0

@Lionel_Messi10 Nie wiesz co mówisz, i Ferguson go wcale nie skreślił tylko miał dwóch czołowych obrońców na świecie w świetnym wieku a Pique chciał grać, więc wysłali go na wypożyczenie gdzie ten talent jeszcze potwierdził.

I dlatego po czasie odsunął Rafę i grał beztalentem Pique no tak wszystko logiczne. Sergio Ramos wylądował na PO by na środku piłę kopał beztalent z Katalonii wszystko się układa w całość.

Jak można odkryć talent? Bo napisałeś że odkrył w nim talent "Pep dopiero u niego odkrył talent" to miał ten talent czy nie, bo jak ktoś nie ma talentu to odkryć go nie można.

@Bagsik88 Gościu ja do ciebie nic nie pisałem to ty wciskasz kit z przykładem który ma niby udowadniać że zamiast do trenerów z LM ludzie odpowiedzialni od transferów poszli by do 21 letniego Messiego który nie grał z nim od kilku lat.

Kolejna część twojego komentarza to nie pytanie wiec to raczej ty sobie przeczytaj definicje.

Manipuluj sobie dalej, mnie nie sprowokujesz możesz próbować do woli.

0

@Worny No ja nie będę ukrywał lubię go oglądać i czekać jak wypadną kości, choć to trochę niesprawiedliwe już teraz bo się bardzo poprawił, poza strzałami :)

0

@Emhyr No to było by odważne ze strony Xaviego chyba że to była by jedyna zmiana, bo te punkty w Pilznie mogą decydować o wyjściu z grupy.

6

@mateusz33 Dziwne twierdzenie, Bayern Pepa grał dużo bardziej Barcelońską piłkę niż drużyna Xaviego.

1

@michal26 No to jednak lepiej się nie domyślać bo domysły są nietrafione.
1. Początek słaby gdyby nie Niemiec to kto wie bo mogło być spokojnie 3:0 w pierwszej
2.No niestety nie, gra siadła po zmianach i chyba żadna nie była in plus w stosunku do schodzącego, nie nie klaruje się jedyne co się klaruje to once de gala.
No jest kolosalna różnica obecnie to Ferran czy FdJ to mogą buty za Demble/Raphinhą i Gavim nosić.

2

Fajny mecz choć początek nieciekawy, dla tego też mom nie Gavi a Niemiec bo wybronił wynik.

0

@Bagsik88 A ja cokolwiek o wychowankach poza wspomnieniem przeszłości Pique pisałem czy znowu mi coś w "usta" wkładasz skończ manipulować.

@Lionel_Messi10 Weź się rozpędź i poszukaj zdrowego drzewa nie był talentem. Ty w ogóle pamiętasz te czasy? Wygląda na to że Ferguson to sobie beztalencie ściągnął, Pep też beztalencie chciał.
Wiesz kto to Txiki to poszukaj sobie co mówił o Pique jak go kupowali.

1

@Survier A union Berlin mam rozumieć to czołowy klub na świecie a może to Bayern cieniasy z dołu tabeli.

0

@Rewolucja123 No trochę dawno te sukcesy.

1

@Bagsik88 Nie, rozumiem tylko tyle że nie potrzeba było jorge Messiego by odkryć przed ludźmi odpowiedzialnymi za transfery Gerarda Pique wychowanka i wnuka byłego wiceprezesa, który był uznawany za jednego z najzdolniejszych młodych obrońców, jakby to się działo za Bartomeu i chodziło o jakiegoś młokosa z Argentyny to może bym uwierzył no i jeszcze inna pozycja Messiego.

1

@Lionel_Messi10 Bajki opowiadasz z tym powrotem.

No właśnie o to szeptanie słówek się rozchodzi, a to tłumaczenie to naprawdę nieźle podkręcone, powinieneś politykiem zostać.

Stoją za nim :0 A co to za tłumaczenie, zawodnicy jak nie mają kosy to nigdy się nie krytykują nawet jak koleżka wywija niezłe numery, w Barcelonie łatwo to zweryfikować na podstawie afer i skandali ostatnich lat. Jak jeden wylądował w więzieniu to widziałeś by była na niego nagonka, jak obecny trener BA brał udział w przemycie narkotyków to widziałeś nagonkę? Skandale w reprezentacji Francji....no właśnie.

