Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faun Tak jak piłkarze z Brazylii utrzymują po kilkanaście rodzin, tak od dawna na micie Pele żyją pewne osoby, jak będzie trzeba to tam się i 2000 goli znajdzie.
@Danny Gaucho Dany to ile "teraz" Messiemu czy CR brakuje :)
0
@Gall Oczywiście top 5 ŚO.
1
@Rarenzio No tak
x8 MH
x4LM
x3KMŚ
x7PH
2 Sekstety i praktycznie wszystko gdy był podstawowym zawodnikiem, ja Pique nie cierpię ale to co piszesz że nie jest legendą jest po prostu głupie.
0
@Medium Czy ja wiem czy to mozna nazwać stroną, raczej idealne poletko do testowania skuteczności irańskiej broni.
0
@Recha_0684 Ja myślę że to klub im to podaje.
2
@Rarenzio No jak on jest pseudolegendą to to chyba tylko 4-5 zawodników łapie się na legendy.
0
Pamiętam jak swego czasu pani redaktor forsowała tu narrację że Pique grałby tu za darmo a szybkie sprawdzenie pokazywało że jest w top 5 zawodników jeśli chodzi o zarobkii i było to dużo wcześniej niż 2018, ogólnie Pique od lat zarabiał w Barcy ogromne pieniądze mimo nierównej formy ale gawiedź bajkami o el Presidente kupowała opowiastki.
Choć formą takiej wojenki klubu z zawodnikami fanem nie jestem i nie przepadam ani za Albą ani za Pique ale jak ktoś nie szanuje swoich legend to potem nie powinien oburzać się że ktoś nie szanuje innych z FCB.
0
@Pawel13sz Ale skąd wiesz jakby mu poszło w Barcy?
1
@Rl9k1nG No nie jest to bezpieczny sport w Rosji, być nienawidzonym przez wszystkich dookoła :)
0
@paweldunajecfcb Zazwyczaj jak coś takiego robisz to to walisz miks prawdy i fałszu.
0
@DonMatteo901 No nie dokładnie, bo za każdego trenera były głosy że pracują ciężej :)
0
@MESSIah16 Ale to też nie było tak że nie chciał odejść gdyby nie Cassano w Realu to kto wie co by się wydarzyło.
0
@Cygan BRC No on cygani lepiej od ciebie.
0
Tak jak pisałem w artykule o wycieku, to nie przypadek, a teraz jeszcze to oświadczenie :)
Łatwo domyślić się o co chodzi .....
0
@Medium Uwielbiam tych buraczanów co paradują w mundurach a przed wojskiem ukrywali się po lodówkach, są na to paragrafy nie mam pojęcia czemu nie wycinają tego motłochu.
0
@jeyx77x Ale nie rozumiem Rosja od dawien dawna wysyłała masówki na wroga co tu jest w tym dziwnego ?
0
@FC1899Barca Taa a po kiego grzyba marnować czas i uciekać do kraju do którego cię nie wpuszczą? Jest tyle rozsądniejszych kierunków gdzie dużo łatwiej przekroczyć granicę, znów strzał z armaty w płot z odległości metra niecelny.
1
@Bzyczekk Nie powiedział w którym wywiadzie że planuje grać w mls jakieś dwa lata tamu co właśnie miało by się nakładać na koniec w Barcy a czy mu się odmieni jak pique to inna sprawa choć, busquetsa słowo ma większą wagę.
To tak jak z każdym amigosem na słabsze drużyny to każdy z nich mógłby grać, busi jest moim ulubionym zawodnikiem z obecnej kadry ale widać że często ma problemy z kontrolą na boisku, nigdy nie był biegaczem a biegają na boisku coraz bardziej.
0
@Fabik87 Może nie chcą jego powrotu, oficjalnie miał zostać a jest w PSG.
0
@Bzyczekk No przegapiłeś to że na Busquetsa nie ma takiego pocisku bo sam ogłosił że odchodzi po sezonie więc wiadomo o co chodzi.
3
Mnie bardziej czy to prawda z wymaganiami(zapewne część jest prawdą bo tak się to robi) zastanawia dlaczego teraz to wychodzi.
Mamy obrzydzanie kibicom Pique i Alby(dość szybko poszło z kochanym tu jeszcze niedawno presidente, z drugim nie trzeba wiele) busquets który zadeklarował że odchodzi jest omijany i teraz wyskakuje to, jeśli to łączona kampania to bardzo łatwo wyciągnąć wnioski, w przypadek trudno wierzyć ale zawsze jest możliwy.
1
No nawet fajny artykuł przynajmniej się uśmiałem przed snem.
1
@RoberDzik https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663489920dMfPl4wpjURXQWRpUo93H9,w400.jpg
1
@skubi99 Dla ciebie to on zawsze ma rację i to jest ten problem. A janusz polityki znów udaje że zna historię a kompletnie o nie j nie ma pojęcia.
0
@krzysiobyczek Dlaczego, Nico może być fajnym 13-14 zawodnikiem.
2
@Danny Gaucho Nie wiem co się stało ale jakiś dziwny obraz CR się utrwala przecież on w MU czy na początku w Realu to był całkiem inny zawodnik niż ten który był w Juve czy obecnie. Parę osób powinno sobie obejrzeć mecze z tamtych lat by nie powielać tych głupot.
3
@Danny Gaucho Nie psuj im zabawy CR to tylko karne i dokładanie nogi.
2
@koksik2700 Na busiego nie bo sam mówił że odchodzi więc skoro o nim jest cicho(choć tu wiadomo dlaczego trudniej coś na niego znaleźć) to wystarczy dodać 2+2 i wiadomo o co chodzi, mnie osobiście się to nie podoba mimo iż akurat tej dwójki nie znoszę, ale legendy trzeba szanować.
1
@koksik2700 No ja też się nad tym zastanawiam choć od paru miesięcy mam z tylu głowy że to może być pisowska przybudówka, mało prawdopodobne ale nie niemożliwe.
Nie chcę się potem czuć jak ci co głosowali na kukiza :)
5
Dawniej śmialiśmy się z takiej klauzuli w Realu a teraz sami ją mamy :)