0

@Janiama Xavi nie lubi twojego pomysłu z FdJ :)

0

@AlexDark00 Ale 22 letni CR nie miał takiego ego, pamiętasz go z tamtych lat?

1

@Bogan Ale wiesz że pisząc to już teraz niektórzy będą pisali podobnie pod koniec sezonu. To może przybrać nawet większe rozmiary bo mamy dziwaczny mundial więc ilość wymówek całkiem racjonalnych wzrasta.

Co do stylu to się nie zgadzam bo o dziwo to my gramy mało tego czego symbolem był Xavi na boisku.

1

@Schoogs @ciema Głównym zapalnikiem było to jak niby z bara zasadził Messiemu są w sieci filmiki.

0

@Rastafarnianin Ja bym tam wolał równei jakościowe i bardziej długowieczne trio XIB

1

@Worny Pedri zagrał 1700 minut to za mało by nazwać go najlepszym.

0

@PawkoFCB No oglądałem ale z racji czasu to będzie ciężkie porównanie zwłaszcza że piłka trochę się zmieniła niemniej jeśli miałbym napisać jaki jest najlepszy napastnik w jednym sezonie to bez wątpienia R9 z Barcelony to był najlepszy napastnik jakiego w życiu widziałem, miał wszystko a drybling był nie z tej ziemi.

Więc jak tu często przypomina się prime :) Suareza to Ronaldo miał lepszy.

0

@KidusFCB Kiedyś się pisało że skoro kogoś na niego stać to na paliwo też będzie, teraz to już nie aktualne :)

0

@Scross No ja też bym wolał chłopaków z LM żeby grali ale patrząc ogólnie to nowym jest bardzo ciężko, a już w ogóle nie dają rady z odesłaniem Barcelońskich weteranów na ławę.

0

Mogą, tylko czy Fatiemu starczy zdrowia , a Ferranowi bramkostrzelność?

0

@mientusek1407 No mamy Albę który słynął z podłączania sie do ataku, a pod Xavim zostało to ograniczone bo skrzydłowi grają bardzo szeroko a pomocnicy rzadko go wypuszczają.

0

@Zoker No i dlatego miliarderzy dalej wykorzystują pracę dzieci w afryce na przykład.

1

@wojopancer Tak piszesz teraz, ale jakbyś zarabiał te 12 to nie ma bata byś akceptował zjazd do 5.

Gra w piłkę to ile 12-15 lat potem trzeba sobie jeszcze życie układać będąc na najwyższym poziomie poświęciłeś wszystko dla piłki, więc to nie jest takie 0/1 jak ludziom wmawiasz.

0

@Bartek22 No to chyba normalne ze część transakcji nie wyjdzie , nie znam ani trenera ani dyrektora sportowego ze 100% sprawdzalnością transferów o jakie zabiegali, natomiast ogólnie Flo wygląda super na tle europejskich potęg.

0

Żeby się tylko nie skończyło jak z rozwojem na treningach Puiga i błąkaniem się miedzy 1 i 2 drużyną bo tłumaczenie było podobne, zresztą pamiętam kilku geniuszy twierdzących że treningi z Messim dają dużo więcej niż minuty.

0

@michaleu Ale jakbyś dostał od reklamodawcy to byś nosił, nie?

0

Cóż dyspozycja indywidualna zespołowa wszystko zweryfikuje. Pobyt w Barcelonie łamie zakupionym 10 psychę.

1

@Pilka_jest_okragla Co prawi dobrze a to nie kupowaliśmy PO i LO od pierwszego pożegnania Alvesa?

Emerson, Dest,Firpo ,Wague, Digne i roszady z dzieciakami ja to miałem wrażenie że to wszystko obrońcy a tu taki klops. grać?

