Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr w tą Argentynę ciężko uwierzyć, po tym co oni w tym państwie wyrabiają ostatnie 70 lat.
0
@RoberDzik Kimmich potem Mbappe.
1
@Pawlak1992 Z drugiego de Jonga kpili i była nauczka z drugiego Araujo kpią oby powtórka.
0
@Azi Jego wina, miał u nas strzelać i jak wreszcie sędzia się pomylił i podyktował to przestrzelił :)
0
@macio_944 Nie kojarzę ani genialnych pomysłów przy kombinowaniu ani takich wpadek po tym samym tak jak z wczoraj w europejskich pucharach.
0
@Don Lucas Tak historycznie słabo to wygląda https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/bilanzdetail/verein/131/wettbewerb_id//gegner_id/985/saison_id//heim_gast//datum_von/-/datum_bis/-/day/0/land_id/189
1
@Faro Poproszę te wszelkie rekordy jakie pobił?
0
@Qba2312 Nie zgadzam się, były lata że wcale nie byliśmy potęgą ale jak ktoś chciał iść z Barcą na wymiany to dostawał w cymbał i taką Barcelonę pokochałem ale to odlegle czasy przed 98 rokiem choć i później się zdarzało .
0
@Faro Fati to niech po stracie piłki zapieprza ją odzyskać a nie jak gwiazda spaceruje po murawie mając w nogach kwadrans truchtania. Piłkarz musi pokazać ze na minuty zasługuje.
0
@Kitek1640 No bez lewego nie było by drugiego gola więc polemizował bym.
0
@La Pulgaa Oni też będą mieli więcej nazwisk a drugi mecz.
0
@Firestone Ma nawet dwa z Viktorią Pilzno
0
Ha ha ha ale was wyjaśnił...
10
Właściwie to było by zabawnie jakby SR strzelił tego jedynego gola.
0
@MesQueUnClub_87 Jadłem a ty jadłeś mięso po takim eksperymencie?
0
@SelloutCrowd Tak znam go doskonale to chcesz usłyszeć. A ty go znasz ze upierasz się że pokazał psychę?
Mnie wystarczy suma: śpiewu wypowiedzi z Interu i posypka z czasów obecnych świetny piłkarz specyficzna persona.
0
@Sensible A to nie puszka z rybami? Rozumiem że są jadalne po byciu palnikiem.
0
@SelloutCrowd Bo to nie była psycha panie dzwonniku tylko ból dupy że mu nie dali szansy.
0
@Batys To Barcelona mogą nas jeszcze wykluczyć.
0
@dniel no to załóżmy że idzie za 60 dodaj pensje pewnie koło 30, podpis nawet nie wiem ile oni teraz sobie wołają ale Messi lata temu 100 a Mbappe dostał 300 więc dajmy nawet te 100. Jak ten Neymar ma się spłacić? Dobudują stadionu na kolejne 90 000 miejsc. Już pomijam wszelkie podatki jakie klub zapłaci.
0
@SelloutCrowd Ale on tego nie zrobił z miłości do Barcelony tylko z bardziej z urazu do Realu, w obecnej kadrze Barcelony to największy uraz to może mieć Robert że go nie kupili 5 lat temu więc raczej nie będzie śpiewał.
0
@require Pączki i faworki będą smakowały lepiej albo gorzej....
0
@Sensible Chyba marnowania jedzenia.
0
@Pawel13sz Ja tam jednak wyżej cenię trójeczkę Rivlado.
0
@Herato A czemu to Cristino?
1
Czemu ten gozno go nie skasował, flashbacki z bartry mam.
2
@Rust_Cohle Jesteśmy nas na całą składkę sędziowska nie stać, trudno być biednym.
0
@Kengo Na co odpowiedź? Bo na pewno nie na moje pytanie, nie wiedzę tam ani listy transferów, gwarancji ten użytkownik też mi nie da że zawodnik xxx by w Barcy odpalił tym bardziej ze pisał że Dest będzie w Barcelonie po wyleczeniu kontuzji wielki, na szczęście Desta nie ma(ciekawe czy miał to w archiwum) i w Milanie też wielki nie jest.
To że ktoś na papierze wydaje się stworzony na Barcelonę nie znaczy że w Barcelonie się sprawdzi wystarczy kibicować temu klubowi dłużej niż 3 lata by mieć tego świadomość.
Jak rozumiem to w ostatnim czasie to wręcz palimy pieniędzmi i te transfery nie śa uzgadniane :)
A i żeby nie było daleko mi do wielbiciela alemanego.
0
@Kamilos84 Trzeba było grać jeden punkt z Interem i reszta z Victorią to trochę za mało.
Bilans z Interem i Baya 9:3 to jest dopiero przykre.
1
@Pawel13sz No chyba nie ma takiego klubu który tylu tak świetnych napadziorów w ostatnich 20 latach przeszkolił.