Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Czyli jednak nie oddał korony synowi jak chciała większość społeczeństwa.
0
@Emhyr Argentyna jechałą na Mundial z 7 napastnikami i każdy miał +20 goli i nie tylko Messi miał ponad 30 a na mundialu nie wiedzieli co się w ataku szczególnie.
1
@norbi77 Poczekaj jak przyjdą przegrane jak to podsumował celnie pewien dziennikarz z RMF:
Wygrywa Robert
Przegrywa Bayern :)
1
@pomi11 Ja tego nie neguję ale to o czym napisałem funkcjonuje w piłce i wielu innych sportach od lat.
0
@pomi11 No akurat się mylisz, bo jedno zagranie wiele zmienia, bramkarz czy obrońca mogą mieć super mecz a jak walną babola w 90 to nie ma zmiłuj, tak jak napastnik może być niewidzialny a w 90 strzelając zwycięskiego gola większość mu to zapomni.
1
@pomi11 A gol Kessiego to po czyjej wrzutce?
0
@messi564 Gratuluję no i fajne imię.
1
@Zoker I znów psujemy rynek :)
0
Odważnie spore przetasowania,
0
@St0bierrrr Funkcji nie pełni to obrońca, niektórzy nazywają go nowym Puyolem.
https://www.fcbarca.com/102671-esport3-barcelona-sprobuje-zatrzymac-mloda-gwiazde-przed-zakusami-psg.html
0
@Medium Z kobiet to ja słucham Ann Wilson i Stevie Nicks
0
@P33ck Fajnie jakby w Atletico przewietrzyli.
0
@GeneralXavi Mnie Baldursów :(
0
@cold_play Jakby dali soccer to nie dali by Messiego tylko tą krzykaczkę co ciągle płacze o równą kasę, nie pamiętam nazwiska.
0
@Eto'o9 R10 Też tak kiedyś myślałem dopóki nie doświadczyłem Polsatu :(
0
@mientusek1407 Nie za bardzo wiem co to te tots i jakie mają znaczenie.
0
@KacperVEB Babcia Jóźia, skoro Dembele w pół roku miał dwanaście asyst.
0
@Awtameok_Klana A czyli uważasz że ratunkiem dla piłki kobiecej jest zainteresowanie nią kobiet, ok tak to widzisz osobiście nie wiem czy to tak będzie wyglądać, jakbym miał się opierać na moim środowisku to nie znam żadnej kobiety oglądającej piłkę kobiet, a sporo takich które oglądają mężczyzn i wydaje mi się że one też dostrzegą różnicę w jakości bo to przepaść.
No rozumiem argument z USA ale nie jestem pewien czy ten kraj jest reprezentatywny, no i jak będzie wyglądać to po latach prosperity czy zainteresowanie się utrzyma.
0
@cris2706 Miałem EV i nie chciało mi się oglądać spotkań, a zaczynałem kibicować jak Barca miała słabsze momenty ale malo kto szedł z nią na wymianę cisoów, więc wiem co bym wolał.
0
@P33ck No i kolejne powiększenie, będzie łatwiej.
0
@mateusz1989VeB Jeśli będą zdrowi to prawdopodobnie pobiją CR i Messiego bo LM na pewno się powiększy i bedą mieli zwyczajnie łatwiej.
0
@mientusek1407 Naprawdę dajcie już sobie spokój z tym prime.
0
@KacperVEB Ty to dobra ta babcia jak w pół sezonu strzeliła 12 goli.
0
@Bagsik88 W kłamaniu to na szczęście nie mam szans z tobą, co do tamtego to nie zapomniałem i odpiszę.
0
@Durbi Piszesz tak jakby panie to były techniczne bestie :)
Ogólnie piłka nożna będzie tracić oglądalność, i kobieca wersja nie będzie ani game changerem ani nie odczuje mniej .
Cały świat zerka na Mundial panów ilu kibiców piłki nawet nie wie o najważniejszych imprezach pań?
A jakieś twarde dane że się opłaca bardziej.
1
@Lionel_Messi10 Nie powinni mieć prawa głosu/ Nie masz prawa głosu....
Kurde strasznie się tu panoszysz jak na dość krótki staż na tej stronie.
A kto ci te uprawnienia dawał do decydowania kto ma prawo głosu, już ci pisałem nie umiesz dyskutować i nie powinieneś tego robić, jak ktoś ma inne zdanie to tupiesz nóżką często kluczysz i wciąż szukasz kompanów, to pokazuje że szukasz dowartościowania i brak ci pewności siebie.
0
@Kgorecki2500 Oczywiście że to osobny byt, chyba że mają dostęp do ukrytych zapisków Tolkiena o których nie wiedział nawet jego syn.
16
@VeB10Ronnie No akurat golami W LM Suarez to się chwalić nie może, pamiętam tą serię bez gola na wyjeździe :(
0
@koksik2700 No popatrz cały skład ledwo zipał wymienili sztab i spokój, przypadek nie sądzę.
1
@Midast Jakby nie chciał zostać w Barcy to po co ryzykował zdrowiem pod koniec kontraktu.