0

@Comfortable_ Z bayernem Realem i 45 minut z Galata na LS.

0

@Emhyr A to MC nie potrzebuje następcy o czym mówili w angielskim klubie

1

@Compadre 99% twórczości studia Ghibli jest warte polecenia.
Moja siostra uwielbia krowy na wypasie.
Ode mnie Perfect Blue.

0

@skubi99 No a co profesorowie którzy nie byli w partiach czy solidarności mają się do ustawy lustracyjnej? Takich rzeczy nie wiem!

0

@FC1899Barca Gościu film był jak w przedszkolu bush miał spotkanie z dziećmi i go poinformowali o tym, a potem sam twierdził że widział zawalanie tak jak 40 % amerykanów, psychologia się kłania.

0

@Pilka_jest_okragla No ja bym nie określił tej sumy za taką śmieszną kupowaliśmy dzieciaka na duże pieniądze a po rozegranym sezonie transfer dobił do prawie 30, co samo w sobie nie jest złe bo się sprawdził.

0

@bartekvisca Pewnie by go oddali za godziwe pieniądze i jakby mieli czas kogoś poszukać w jego miejsce, zawsze można wierzyć w bajki, kupno takiego zawodnika 30-31 sierpnia właśnie pod bajki podchodzi

0

@MatBac1991 Pique to najmniej z całej czwórki na kapitana się nadaje no może na równi z cudacznym Albą.

0

@skubi99 A to przy okrągłym byli tylko posłowie, czy powtarzasz po januszu polityki.

0

@skubi99 O to poproszę dowody że WSZYSCY opozycjoniści to byli jego agenci.
Bo mam problemy by znaleźć powiązania między tymi których oczerniasz i kiszczakiem.

0

@MatBac1991 Zazwyczaj staż decyduje(tak wiem że sa głosowania) więc tylko Niemiec ma szanse, i prawdopodobnie to właśnie on nim będzie.

0

@czółkovsky No zazwyczaj to staż najważniejszy więc Niemiec, Dembele i potem FDJ

2

@michal26 Ja to miałem wrażenie że jak transfer był w dużej mierze zależny od Barcy a romero ma kosmiczne przecieki, tak jego informacje były celne ale jak coś było poza kontrolą Barcy to już był powrót do starego romero robi kontent i strzela ślepakami może trafi.

1

@gaucho104 A co ma Mundo do większości tej strony?

No to logiczne że wzrasta skoro jest zawodnikiem który z grających ma jeden z najdłuższych staży, a pewnie w czerwcu trójkę kapitanów a może i całą czwórkę będziemy żegnać. I wtedy to Niemiec będzie o ile nic niezwykłego się nie wydarzy kapitanem.

0

@Kwasiak98 No i czemu dopiero teraz sobie przypomniał>

0

@Ptasior A widziałeś wczoraj wiadomości o bohaterze którzy również dokonał obywatelskiego zatrzymania, słabo się to dla niego skończyło tu też trzeba uważać na kogo trafisz.

4

@Barca1992 wow to w Brazylii powinni wojnę Polsce wypowiedzieć skoro w jednej z gmin Polski jest urzędowym językiem
#STOP Spolszczaniu JOGA BONITO

0

@kamil9040 No nie bardzo, trzecie pokolenia już za bardzo się mahometem nie interesują.

0

@Pawel13sz Już ktoś to napisał a ja powtórzę po co Barcelona miała by informować LL?

2

@Herbert Brzmi raczej jak podpórka żeby plotka brzmiała lepiej.

0

@Survier Jestem prawie pewien że Gavi przeskoczył BB.

1

@Pawel13sz Ta na pewno nie, za 3-4 lata można znów wróżyć.

0

@kaczucha1899 To czemu ten top po Barcy nie był rozrywany? Miał świetny skład i to jego wina że po naprawdę fajnym sezonie nie potrafił wywalczyć sobie transferów, choć pamiętając jakich zawodników chciał trudno być optymista jakby mu dali wybierać.

1

@Suzu Kurde ja na siłę rozumiem mieć takie żale do wychowanków topowych drużyn ale do Lewego, wręcz wzorcowa kariera gdzie pniesz się coraz wyżej.

4

@Comentateiro U mnie gość zabił radość z oglądania meczy, nigdy mu tego nie wybaczę, i nigdy nie zmienię zdania że to były smutne 3 lata nawet mimo dominacji w lidze.

1

@MatBac1991 2006.Super puchar 2007 to Sevilla: Milan.
@PanAgenda2030 no z tych na zdjęciu to dla Barcelony najmniej zrobił Motta. Sylvinho był ok, no i nie wiem czy Belleti był tak dużo lepszy.

0

@paweldunajecfcb Czy ja wiem, popatrz jak grała drużyna Xaviego Alba był tam w grze w ataku co zawsze było jego największym atutem odsunięty, od dłuższego czasu mnie to zastanawiało, bo można wiele Albie zarzucić ale timingi i wejścia to miał niezieskie a tu nic, coś tam od dawna chyba nie funkcjonowało jak trzeba.

0

@urbipl No jeśli ktoś chce to z każdym meczem dostrzeże kolejne atuty Roberta, choć jak dobrze wiemy niektórzy nie ich dostrzec nie będą chcieli.

0

@against_modern_football No w Nowej Hucie nie ma za dużo inżynierów a i tak chodzą z maczetami jak w buszu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?