1

@Emhyr A rzuciłem ale niecelnie
https://www.footballkitarchive.com/mexico-kits/

No mnie bardzo się podobają.

1

@Emhyr Meksykańskie obydwie serie z nawiązaniem do Azteków
https://www.pinterest.co.uk/pin/324540716902529989/
Łap fajną stronkę .

0

@Rewolucja123 @czółkovsky Przecież tu staż jest kluczowy, tak są głosowania ale dzieciaki kapitanami nie zostaną. Pomijam czy mają predyspozycję bo taki Araujo wydaje się że ma.

5

@GeneralXavi Ja bym to nawet napisał że nadprawo i nadsprawiedliwość.

6

@FCB24 Dzieciak już w wielu 23 lat został dyrektorem sportowym, pewni ferran też chciał nim kiedyś zostać.

1

@Bogan Tu masz kolejne też tu za to obrywał https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/gerard-pique-prowadzil-samochod-bez-waznego-prawa-jazdy,865329.html
Funkcjonariuszy to nawet więcej niż raz obrażał czy groził.

0

@Dundersztyc Podpowiem ci, to może poznasz lepiej historię:
2004.
Ziomkostwa.

Jak chcesz to od Niemców wyegzekwować, skoro żadna europejska instancja prawna tego nie może zasądzać. No chyba że będziemy błagali a to jak najbardziej.

3

Ja tam uważam się za wielkiego fana twórczości Tolkiena i dlatego od tego nowego fan ficka trzymam się z daleka, z negatywnym podejściem tylko marnujemy czas i nerwy, bo to musiało by być dzieło wybitne by to nastawienie zmienić.
Nie warto, jak ktoś dobrze się przy książkach Tolkiena bawił i ma w głowie wyobrażenie tego świata w oparciu o opisy autora to po kiego grzyba zanurzać się w tym czymś.

I nie, nikomu poza twardogłowymi fanami nie odradzam oglądać zwłaszcza jak ktoś widział tylko hobbita albo nawet i tego nie.

0

@MESSIah16 I kolejny, demokratyczne rządy też zrezygnowały, polecam się doinformować bo potem walicie takie głupoty.
No a z węglem to już kompletnie odleciałeś o hen poza horyzont.

0

@zodiak_10 On na szczęście nie deklarował nic o zabijaniu :)

0

@Bogan No ja pamiętam burze po słowach Pique o policji więc oprócz messiego nie było tu nietykalnych.

4

@xDoMinO26x Transakcją to już bardziej pasuje bo zapłacono kupę siana i oddano Eto'o , ale flopem to na pewno nie.

3

Czyli najczarniejszy scenariusz staje się faktem zawieszony w próżni

0

@Xwowrak Nie wiem czy samobójstwo ale nie ma wyboru i idzie po głosy młodych jak się uda to wygrają. No i nie wiem czy akurat ta kwestia będzie miała tak duży wpływ, jak raczej zerkał bym na termometry zima i to czy będzie prąd.

0

@tomek8756 W usa od lat ludzie to robią, część ma jakieś kaczki i inne stworki terapeutycznie ciekawe czy to ten przypadek czy szajba jak z gołębiarzami.

0

@Dundersztyc Czy wiesz w którym roku były pierwsze demokratyczne wybory po II wojnie, bo jak na razie to ty nie wiesz co piszesz.

0

@Nazio87 Weryfikacja nie małe testy jak najbardziej.
Choć jeśli ktoś będzie chciał weryfikować zawodników z dłuższym stażem a nie świerzaków to jak najbardziej jest to zrozumiałe.

1

@Wilczeq No było tyle razy już poruszane, zrzekaliśmy się również jako demokratyczne państwo, nie ma kto tego rozsądzić. Osobiście nie widziałem głosów że nam się nie należą, co uważam za bzdurę. Z drugiej strony to już 60 lat trochę to zeszło o te pieniądze trzeba bylo walczyć jak oni mieli realnie krew na rękach a lbo jak żyli c którzy ją mieli a tak to w gruncie rzeczy chcemy tego od ich ducha winnych wnuków.

0

@masq @Firestone Na pewno nie, Laporta to z pewnością nie jest człowiek sentymentalny. To a pewno nie byłby powrót bo ma dług czy jest romantyczna otoczka, tylko twarde liczby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?