0

@Kgorecki2500 A jakie masz informacje na ten temat ze twierdzisz że chce cos ugrać?

0

@draxidox No a to jakieś zdziwienie, oni nie mają żadnych lokalnych działaczy jako partia, w poprzednich wyborach nawet złodziejska córka korwina startowała :)

0

@4Fabregas4 Trzeci klub trzecia wtopa to wszędzie się nie znają, wystarczy na 6 w Barcy wrzucić gwiazda, we Włoszech to pamiętam że go od razu skreśliłeś :O a jaka wymówka na PL ???

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca No nie zawsze miał słabe mecz i ci którzy na nie czekali tryumfowali.

0

@4Fabregas4 No a jak pisałeś że Artur rzeżączka melo będzie gwiazdą Barcelony to znałeś się czy nie?

0

@QuaReL A ilu z nich widziałeś grających?
Ja na przykład widziałem zmierzch Maradony ale nie oceniam bo to ten sam poziom jak ocienianie CR po ostatnim sezonie w MU. Pele "wygrał" trzy mundiale ale drugi najlepszy zawodnik tamtych czasów miał krótszą wykręconą nogę.
Z tych których widziałem to na pewno Messi i CR, antycznych pomijam bo zawsze mnie zastanawiają czemu pojawiają się głośne nazwiska a nie ma na przykład reszty tego chorego RM oprócz AdS. Dlaczego jest Johan a nie ma Platiniego, czy na pewno kariera Ronaldo była lepsza niż MvB itd.

1

@Nhyz
1.Baldursy
2.Warcraft 3
3.Diablo II

0

@Dembouz1899 Ło to mnie zaskoczyłeś w życiu o nim nie słyszałem.

0

@AmigoBlancos No ale na Barcy ten licznik powinien się zatrzymać.

0

@Donnie_Darko Czy ja wiem, to raczej nie do końca tak Jak Barca była silna tak Real nie mógł przebić się przez 18. A później jak złote pokolenie skarlało i się rozeszło łapiąc historyczne euro przekopy to Real ośmieszał LM.

0

@Romario87 No jeśli ci trzecioligowcy to nie są jacyś urodzenia sprinterzy to Ansu ma problem.

1

@WiernyKibic111 A ile byś chciał dostać za nie grającą primabalerinę obrażoną na cały świat z kosmicznym ego i kontraktem do czerwca podaj proszę kwoty.

0

@Asthylath Ok no bo zastanawiałem się czy ja wedle jakiś wymyślonych reguł do kk należę.
No nie zgadzam się z kilkoma jego argumentami i sposobem ich obalenia, do tego prawo kościelne jest w pewnym sensie płynne i co gdy kolejny sobór wprowadzi coś co dla wierzących jest nie do przyjęcia.
Po trzecie wybieranie sobie pasujących kawałków zdań czy pomijanie tego ze kk nie walczy z pewnymi zjawiskami które wręcz ośmieszają 10 przykazań dość słabo to podsumowuje.

0

@Faro A o zawieszonych słyszałeś?

0

@HighestInTheRoom "Zaufaj mi, że wiem jak to jest, bo ostatnie 2 lata nie były dla mnie łatwe, ale wziąłem się w garść i wychodzę na prostą." czy to znaczy że miałeś zdiagnozowaną depresję?

0

@Kessie Nie no sory Xavi-Iniesta-Busquets to najlepszy tercet. MNS to tylko 3 sezony razem taki Neymar z Suarezem zagrali raptem 124 mecze razem.

0

@Asthylath Możesz mi wyjaśnić czym jest członek KK i co to znaczy " z czym jako członek KK możesz się zgadzać a z czym nie"

1

@Matheu12 Serio? Od setek lat Niemcom właśnie najbliżej do ruskich i mają do tego pełno ich teraz w kraju. Nie to nie tylko kwestia klasy politycznej ogólnie w europie ale zwłaszcza w Niemczech ruscy wcale nie są źle odbierani a przynajmniej do niedawna tak było.

1

@Kondziubarca Wyczuwam atak bo lewy optuje za zagranicznym trenerem

0

@Uukasz_93 Czy ja wiem my od dłuższego czasu przestajemy inwestować w europejskką broń i idziemy w kierunku USA i ich przydupasów, co ma plusy i minusy.

Patrząc na to co się dzieje w Niemczech to to odcięcie się od ich czołgów wcale nie musi być takie złe.

0

@Tomasson81 Ty to selekcjonerzy to też stan umysłu bo ten pół bóg ma 4 mecze w reprezentacji.

0

@IronSanHybrid Gorsze jest to że ich się promuje.

0

@chavez Ale wiesz że wymieniając Urusa pomijasz że BB(BA) rokrocznie kupuje masę zdolnych chłopaków, o ile zgadzam się że trzeba zerkać do LM to tam też przewijają się dziesiątki nazwisk zerknij na debiut SR i ile lat czekaliśmy na w miarę regularnie grającego w pierwszym składzie wychowanka.

0

@DaPidejpi W jaki sposób wydymany?

3

@IronSanHybrid Wchodzi kukiz do restauracji

Pana godność?
Nie mam żadnej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@hayek Zgadza się że mają ale strata kolejnych "młodych" w przypadku i tak katastrofalnej demografii i problemów alkoholowych będzie kosztować Rosję długoterminowo więcej niż jakby zagarnęli to co do dziś wygrali.

0

0

@Khajio A istnieje takie badanie z dokładnością +-1 rok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?