Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato No a gdzie grali ci pomocnicy jak Chorwat kopał w chorwacji? Ile mieli już sezonów za sobą jak on dołączył do topowej ligi, zmęczenie to nie tylko bolące nogi, gwa w wielkim klubie mentalnie też jest wymagająca.
4
@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy ignoranci na pewno nie wszyscy, jak na przestrzeni lat miało się Ronaldo Rivaldo Ronaldinho Messiego i Neymara to tak przy nich Lewy to drewniak. Bo chyba nikt nikt normalny nie uważa że to po prostu drewniak.
1
@Lionel_Messi10 Nie rozumiem.... nie no wiem bo by się narracja nie zgadzała, dlaczego nie porównujecie ich latami tylko sezonami, skoro jeden jest starszy i każdy rok w tym wieku robi kolosalną różnicę.
Już ci podaje co robił w wieku Messiego
Games 44
Goals 36
Asists 4
Thropies 2
Już nie wygląda na takie zaoranie.
0
@MAGNETO No trzech na jedenastu może być ciężko, zwłaszcza bez bramkarza.
0
A psioczyłem na Wrzutkolone, przepraszam wróć.....
1
@MarcinVeB10 Ale karma jest okrutna.
3
@panczo No ostatnio zadziwiająco często obrywa się Gaviemu więc coś z nim związanego.
0
@Sysia11 No tak to przecież przynajmniej druga połowa sezonu.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Wygryźć nie wygryzie ale oby nie dał podstaw do tego by go wypchnąć z klubu, bo to całkiem prawdopodobna zagrywka.
0
@PIQUETHEBOSS No i jak grał Nico?
2
@Roobo Na tą chwilę na pewno ale co zobaczymy za dwa-trzy miesiące to się dopiero przekonamy.
Zgadzam się że napastnicy w Bundeslidze mają fajne warunki, i wielu dobrych strzelców z tamtej ligi zostało brutalnie zweryfikowanych.
Ale to zawsze zależy od zespołu, mnie dziwi takie stawianie sprawy jakby piłkarz był ciałem obcym i strzelał czy grał dobrze pomimo zespołu.
Jak najbardziej można było o nim tak mówić bo miał tylko jednego poważnego rywala, jak można przeceniać kogoś kto jest zaraz za dwoma bestiami w klasyfikacji LM, skoro to takie proste to czemu goście od "primów" nie mogli nastukać nawet 1/3 tego co Robert, pomijając odległe lata gdzie futbol był trochę inny czy było mniej meczów, to naprawdę fantastyczni zawodnicy nie strzelili nawet połowy tego co przeceniony Robert.
Daleko mi do bycia fanem Roberta ale to naprawdę głowę mi urywa jak takie rzeczy czytam.
0
@Emhyr Ostatnio coś pisałeś o pewniaczku Ernesto :)
0
@Kondziubarca Pomijając niechęć do Ronaldo to straszliwie to słabe, tak gość który gra na najwyższym poziomie rozgrywek w Europie od praktycznie 20 lat nie wie czym jest Bundesliga która była przez jakiś czas 3 ligą w Europie. Rozumiem śmieszki ale w tym śmieszne jest to co on pisze.
0
@michal26 No mają, ale to chiny tracą przewagę nie europa czy usa, które zresztą robią się południowo amerykańskie. Narodziny dzieci białych są mniejszości.
No masz rację że szczegółów nie ma, ale jak najważniejsi notable się nad tym pochylają to znaczy że jest źle.
A jakie argumenty sobie wybieram?
No nawet przegrana wojna jest lepsza od ćwiczeń a pierwsza wojna w zatoce ci zginęła? No i zapominasz o "misjach" czy interwencjach jak ta w 1989. Stacjonują w wielu krajach "krzewią demokrację" ich doświadczenie jest nieporównywalne z tym chińskim co on i tam robią ostatnimi laty ćwiczą z ruskimi i żenią się z ujgurkami.
Tak bez atomówek zmietli by ich z planszy.
0
@cold_play No mam nagrywarkę BLU więc nie wychodzi drogo, którą kupiłem by archiwizować co innego, więc wolę na płytę.
0
@michal26 No nie wiem jak w najbliższych czasach ma być lepiej, jeden wyż demograficzny właśnie osiąga wiek emerytalny, a drugi (ich dzieci) jest za stary by odmienić sytuację.
No nie wiem czy nawet wódz zmusi chińczyków by mieli trójkę dzieci.
Pamiętaj że chiny do tego konsumpcjonizmu zachodu dążą, jak wyżej Japonia.
Na przykład w Brazylii i Peru w ciągu jednego pokolenia średnia dzietność z 5 spadła do 2.
0
Z cztery dni temu nagrywałem na płyty mecze z zeszłego sezonu i właśnie w którymś z nich Koemanowi obrywało się za Desta, jak to się zestawi z tym (rzekomym)ułożeniem go przez Xaviego po tych kilku treningach jak Xavi objął zespół i tym co się dzieje teraz to naprawdę słabo to wygląda, a niektórych może to pewnie śmieszyć.
0
@michal26 No co nie zmienia faktu że będzie tylko gorzej. Mogą mieć tylko dwójkę dzieci a często mają tylko jedno, a im klasa średnia się bogaci tym mniejsza chęć na potomstwo, co doskonale widać na przykładzie Japonii. Po prostu wielkie metropolie zakłamują rzeczywistość bo tam uciekają młodzi którzy też nie garną się do macierzyństwa bo ciężko o fajnie warunki mieszkaniowe a w Azji szczególnie.
Piramida wieku nie kłamie, Chiny z limitem na dwójkę dzieci spóźniły się o jakieś 15 lat.
0
@jedrek7000 Byłem ale super mnie wyleczyło, teraz to tylko mam sentyment
2
@Pawel13sz Gość co go uderzył powinien być na zawsze usunięty z piłki profesjonalnej.
0
@Emhyr Oglądałem kiedyś na galileo fajne porównanie śniadań i niestety nie mogę znaleźć. Pamiętam tylko że wyniki nie były oczywiste, było właśnie jejecznicza, owsianka, kanapki i czwartego nie pamiętam.
0
@Rl9k1nG W sumie dwa lata pasują.
1
@norbi77 W pisie pod kontrolą są tylko spółki skarbu państwa.
0
@tomek8756 Oj tak jedynym słabym ogniwem był PO, choć lewy też słabo wyglądał przy reszcie.
2
@Encore Coutinho no i niepopularne mascherano :)
1
@tristan87 @Barcanajlepszyteam Zależy od makijażu :)
1
@Janiama Nie wiem jak wygląda kounde na PO ale jak podobnie do Araujo to na 90% meczy Barcy ten Franki na PO byłby lepszym pomysłem.
0
@AlexDark00 Ale to nie jest cała wypowiedź.
0
@Encore Pamiętam ze jeszcze nie tak dawno pisali tu że Messi spokojnie łyknie CR, ciekawe czy tak się stanie.
0
@RomanHoffer No na tak ostro prażące słońce to nie był dobry pomysł, chyba ze pilnujesz się i chodzisz w czapce.