0

@Emhyr w tą Argentynę ciężko uwierzyć, po tym co oni w tym państwie wyrabiają ostatnie 70 lat.

0

@RoberDzik Kimmich potem Mbappe.

1

@Pawlak1992 Z drugiego de Jonga kpili i była nauczka z drugiego Araujo kpią oby powtórka.

0

@Azi Jego wina, miał u nas strzelać i jak wreszcie sędzia się pomylił i podyktował to przestrzelił :)

0

@macio_944 Nie kojarzę ani genialnych pomysłów przy kombinowaniu ani takich wpadek po tym samym tak jak z wczoraj w europejskich pucharach.

1

@Faro Poproszę te wszelkie rekordy jakie pobił?

0

@Qba2312 Nie zgadzam się, były lata że wcale nie byliśmy potęgą ale jak ktoś chciał iść z Barcą na wymiany to dostawał w cymbał i taką Barcelonę pokochałem ale to odlegle czasy przed 98 rokiem choć i później się zdarzało .

0

@Faro Fati to niech po stracie piłki zapieprza ją odzyskać a nie jak gwiazda spaceruje po murawie mając w nogach kwadrans truchtania. Piłkarz musi pokazać ze na minuty zasługuje.

0

@Kitek1640 No bez lewego nie było by drugiego gola więc polemizował bym.

0

@La Pulgaa Oni też będą mieli więcej nazwisk a drugi mecz.

0

@Firestone Ma nawet dwa z Viktorią Pilzno

0

Ha ha ha ale was wyjaśnił...

10

Właściwie to było by zabawnie jakby SR strzelił tego jedynego gola.

0

@MesQueUnClub_87 Jadłem a ty jadłeś mięso po takim eksperymencie?

0

@SelloutCrowd Tak znam go doskonale to chcesz usłyszeć. A ty go znasz ze upierasz się że pokazał psychę?

Mnie wystarczy suma: śpiewu wypowiedzi z Interu i posypka z czasów obecnych świetny piłkarz specyficzna persona.

0

@Sensible A to nie puszka z rybami? Rozumiem że są jadalne po byciu palnikiem.

0

@SelloutCrowd Bo to nie była psycha panie dzwonniku tylko ból dupy że mu nie dali szansy.

0

@Batys To Barcelona mogą nas jeszcze wykluczyć.

0

@dniel no to załóżmy że idzie za 60 dodaj pensje pewnie koło 30, podpis nawet nie wiem ile oni teraz sobie wołają ale Messi lata temu 100 a Mbappe dostał 300 więc dajmy nawet te 100. Jak ten Neymar ma się spłacić? Dobudują stadionu na kolejne 90 000 miejsc. Już pomijam wszelkie podatki jakie klub zapłaci.

0

@SelloutCrowd Ale on tego nie zrobił z miłości do Barcelony tylko z bardziej z urazu do Realu, w obecnej kadrze Barcelony to największy uraz to może mieć Robert że go nie kupili 5 lat temu więc raczej nie będzie śpiewał.

0

@require Pączki i faworki będą smakowały lepiej albo gorzej....

0

@Sensible Chyba marnowania jedzenia.

0

@Pawel13sz Ja tam jednak wyżej cenię trójeczkę Rivlado.

0

@Herato A czemu to Cristino?

1

Czemu ten gozno go nie skasował, flashbacki z bartry mam.

2

@Rust_Cohle Jesteśmy nas na całą składkę sędziowska nie stać, trudno być biednym.

0

@Kengo Na co odpowiedź? Bo na pewno nie na moje pytanie, nie wiedzę tam ani listy transferów, gwarancji ten użytkownik też mi nie da że zawodnik xxx by w Barcy odpalił tym bardziej ze pisał że Dest będzie w Barcelonie po wyleczeniu kontuzji wielki, na szczęście Desta nie ma(ciekawe czy miał to w archiwum) i w Milanie też wielki nie jest.

To że ktoś na papierze wydaje się stworzony na Barcelonę nie znaczy że w Barcelonie się sprawdzi wystarczy kibicować temu klubowi dłużej niż 3 lata by mieć tego świadomość.

Jak rozumiem to w ostatnim czasie to wręcz palimy pieniędzmi i te transfery nie śa uzgadniane :)

A i żeby nie było daleko mi do wielbiciela alemanego.

0

@Kamilos84 Trzeba było grać jeden punkt z Interem i reszta z Victorią to trochę za mało.
Bilans z Interem i Baya 9:3 to jest dopiero przykre.

1

@Pawel13sz No chyba nie ma takiego klubu który tylu tak świetnych napadziorów w ostatnich 20 latach przeszkolił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?