1

@JarekS No nie wiem czy z Balde bym się zgodzil.

0

@Emhyr No patrząc co się dzieje na LS to trzeba szanse dawać bo choć dzieciaki dadzą z wątroby jak braknie umiejętności.

0

@gumaz Nie wiem czy będzie podobny bo nie znam homelanda ale zerknij na czarną listę.

0

@The_Man No z tego co pamiętam to w różnych rankingach ŚO byli albo pierwsi albo drudzy Alvesa raczej przedstawiać nie trzeba a LO była solidna.

0

@Pawel13sz A kto to taki?

0

@Emhyr Bo nadrabiamy w pucharach 16 goli puszczonych.

0

@The_Man Czy ja wiem obrona z Alvesem Puyolem Marquezem Abidalem/Sylvinho wcale nie wygląda tak słabo na tle reszty formacji zwłaszcza jeśli nie patrzysz na nazwiska a formę.

0

@Kondziubarca Oni już by dawno kogoś z tych betoniarzy zatrudnili ale pewnie boją się Lewandowskiego i badają teren, nie lubię takich sytuacji ale jak Lewy to zablokuje to i tak wyjdzie lepiej.

1

@MadafakinGuy No ja omijam imprezy rodzinne bo każdy miał w głowie że on na pewno mnie przekona do picia chorzy ludzie. Za to jako kierowca w piątki i soboty to byłem rozchwytywany ;)

0

@Criss18Barca Pomijając Busquetsa to masz jakieś dane żeby poprzeć swoją teorię o tym że pomocnicy nie biegają.

0

@Romario87 Albo zagramy dwójką z przodu, dwójką skrzydłowych.

0

@Faro Wedle sofa miał 9 kontaktów z piłką i 4 straty.

0

@Nicko No to pierwsze miejsce w lidze to dość sensowny argument, mimo iż to barca to wyniki też się liczą.

0

@Kszysiek7 No a w pucharach aż 16 :)

0

@Emhyr Nie wiem jak duże kary są po takich zapasach i rwaniu głowy ale takie 8 spotkań pauzy to może zakończyć przygodę naszego fightera w Barcy.

0

@BorzyKrzys uważasz że jaro to nie jest chłodny gracz?

0

@Roobo No jakby pominąć kwestię minut i jak są ważne w rozwoju to spokojnie można było zostawić Nico. I kasa na pensję dla Gaviego i Balde by była.

2

Nie przepadam za ostrym graniem ale muzyką dla uszu było to skałczenie piłkarzy i kibiców atleti jak sędzia pozwalał grać. Ogólnie to nie przenoszę jakiś negatywnych emocji na piłkarzy ale brutali którzy są delikatni jak porcelana to nie znoszę.

0

@Bagsik88 No nie wiem co powiedział może nawet nie powiedział nic, tylko właśnie jak to ma się do tego przemawiania w szatni i efektów które tu próbuje przemycać @Lionel_Messi10 fakt był jeden brak wiary w zwycięstwo.

0

@Rewolucja123 w młodzieżówce był 9 jak dobrze pamiętam.

0

@Kubix93 A i tak Messi ich za uszy na plecy zarzucił i ciągnął, choć tak w obronie grali dobrze.

0

@Lionel_Messi10 @Bagsik88 Ale co ma bycie najlepszym albo jednym z najlepszych na boisku do UWAGA CYTUJE "robi Inteligentnie, umie przemówić do drużyny czy to na boisku czy w SZATNI" panowie spacerowali po murawie ze spuszczonymi głowami to jak przemówił do nich w szatni. Ja nie neguje blaksiku że im setki wystawił, więc daruj sobie te swoje kłamstwa.

0

@Lionel_Messi10 To gdzie był przy legendarnych już wpadkach w LM jak cała drużyna włącznie z nim miała spuszczone głowy.

0

@michal26 Cóż może mu dają do zrozumienia by pakował manatki już teraz i dał coś zarobić klubowi choć nie do końca by mi to chyba się podobało.

0

@pikass14 A masz kogoś na ławce kto jest bramkostrzelny?

0

@Cotutajsiedzieje To nie jest tylko reklama to wchodzenie na rynki, przecież oni nie pompują miliardów bo lubią piłkę :O

0

@FCB_dimiC No zgadza się nie dla każdego, w pewnym sensie trzeba ich podziwiać że nie wybuchają śmiechem jak opowiadają te bzdury.

0

@Adam1986 Krychowiak dość dobrze mówi po hiszpańsku.

1

@FCB_dimiC jakbyś dostawał 30k i fuchy dla rodziny to też by ci powieka nie drżała :)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?