.
0
@Barca1922 Raczej higienistka z pobliskiej podstawówki.
0
Jak gramy wrzutki to czekam na potężnego Luuka.
2
@PatrychoO Lewandowskiego bo mamy ekipę z wyjątkowymi problemami ze zdobywaniem goli, co z tego że w teorii Aguero bardziej pasuje do stylu czy niby lepiej rozegra braknie goli.
Gość tylko 4 razy przekroczył barierę 30 goli, nigdy nie strzelił 40, kto ci dołoży kolejne 30-40 reszta drużyny musiała by mieć życiówki.
0
@LaRoja Kim on ma grać Ansu nas zbawi? Tore albo Alonso :)
0
@LukaszFan Ale przed Xavim i Iniestą też klasykiem interesował się cały świat i kadry były raz lepsze raz gorsze.
0
Od lat do głosowania był jednak staż mile widziany i nie wiem czy Lewandowski go przeskoczy, a tak to ani mnie to grzeje ani smuci bo jeśli wyżej będzie Niemiec to Robert prawdopodobnie nigdy opaski nie założy, no i uchowa się jeszcze gdzieś w kącie mocarny SR.
Wiadomo że Roberto jest lepszy niż Robert bo ma mocne O...
0
@Yanek Zaskoczyło mnie to że R10 ma więcej od Messiego. No i Koeaman tylko jedną mniej.
0
@Medium Słyszałeś o takim piłkarzu jak Il Fenomeno? Połowę goli w karierze miał zdobyte pod koniec 23 roku życia, spokojnie z tymi wróżbami.
0
@damianfcb105 Absolutnie inne podejście do piłki i rywali, R10 to była samba w najpieksnzijszym wydaniu, Neymar często ośmieszał zawodników złośliwie.
0
@Azrik Wydaje mi się że z acta dało, no i zależy jak dużo osób by na te ulicę wyszło.
0
@Donnie_Darko Brakuje jednak pomysłów Pepa.
3
@FCB24 No ten sam agent co Amrabat więc jak ktoś lubi może łączyć kropki.