0

@Graves No ja zawsze wymienię Xaviego bo to on jest twarzą Hiszpanii która przestała przegrywać na wielkich turniejach.
O ile zgodze się że transfer R10 to była "dzwignia :) " dla Barcy to na przykład czy Rivaldo nie powinien czuć się obrażony że jego tam nie ma.

Messi CR Maradona Pele uważam że to taka żelazna 4, poziom niżej Cryff di Stefano Specjalne miejsce dla Garrinchy Beckenbauer ale umówmy się Platini Muller Maldini Cafu jest sporo wielkich piłkarzy którzy mogą dla mnie stać koło Zidana który w takich rankingach się cyklicznie powtarza, jest tyle generacji wybitnych Brazoli sa też goście z RM z lat 50 i 60 którzy poza di stefano są pomijani a czy powinni....

1

@Pawlak1992 Nie lubię tej wyliczanki bo ci wielcy piłkarze nie wygrywali też innych ważnych trofeów.

0

@kosiarz92 Z zakopawer to mi się tylko Krupińska podoba :)

0

@Emhyr Wszystko by zrobił by mieć sylwestra z Marylą.

1

@Pawel13sz Czemu znudzony, artystyczny spacer tak bym to określił :)

2

@cris2706 Parszywa dwunastka , Złoto dla zuchwałych i Pluton jak dla mnie dużo lepsze.

0

@wroclawskifan A był uznawany za światowy top? Ja to trochę inaczej pamiętam. Zresztą gówniak z L1 nie potrzebował wiele czasu by mascherano odesłać na ławkę.

0

@Kondziubarca Nic dziwnego bo wcale nie potrzebuje negocjacji tylko czasu.

0

@gaucho104 A jak chcesz utrzymać władzę nie będąc sprawnym politykiem trzymającym za mordę polityków regionalnych jak i tych wyróżniających się w sejmie, to raczej ty nie rozumiesz jak działa polityka pisząc takie rzeczy

0

@gaucho104 Ja tam Polakom tak źle nie życzę, ba gość nie potrafi nic trwałego zbudować wiara że ktoś kto nie ogarnia micro polityki a nadaje się do wielkiej polityki właśnie podsumowuje wyobrażenie korwinistów o ich wyjątkowości i wielkiej inteligencji, tyle lat w polityce a poparcie się nie zwiększa ludzie z korwina wyrastają, i nie pisz że nie bo piramida wyborców nie kłamie.

No to coś może trzeba coś zmienić skoro mało kto potrafi tego wizjonera zrozumieć i ciagle jest coś wyrwane z kontekstu https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663489920dMfPl4wpjURXQWRpUo93H9,w400.jpg

Gość jest tak łatwy do sprowokowania że na polityka się zwyczajnie nie nadaje mimo iż jest ponoć taki inteligentny nie widzi tego jakie konsekwencje mają jego słowa, lekka prowokacja i już leci protokół 1% jeszcze ta pandemia ich ciągnęła ale wojna na Ukrainie to utopi.

Własne dzieci polityczne go odcięły widocznie nawet oni nie rozumieją co nam głupim Polaczkom wielki janusz polityki chce przekazać.

0

@VegetaPolska Nudzą mnie te wszystkie seriale z przerysowanymi głównymi bohaterami jak house czy monk właśnie.

1

@maroon No nie tak dawno widziałem nawet w tv puszczali.

1

@koziar Nie nie skazano wszystkich tylko skazano promil, większość się wywinęła, a niektórzy skazani wciąż są w obiegu tak wygląda polskie bagno.

A skazali jakiegoś dziennikarza który relacjonował sprzedane mecze jako uczciwe?

Masz rację trzeba mieć dowody, ale każdy kto zna ludzi z szemranego środowiska wie że z nimi nie da się gadać tylko o normalnych sprawach bo oni przyciągają kłopoty, gość który miał tak częste kontakty z ARCHITEKTEM korupcji w Polsce i mimo ponoć świetnej pamięci ma w kluczowych sprawach amnestię nie jest czysty na pewno, tylko nie ma na niego dowodów, i z racji tego nigdy selekcjonerem nie powinien zostać.

0

@Volk No niektórzy mogli by napisać że sprzedali nam kukułcze jajo za 70 baniek :)

0

@Bobo25 O tym mówił pracownik pzpn nic więcej nie trzeba dodawać, nie wiem czemu tak zaciekle bronisz tego typka z pod ciemnej gwiazdy

0

@Bobo25 A miały nie zrobić? Cóż to za usprawiedliwienie.
Żaden pracownik nie powinien bez wiedzy szefa załatwiać kasy od premiera.
I żaden selekcjoner nie powinien zbierać numerów kont kilkanaście godzin przed meczem z Francją.

Capiło od niego jak przychodził i capi jak odchodzi, ot człowiek który prawdę mowi jak się pomyli.

1

@michal26 Ja świąt już od dawna w ogóle nie czuję ot taka turbo niedziela.

0

@AllBundy Tak ale w 2014 miał 10 goli na MŚ i dwa mundiale przed nim czyli z górki.

0

@cules100pro Ale my nie jesteśmy klubem z topu i nie stać nas na takie zabawy, jakby zaaklimatyzował się jak cała reszta drogich zabawek to nie wiem jak można by ten klub uratować.

0

@Bobo25 Cele celami ale afera z premiami to każdego trenera powinna uwalić.

0

@maroon No z tym zakwalifikowaniem to byłby nie lada wyczyn by im się nie udało, z takim pokoleniem i jeszcze łatwiejszymi kwalifikacjami.

0

@AllBundy No podobnie pisali o Mullerze a jednak mu się nie udało.

3

@hayek Ogólnie to już któryś raz słyszęwidzę jak jakiś domorosły ekspert i wierzący przywołuje tą choinę jako symbol chrześcijańskich świąt i nie wiem jak mam to traktować.

0

@TheNekro94 No nie pomijaj już tylko to co chcesz pomijać powinno być blokadą by nigdy selekcjonerem nie zostawał, jak w kadrze ma być dobrze na na pierwszej konferencji padają pytania na temat wielogodzinnych rozmów selekcjonera z architektem korupcji w Polsce, do tego gość który szczyci się pamięcią o meczach z 93 roku nie pamięta o czym z nim rozmawiał :)

0

@Cochise Ja uważam że nie jest przypadkiem że Nawałka wyglądał najlepiej z tych w ostatnich latach spędził troszkę czasu z Holendrem i przeżył wielką imprezę, nawet jeśli była katastrofą o jednak było od kogo się uczyć i z czego wyciągać wnioski.

1

@Przemek2323 A ja z każdym tygodniem dochodzę do wniosku że niezła kadra na papierze nie odzwierciedla tego co oni są w stanie grać, sporo naszych gwiazdek i gwiazd jest zwyczajnie przehajpowanych co dowiódł też mundial, opcja że za 5 lat będziemy znów czołową ekipą to założenie wielce optymistyczne

0

@Kgorecki2500 No nie ma znaczenia ale zawsze był kluczowy.

0

@Worny No był drugim kapitanem za Lucho, zresztą zagrał sporo meczów z opaską a nigdzie nie ma by był podawany jako pierwszy.

0

@Emhyr I tak drukują na potęgę a z nim ludzie nie będą się tym podcierać.

0

@Encore No rodzina mogła by go przekonać, choć nie śledzę tego zbyt uważnie to były plotki że przedtem słabo się zaaklimatyzowali, a jak jest teraz to nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?