0

@Aragorn33 No nie wiesz bo jak to już sam napisałeś do mnie a tyczy się ciebie manipulujesz i interpretujesz PLOTKI, klub nie podawał żadnych danych odnośnie sprzedaży koszulek za wyjątkiem plotek dziennikarskich że zabrakło w sklepie koszulek lub W.

Więc twoje obserwacje też nie mają żadnego znaczenia bo raz cała narracja opiera się o wymyślone obserwacje, chyba że masz wgląd w księgowość a to wtedy przeproszę nie ma sprawy.


0

No rozumiem mieć żal de EV jak BB była dla niego za mała i był impuls ale do reszty to już nieźle chucherko poleciało.

0

@Aragorn33 "dochody marketingowe wzrosną niezależnie od wyników (bo już wzrastają co widzimy choćby po sprzedaży koszulek Lewego"
No jak to nie jest przykład to rzeczywiście nie umiem czytać ze zrozumieniem.

Ponawiam co napisałem wyżej doinformuj się o sprzedaży koszulek dopiero zabieraj głos.

0

@Scross Zobaczymy czy dostanie więcej minut, wtedy my kibice będziemy mogli sobie wyrobić zdanie. Bo na razie to jest wróżenie z fusów czy da radę.

0

@BartqRKO To trudniejsze, Brazylijczyka z formacji ataku :)

0

@Scross I co za różnica oprócz kasy, ani wychowankowie się nie sprawdzili anie bardzo dobry w LL Firpo, próbować trzeba bo Alba będzie już tylko gorszy.

0

@Aragorn33 Nie to tak jakbym napisał że SR jest wybitnym PO i dopisał do tego 40 zdań argumentów i jakie daje korzyści drużynie, ale i tak kazdy to wyśmieje i w pierwszej części doczepi się do punktu zaczepienia czyli tego że SR nie jest i nigdy nie był i nie będzie wybitnym PO.

To co piszesz to właśnie taki przykład, sam akcentowałeś koszulki jako przykład więc wszystkie wnioski oparte na wadliwym przykładzie są nic nie warte.

0

@hubik27 No przecież nie był to normalny transfer tylko szalupa ratunkowa i wybór był naprawdę niewielki.

0

@pioz123 A gdzie masz tego Alonso? Kusi też by zapytać kiedy będziesz miał Kounde.No i czy on będzie grał na tej PO.

Na LO masz Albę który coraz częściej zawodzi, z rywalami z topu to już praktycznie norma, a jego największy atut czyli wejścia ofensywne są praktycznie niewykorzystywane odkąd schedę objął Xavi. Balde jakoś nie cieszy się zaufaniem Xaviego.

Na PO masz SR solidny poziom którego nigdy nie przeskoczy, zamotanego Desta i ŚO który dobrze wyglądał będzie jak dasz mu za rywala kogoś o stylu viniciusa w mocenj drużynie, a tak to prawa strona jest pusta, bo urus anie nie rozegra ani nie wejdzie do przodu i minie rywali, bo to jego techniczne ograniczenia których nigdy nie przeskoczy, na autobusy to już lepiej na tą PO jakiegoś pomocnika dać albo nawet wahadłowego jak kiedyś EV.

Fajny to m mamy środek obrony a boki są słabiutkie przy pomocy wyglądają bardzo słabo.

0

@Aragorn33 Nic nie manipuluję, i wybrałem to bo to był TWÓJ przykład, więc jeżeli fragment czegoś jest dla ciebie dowodem a ja ten fragment obalam to tak jak najbardziej mogę zignorować resztę skoro reszta opiera się na bzdurach.

0

@Aragorn33 Żeby delikatnie wytknąć ci że to co piszesz nie ma sensu, sprawdź sobie jak wygląda sprawa z koszulkami i dopiero potem pisz a nie powielaj tego rakotwórczego mitu, bo później ktoś znowu napisze że ktoś za kilkadziesiąt milionów spłaci się z koszulek.

0

@PatrychoO To nie fajki czy Korwin oszukuje już sam siebie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?