2

@denis9401 No to policz sobie ile zarabiają i popatrz na kontrakt Messiego w PSG i policz ile musiał by zejść i jeszcze weź pod uwagę podatki w Hiszpanii, realnie to rzeczywiście musiałby grać w Barcy za pól darmo.

1

@Coutinho007 Połowa goli i 1/3 asyst nabita w PK z Intercity i AD Ceuta....

0

@El dominatore Nie, nie ma formy, porusza się jak old boy i boi się grać, każdy zawodnik(może poza Marciem) zaliczał wzloty i upadki ale to Fati nawet jak broniły go gole asysty to odstawał fizycznie i mentalnie, można go oczywiście bronić ale to ok tylko jak nie hejtowało się w podobnej sytuacji Dembele.

Może pora iść śladem Ferrana i poszukać pomocy u specjalisty bo jeśli dalej będzie się angażował na tym poziomie to pociąg ucieknie.

0

@sokot Ansu nigdy nie miał takiego odejścia jak Dembele i nigdy mieć nie będzie.

0

@Bandzior Oczywiście że najsłabszy, pewną grę pokazywał tylko jak uciekał ze swojej pozycji a jak już dostawał piłkę imogło być zagrożenie to ta odskakiwała mu na 4 metry.

1

@El dominatore Nie. wyglądał jak gość który nie kopał piłki i wrócił sobie pobiegać po orliku po latach przerwy.

Akurat Robert tez nie jest w super formie tylko że on nie musi być by dawać konkrety.

2

@Sparrow101 A co mógł zawalić na ŚN? Zresztą Fati nic wielkiego nie pokazał a tak to dzieciak przynajmniej by popresował ostatnie 10 minut.

0

@xavi890 No w LM grał jako ŚN, zresztą z obecnymi możliwościami fizycznymi to prędzej zostanie ŚN niż skrzydłowym.

1

@panczo Czyli ani nie będzie strzelał ani nie będzie piękny, źle wydane pieniądze.

2

Jak żyć znów motm daję Niemcowi ;)

0

@Patrykl145 To ta 10 musi mu strasznie ciążyć że nawet szybko biegać nie może.

1

@Pawel13sz Jak obrona nagle nie dostanie zapaści to pewnie ze ma, ale ogólnie w pucharach to wyglądamy słabiutko jeśli chodzi o tracone gole.

1

@Danny Gaucho A mnie tam Inzaghi imponował nie wiedzieć czemu nagle robił krok i piłka spadała mu pod nogi.

4

@Emhyr Sorry ja tego tak nie odbieram, nie każda myśli idąc barcelońskim językiem o dźwigni, jeśli tak postrzegasz kobiety to raczej się nie dogadamy.

@pacior95 No to jak tak odwołujesz się do jego wiary i bycia pozytywnym to co poszło nie tak z pierwszym małżeństwem i dziećmi to oczywiście pytanie retoryczne jeśli te czasy pamiętasz.

3

@VeVoS Z tego co widziałem wczoraj to ona zeznała ze Alves ją wprowadził w błąd i nie mieli iść do tego pomieszczenia w którym skończyli.

0

@gilbert3 No ja za to Torresa zapamiętam na zawsze jako dzieciaka z Atletico który jak nikt inny potrafił ośmieszyć Puyola, często zastanawiałem się nad tym fenomenem.

3


@scotti @kosiar91 Oj chłopaki .....

0

@MESSIah16 20 to nawet mordercy nie dostają często.

0

@KrwawiaceoczyVEB No ciekawe jak Eric zapatruje się na granie ławy, dla mnie on też jest kandydatem chyba że to kolejny który nie chce odchodzić.

0

miało być oczywiście że te 15 goli i asyst miał Neymar.

0

@RomanHoffer A to od 18 roku życia w więzieniu siedzisz albo pod mostem w kartonie, a w historyjki to nie wierz chyba że jesteś w stanie je zweryfikować.

0

@Ronin47 No ile potrzebował? Bo na pewno nie więcej niż Raphinhia , a to był młody chłopaczek prosto z Brazylii. Na koniec sezonu Raphinhia 15 goli 15 asyst (transfermarkt)

2

@draxidox Dobrze że znowu nie pomylili z człowiekiem, choć tu musieli by jakiegoś suva z nastolatkami ostrzelać.

2

@mint Chłopie ale żeś się odpalił.

0

@against_modern_football A jakikolwiek piłkarz wytoczył kobiecie która go oskarżała proces?

0

@masq No jak świeżo po Saulu jestem a raczej zostały mi 4 odcinki których właściwie nie chce mi się oglądać i nie dla mnie na pewno nie jest lepsze, bardziej rozbudowane to fakt, najgorsze że nawet jak tam jest akcja to jej nie czuć.

0

@4Fabregas4 No jest tak potężny że Juve go opchnęło by tylko pensje zwolnić na wypożyczanie a kibice świętowali że go już w klubie nie ma ale tylko ty się znasz.

1

@Rewolucja123 Choć do tych biznesów Pique nie jestem przekonany to jak wyżej liczy się kasa w obecnej sytuacji, no i nie będę udawał zarówno projekt Pique jak i kobieca piłka mało mnie obchodzą.

2

@TheNekro94 Kryzys wieku średniego, jedni kupują motocykle inni chcą złotą gałę LR :)

0

@jeyx77x No a książę andrzej to czemu dzieci i młode kobiety kupował, książę milioner każdą kobietę mógł mieć, widzisz z ludźmi jest ten problem że jak moga mieć wszystko legalnie to nie potrafią się powstrzymać by mieć też rzeczy nielegalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?