0

@kiper09 Skoro Mourinho potrafił przekonać praktyczne cała kadrę Realu że wszyscy są przeciwko nim, to jak najbardziej możesz to zrobić w większej skali

0

@Traba727 Kolega się jb chodził mu oczywiście o pierwsze miejsce i supremację.

@Criss18Barca Jak ty ta młodość liczyłeś, to cała nasza 1000 letnia historia z podręczników to jakieś fantasy?
Nie zgadzam się jeszcze wiele lat będziemy doganiać zachód i nie zmienią tego żadne wskaźniki, a może skończyć się tak że nikogo dużego nie przegonimy.

2

@Essos Barcelona w europejskich pucharach 14:14 z tym że 9:3 to dwumecz z potężną Vitorią Pilzno, to dopiero jest komiczne.

0

@MarcelNJ11 A sorry źle zerknąłem ;)

0

@Sinirsey A inni strzelić nie mogli?

0

@MarcelNJ11 No Messiego się raczej jako talent tym bardziej nieoczywisty nie postrzega tylko jako super gwiazdę i dominatora.

0

@lucca87 Nie to nie było by to samo, i uważam że Barcelona by straciła i to sporo.

0

@barcanawieki Absolutnie się nie opłaca, LL wciąż silniejsza no i klasyk.

1

@Faro Nie ma problemu dołączam dowód.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12812172#comment-12813205

A i dodam tylko że obrażanie albo ujmowanie innym zawodnikom by tylko to zestawić z twoim idolem nie ma nic wspólnego z kibicowaniem.

0

@gumaz Akurat tvp też rodakom takie sugestie od dawna serwuje.

0

@barcanawieki Nie mam pomysłu, niech lewy ciągnie jeszcze trochę to może uzbieramy kaskę albo ktoś się w LM uchowa.

0

@Faro
Dembele 19 lat 29 spotkań 2.111 minut 12 goli 5 asyst
Dembele 20 lat 49 spotkań 3.387 minut 10 goli 21!!!! asyst

Jak najbardziej w wieku 20 lat to był poziom piłkarski na wysokim poziomie a twoje coraz to głusze windowanie fatiego poprzez ataki innych piłkarzy poraża.

1

@michal26 Oglądałem śniadanie rymanowskiego i ludki z po-pls twierdziły ze to wrzutka polityczna.
Naprawdę trzeba być ślepym by nie zauważyć że pewne osoby mają zakusy by wprowadzać te rozwiązania i trzaskowski na pewno do nich należy, najgorsze to to że to kolejny po sikorskim elokwentny światowy polityk z "angielskim" który jest politycznym nieudacznikiem.

0

@Nano22 Wybierz sobie jakiś dziwny przykład i tłumacz zbrodniaża.

0

@Katalończyk 99 No to podziwiam go za rozróżnianie ryzyka skłamać żonie czy iść do pierdla na kilka lat. Kurde geniusz.

0

@michal26 Ale o to będzie mu bardzo trudno z takimi konkurentami, brakuje mu fizyczności, jest elektryczny i jego największy plus czyli wyprowadzenie jest gorsze niż Duńczyka. Będzie musiał ogromne postępy zrobić by kogoś ze składu wygryźć albo liczyć na kontuzję.

0

@Gwyn Za dużo vinicjusza kolego.

3

@Emhyr Mnie tam nie boli że jest z madrytu i woli kogo chce, tylko niech nie będzie sabotażystą ligi hiszpańskiej.

0

@Colon Że też Rivaldo nie dał :(

0

@PatrychoO A to Aimar nie jest asystentem w reprze?

0

@kondzix2115 Bojan to był crack szkoda że nie potrafił tego przenieść na piłkę dorosłą.
Ogólnie to było w LM sporo fajnych talentów z których robiono talenty kilka klas lepsze niż byli w rzeczywistości.

0

@Kuba_1 Nie wiem jak wygląda na prawdę sytuacja klubu ale jakbym miał się podpierać plotkami to wróci jak sam dołoży do tej transakcji.

0

Jakby to był rewanż z MU to było by mi łatwiej nad takimi pomysłami się nachylić, ale to był Cadiz i Ferran wchodził w nich jak w masło, z czego raczej nie słynie, więc fajnie by było ale wątpię.

0

Zaczyna mnie boleć głowa jak czytam te posty kolesi co piszą że skoro ostatnio Lewy bez formy to transfer do kosza, ja pitolę.

0

@Faro Busquets Alba to legendy klubu i ich półki z trofeami te pensje tłumaczą.
FDJ i Dembele mieli kozackie sezony w silnych ligach. Fati rozegrał kilka niezłych spotkań.

0

@Faro Akurat tak, jestem nielicznym któremu głowy nie urwało jak fati miał dobry czas.

0

@Encore Ja tam skąpy nie jestem, mogą nawet w 10 grać ale niech bramkarz nie wchodzi na murawę.

2

@Kitek1640 Twój kolega twierdzi że tylko MU jest w stanie dać mu równie zawyżoną pensję jaką ma w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?