Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Zmiana fajna wtedy każdy może ze spokojem powiedzieć że dołożył cegiełkę oprócz tych dokładanych poza kamerami, nie rozumiem absolutnie narzekania na taką zmianę a jeśli robili by to byli piłkarze to byłbym w szoku.
0
@WiernyKibic111 No pobierał ale od nowego sezonu już nie miały być takie śmieszne, tym samym odpowiedziałem na twoje pytanie komu przeszkadzał, pozdrawiam.
1
@Kacper1432 A ja tam teraz kibicuje kapitanowi bez opaski niech sięga po drugie MŚ.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tak tak bo przecież para Carvalho Pepe to były klauny, a pomoc Masche Di Maria Rodriguez Messi to ekstraklapa każda drużyna ma słabe punkty tak było z niesamowitą Hiszpanią Xaviego, z ostatnim mistrzem świata Francuzami tylko ci do narracji nie pasują.
0
@Ojciec5tkidzieci Ja nie wierzę bo nie przekonuje mnie ich trio w ataku no i właśnie będąc jednym z największych fanów Busqetsa znam go doskonale, do tego DP na ŚO no sporo tam problemów.
0
@kamilop To fajnie ze taki kawały walisz ludziom przed snem...
0
@Nano22 To fajny ten jego najlepszy mecz jak przegraliśmy, doskonale to obrazuje to jego przygody w LM.
0
@th@les Tylko ja naprawdę tych dobrych polskich szkoleniowców nie widzę, żaden nie potrafił czegoś pokazać w Europie 2-3 razy ba nawet w Polsce na dwóch palcach można wymienić ligowych hegemonów.
0
@BorzyKrzys No cała trójka urodziła się w dobrych piłkarsko krajach a jak to wykorzystywali to już inna sprawa.
0
@MesQueUnClub96 No tak trzymanie trenera którego styl atakują zawodnicy do tego najważniejsi, co może pójść nie tak w przyszłości.
0
Co teraz pocznie stano najpierw lewy którego żaden dziennikarz nie rusza, teraz Zieliński oj kłopoty kłopoty :)
6
Oj czuję niepewność stanowskiego jak tu zaatakować Roberta :O
0
Barcelona chyba się jednak nie doczeka dobrego strzelca rzutów karnych :)
0
@DCHX Środkowi obrońcy są dość niepewni tylko co z tego skoro nie potrafimy dostarczyć piłki do lewego mając za przeciwników dużo gorsze formacje niż pomoc i atak Francuzów
0
@Barcelonista94 A Koundé nie gra tam gdzie chce i na ŚO trener widzi Konaté :)
0
@slayer Ja piszę dlatego że to właśnie nie jest jednoznaczne, znaczy jednoznaczne jest chyba tylko to co chce zarząd czyli go sprzedać, a Xavi daje sprzeczne sygnały. Jak dla mnie to ani nie ma szału ani tragedii i na pewno z obecnej kadry to najlepsza opcja na DP.
0
@Emhyr Dziś to wcale bym się nie zdziwił jakby Osumanowi mecz wyszedł bo od dawna jest wrogiem LR i jak zagrał by dobrze to ta niechęć tylko się pogłębi.
4
@Yoshi94 Powinien tym bardziej ze bierze duże pieniądze a odchodzić nie chce, więc sadzanie go na ławce i płakanie że przez niego nie ma pieniędzy na nowych zawodników jest trochę śmieszne.
1
@Zoker Tak się zastanawiałem co z tą techniką i czy to błąd, ale nie masz rację technikę trzeba poprawić dwa razy.
0
@draxidox Kurde a jeszcze nie tak dawno takim był bohaterem, wygląda na to że jego czas powoli przemija.
0
@mekston Dlatego Matthaus nie gryzł się w język i przyznał że przydał by im się taki Lewandowski.
1
@GeneralXavi Laga na Robercika na zawsze w naszych serduszkach....
0
@Rewolucja123 Czyli jednak to był plan i to nie były fanaberie czy wbicie słabości w głowy zawodników z Argentyną pan 711 od początku planował przegrać, niesamowity geniusz.
0
@Katalonbar https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_No%C5%BCnej_1994
1
@norbi77 To i tak nic ostatnio był tu filmik jak kobietę ścieli na pasach to okoliczni ludzie to nagrywali na telefonach a po chwili na tych samych pasach poprawiła ją ciężarówka.
1
@Donnie_Darko Mógł jeszcze dać nową flagę Japonii
0
@Benz Wiesz jak to jest odwieczny dylemat zabrać zawodnika wielkiego który mimo problemów MOŻE zmienić wynik meczu czy gorszego w formie.
Ogólnie tam martinez za bardzo sie zasiedział.
1
@Foton 256 minut w tym sezonie, to ludzie którzy oczekiwali że uratuje złote :) pokolenie powinni zaczerpnąć świeżego powietrza.
1
@galix22 No widzisz nie piję, ale już wiadomo z kim mam do czynienia skoro chip w piłce wywalił cię na takie manowce.
2
@galix22 Przecież piłki są oczipowane więc wizualizację komputerową w każdej chwili mogą zrobić, tylko że zawsze znajdzie się ktoś kto zwęszy spisek dziejów.