Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@denis9401 No to policz sobie ile zarabiają i popatrz na kontrakt Messiego w PSG i policz ile musiał by zejść i jeszcze weź pod uwagę podatki w Hiszpanii, realnie to rzeczywiście musiałby grać w Barcy za pól darmo.
1
@Coutinho007 Połowa goli i 1/3 asyst nabita w PK z Intercity i AD Ceuta....
0
@El dominatore Nie, nie ma formy, porusza się jak old boy i boi się grać, każdy zawodnik(może poza Marciem) zaliczał wzloty i upadki ale to Fati nawet jak broniły go gole asysty to odstawał fizycznie i mentalnie, można go oczywiście bronić ale to ok tylko jak nie hejtowało się w podobnej sytuacji Dembele.
Może pora iść śladem Ferrana i poszukać pomocy u specjalisty bo jeśli dalej będzie się angażował na tym poziomie to pociąg ucieknie.
0
@sokot Ansu nigdy nie miał takiego odejścia jak Dembele i nigdy mieć nie będzie.
0
@Bandzior Oczywiście że najsłabszy, pewną grę pokazywał tylko jak uciekał ze swojej pozycji a jak już dostawał piłkę imogło być zagrożenie to ta odskakiwała mu na 4 metry.
1
@El dominatore Nie. wyglądał jak gość który nie kopał piłki i wrócił sobie pobiegać po orliku po latach przerwy.
Akurat Robert tez nie jest w super formie tylko że on nie musi być by dawać konkrety.
2
@Sparrow101 A co mógł zawalić na ŚN? Zresztą Fati nic wielkiego nie pokazał a tak to dzieciak przynajmniej by popresował ostatnie 10 minut.
0
@xavi890 No w LM grał jako ŚN, zresztą z obecnymi możliwościami fizycznymi to prędzej zostanie ŚN niż skrzydłowym.
1
@panczo Czyli ani nie będzie strzelał ani nie będzie piękny, źle wydane pieniądze.
2
Jak żyć znów motm daję Niemcowi ;)
0
@Patrykl145 To ta 10 musi mu strasznie ciążyć że nawet szybko biegać nie może.
1
@Pawel13sz Jak obrona nagle nie dostanie zapaści to pewnie ze ma, ale ogólnie w pucharach to wyglądamy słabiutko jeśli chodzi o tracone gole.
1
@Danny Gaucho A mnie tam Inzaghi imponował nie wiedzieć czemu nagle robił krok i piłka spadała mu pod nogi.
4
@Emhyr Sorry ja tego tak nie odbieram, nie każda myśli idąc barcelońskim językiem o dźwigni, jeśli tak postrzegasz kobiety to raczej się nie dogadamy.
@pacior95 No to jak tak odwołujesz się do jego wiary i bycia pozytywnym to co poszło nie tak z pierwszym małżeństwem i dziećmi to oczywiście pytanie retoryczne jeśli te czasy pamiętasz.
3
@VeVoS Z tego co widziałem wczoraj to ona zeznała ze Alves ją wprowadził w błąd i nie mieli iść do tego pomieszczenia w którym skończyli.
0
@gilbert3 No ja za to Torresa zapamiętam na zawsze jako dzieciaka z Atletico który jak nikt inny potrafił ośmieszyć Puyola, często zastanawiałem się nad tym fenomenem.
3
@scotti @kosiar91 Oj chłopaki .....
0
@MESSIah16 20 to nawet mordercy nie dostają często.
0
@KrwawiaceoczyVEB No ciekawe jak Eric zapatruje się na granie ławy, dla mnie on też jest kandydatem chyba że to kolejny który nie chce odchodzić.
0
miało być oczywiście że te 15 goli i asyst miał Neymar.
0
@RomanHoffer A to od 18 roku życia w więzieniu siedzisz albo pod mostem w kartonie, a w historyjki to nie wierz chyba że jesteś w stanie je zweryfikować.
0
@Ronin47 No ile potrzebował? Bo na pewno nie więcej niż Raphinhia , a to był młody chłopaczek prosto z Brazylii. Na koniec sezonu Raphinhia 15 goli 15 asyst (transfermarkt)
2
@draxidox Dobrze że znowu nie pomylili z człowiekiem, choć tu musieli by jakiegoś suva z nastolatkami ostrzelać.
2
@mint Chłopie ale żeś się odpalił.
0
@against_modern_football A jakikolwiek piłkarz wytoczył kobiecie która go oskarżała proces?
0
@masq No jak świeżo po Saulu jestem a raczej zostały mi 4 odcinki których właściwie nie chce mi się oglądać i nie dla mnie na pewno nie jest lepsze, bardziej rozbudowane to fakt, najgorsze że nawet jak tam jest akcja to jej nie czuć.
0
@4Fabregas4 No jest tak potężny że Juve go opchnęło by tylko pensje zwolnić na wypożyczanie a kibice świętowali że go już w klubie nie ma ale tylko ty się znasz.
1
@Rewolucja123 Choć do tych biznesów Pique nie jestem przekonany to jak wyżej liczy się kasa w obecnej sytuacji, no i nie będę udawał zarówno projekt Pique jak i kobieca piłka mało mnie obchodzą.
2
@TheNekro94 Kryzys wieku średniego, jedni kupują motocykle inni chcą złotą gałę LR :)
0
@jeyx77x No a książę andrzej to czemu dzieci i młode kobiety kupował, książę milioner każdą kobietę mógł mieć, widzisz z ludźmi jest ten problem że jak moga mieć wszystko legalnie to nie potrafią się powstrzymać by mieć też rzeczy nielegalne.