Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Agusia To jakiś żart?
1
@Piotr777 W Polsce nie ma na kogo głosować do wyboru to samo tylko inaczej ubrane albo pomylone skrajności.
0
@Encore Southampton dodaj trójkę z przodu :)
0
@Emhyr Lewy na ławkę skoro spiskował przeciw wielkiemu Feranowi.
0
@Poro6niec Bardzo wątpliwe bo Lewy jest tam nowy więc wysypać musiał by go Xavi, bo nie uwierzę że Robert odwarzył by się o tym mówić w większym gronie, zakładając że chciał o tym mówić..
1
@arsenallondyn0 Ja z pomocników zawsze chciałem Aimara.
1
@PatrychoO Bo to koszulka po rosellu
0
@Medium A takiego tate martino pamiętasz?
0
@ricardo0705 Ok ale on za te pieniądze musi być gwiazdą, bo granie dobrze mało kogo zadowoli i wtedy trzeba będzie się zmierzyć z ogromna presja.
Z antka to mało kto był zadowolony mimo iż piłkarsko to z transferów +100 plus wyglądał pewnie najlepiej.
0
@Rust_Cohle No to nie jest zbyt sprytna, bo mogła nagrać swoje pożegnanie z tym światem :)
0
@ranger3120 Wystarczyło ich nie odklejać......
0
@Poro6niec Masz rację Brazol to crack dlatego połowa jego goli i 1/3 asyst to liczby z Intercity i AD Ceuta :)
0
@Emhyr Ja może będę ignorantem ale ten skład to jest gorszy od naszego, przynajmniej na papierze, bo może to będzie drużynowa bestia :)
0
@gaucho104 No on ma podobny problem do Busquetsa i de Jonga, onie wszyscy mogą grać genialnie ale zawsze ten jeden bład juniora w meczu zaliczają.
Akurat to on powinien nad wieloma rzeczami popracować bo wyprowadzanie piłki ma bardzo dobre :)
0
@tko No są z całej Hiszpanii i to nie przedszkole że jak jesteś z Barcelony to orzekasz w Barcelonie.
No to czemu włodarze FC Barcelony głosowali na Tebasa :) Oni też są przeciw Katalonii?
Odnośnie kontrkandydata nie napisałeś nic :)
0
@doc Oczywiście że głównie scheda takie jak ten patałach dawał kontrakty to się w głowie nie mieści, przecież my jeszcze kilka lat będziemy spłacać zobowiązania wobec piłkarzy o których część już nie będzie pamiętać.
0
@Emhyr Mnie tam bardziej interesuje jak będą wyglądały odejścia i to nawet nie tych których wypchnąć chcemy(w większosci)
0
@tko A możesz mi wyjaśnić różnicę między sądem z Madrytu a tym z Barcelony, bo brzmi to jakby sędziów w Barcelonie wybierali ludzie z Barcelony a z Madrytu z Madrytu albo nawet lepiej z biura tebasa.
Z tego co jednak udało mi się znaleźć to sędziowie w Barcelońskich sądach są z nadania ogranu który siedzibę ma w Madrycie.
No poparło go ponad 70 procent klubów rozumiem że to z rozkazu madrytu, nie miał tez ostatnio kontrkandydatów to też zapewne wina madrytu .
0
@tbas Nie znam i nie oglądałem ale może to pomoże
0
@tbas Ale skoro na zachodzie jest ptasia grypa to wzrost cen jest zrozumiały, wzrost cen cukru nie miał żadnych podstaw.
0
@Pawel13sz Optymistyczne podejście, raczej alves jak wyjdzie z pierdla za pięć lat.
0
@kulek22 Nie, po prostu notował bramki.
0
@abram3k To usuwasz ?ref_src=twsrc%5Etfw">January 31, 2023?s=46&t=Vfoe3bV3uNVYFdVtjhc9_Q
0
@Koni8M Oczywiście że jest szansa, powiedział bym ze Dest nie ustawiał poprzeczki zbyt wysoko. Ba, wystarczy w miarę prosto kopać piłkę i grać z serduchem i już będzie lepiej.
1
@Pingwinek Bo nie jesteś romantykiem futbolu.
0
@tko Nie no popatrz ile dostał mandatów od klubów i sprawdź ilu miał konkurentów do stołka ostatnio.
I dlatego sąd kazał mu Gaviego zarejestrować tak żeby nas wszystkich zmylić ;)
2
@Coutinho007 No jak wolał Bayern to jak mieli go wyciągnąć, pensją go przecież nie przekonają.
0
@karci0 Nie tak dawno właśnie szukałem w artykułach kto był ojcem tego transferu, niestety nie znalazłem.
0
@Bagsik88 Czy ja wiem czy pomagał raczej pozwalał pomagać.
Akurat z tego co ja pamiętam to Barcelona sama wybrała puchar miast targowych jako ten w którym mieli grać i jednak przestrzeliła, dwa skoro piszemy o tamtych latach to tamte trofea należy bezwzględnie podawać bo nie były one rozgrywkami wtedy mniej prestiżowymi.
No 14 lig bardzo pompowanego Realu i 8 gnębionej Barcelony no powiem ci że słabo im to gnębienie wychodziło, jak ja bym gnębił Real czy romantyka futbolu mając do dyspozycji aparat jaki miała władza to te kluby nawet by pucharu nie powąchały a o gwiazdach to mogły by pomarzyć jak Laporta z Xavim obecnie, już pomijam jak zawsze mieli by problemy z sedziami .
No jak dla mnie to nie jest sytuacja zero jedynkowa Barcelona tam nie jest również bez winy a ile w tym było na końcu zastraszania to wiedzą tylko ci którzy w tym brali udział.
0
@Faro No a jak wprowadza ostrożnie Ansu co co chwilę płaczesz.