0

@cris2706 Lepsza kadra to nie zawsze lepsza drużyna.

0

@Peciak O jest i mit odnośnie oddania swoich pensji. Teraz pytanie jak to się skończyło odzyskali te pieniądze pośrednio? PS to pytanie retoryczne.
A kolejny niby atut o zmianie pozycji to naprawdę turbo naciągany, jakby nie zmienili to ławka bo by zwyczajnie nie grali nie mieli szans zwłaszcza masche na DP, Franek na ŚO jak trzeba było to nie grał? Czy do narracji nie pasuje.

@Firestone Ale że ty będziesz bronił franka w takiej sytuacji to mnie zaskoczyłeś i to pozytywnie :)

0

@Peciak A stać ją? Czy to wirtualne pieniądze.

0

@ranger3120 Chodzi o dane ze spisu powszechnego.

0

Weterani to chyba boją się telefonów z klubu odbierać, a plotki o nowych zakupach przyspieszają bicie serca:)

0

@BialutkiFCB @Emhyr Grać czy być zarejestrowanym, jak przychodził to było że ma być zarejestrowany a tak to większość czasu ma spędzać z pierwszym składem.

0

@Borneo Ale ja nie podważam jego sukcesów, tylko to że on jest może nawet bardziej bezlitosny niż Barto i w pierwszej kadencji za to by poleciał.

0

@Emhyr +torre i nic nie widziałem by miał być wypożyczany.

0

@macio_944 Tak zawsze poprawia mi humor jak piszesz te moralizatorskie pościki i bijesz hipokryzją.

Co ci do mojego zadowolenia? Mnie kłuje w oczy ze ty wszystko przez różowe okulary widzisz i atakujesz każdego kto widzi inaczej.
Mogę pisać co mi się żywnie podoba jest opcja ignoruj jak tak cię boli ten mój wyimaginowany pesymizm i chęć zaczepki.

@Emhyr Więc czemu wyśmiewanie się z ludzi którzy piszą o 4?

0

Ale to jest kabaret, w tiki tace jest że CZWARTA dźwignia....bla bla bla a później wklejki od drugiego z redakcji i pocisk z ludzi że co to za ciemna masa o czwartej pisze.

Widzę że w redakcji jak i w Barcy są problemy często kuriozalne.

0

@Maykello Każda miłość ma swoje granice a te wedle tego co wyplyneło zostały przekroczone.

0

@Herato W tym roku ponoć ma ubyć 80 tys. Polaków.

0

@Borneo No jak patrzysz przez różowe okulary to na pewno. Przypomnij sobie za co miał polecieć w pierwszej kadencji i jak "jego" media przedstawiają zawodników którzy mu nie pasują, kontrakt pewnego Holendra to kurna pewnie sprzątaczka ujawniła.

0

@Irmscher10 "Musiał mieć swoje media i najął firmę, która w mediach szkalował nie wygodnych mu ludzi."
Tu Laporta nie odstaje jakoś bardzo :)

1

@Jonyx Pisałem to wyżej w ostatnich latach na pewno nie, a od moich początków czyli 98 też nie kojarzę ale może mi ktoś umknął.

5

@kibicblaugrany Jak dla mnie Barto, bo roztrwonił taką drużynę, choć to porównywanie dżumy do cholery.

1

@Cabaz Było by fajnie, i byłby chyba pierwszym takim zawodnikiem na pewno w ostatnich latach, choć właściwie to takiego od początku mojego kibicowania nie pamiętam a to będzie 98 choć pamięć bywa zawodna.

0

@dowi8 ......."Tymczasem sugerowano, że mieliśmy ukryte interesy, sprawy do ukrycia, że chcieliśmy uniknąć poręczenia strat własnymi pieniędzmi. ".........
https://www.fcbarca.com/97095-oficjalnie-josep-maria-bartomeu-podal-sie-do-dymisji-wraz-z-calym-zarzadem-aktualizacja-00-11.html

3

@Kibic3000 A czym się ten geniusz poza boiskowy przejawiał?

0

@Cvzx Którą złotą piłkę?
Gala Ballon d'Or odbędzie się w poniedziałek 17 października.
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022, mecz otwarcia 21 listopada 2022.

0

@Marcin91fcb Kupili dwóch dobrych napastników więc to trochę sugeruje że aż tak wspaniale nie jest.

0

@parpe Wliczasz kasę którą mu obiecali jako niebyłą czy jak taką jaką trzeba spłacać?

1

A tebas i jego ludzie spali jak przez LL przechodziły te kontrakty? Taka okazja by wbić szpilę w Barcelonę jak łamała prawo, bujdy i tyle, no chyba ze ktoś wierzy w teorie spiskowe że on wiedział ale nie działał bo to tykająca bomba ale to chyba tylko bajki dla reptalianów.

0

@fantom102 W takim razie w LL też ktoś musiał by być częścią tego wałka, możliwe ale mało prawdopodobne.

1

@michal26 No on nigdy nie będzie grał jak w Ajaxie inny system gry który był dla niego najlepszy.
Odnośnie ocen to pytałem o taką możliwość członka redakcji, nie wiem czy zapomniał czy to ponad ich siły.

Sofascore LL
FDJ 19/20-6.98 20/21-7.16 21/22-7.08
Pedri 20/21-6.89 21/22-7.22
Busquets 19/20-7.23 20/21-7.06 21/22-7.26
Gavi 21/22 6.85

Podsumowując (nie ma minimum meczy!!!) Ranking ocen
21/22 LL 11 miejsce
20/21 LL 5 miejsce
19/20 LL 11 miejsce

Ludzie oczekiwali więcej , a jako że jest szansa(?) na nową zabawkę to FDJ idzie w odstawkę no i jeszcze przyjął duży kontrakt a nie gra za darmo to dodatkowy minus.
Dla mnie to nierówny gracz który ma potencjał a czy go kiedyś w pełni pokaże to inna sprawa.

Akurat wedle mnie jeśli jest słabszy jak przyjąłeś od Pedriego i Gaviego to to jest problem.

0

@MesQueUnClub96 Fajnie w eter ale nie, nie zrobił.

0

@Zorrocule Ja tam się cieszę, na razie nie wyszło że im płacimy by odeszli a to było w kilku przypadkach prawdopodobne.

0

@Rl9k1nG No a jak cię skontruję z MU i CR, tam Portugalczyk też był najlepszym strzelcem a odczucia są takie sobie.

1

@Pawel13sz Graliśmy głównie lagę na ŚN więc skoro mamy lepszego to zdziwił bym się gdyby nie było lagi na Robercika, a co będzie później to zobaczymy.

1

Pomijając oddanie Verrattiego, już widze jak PSG robi nam przysługę, to dopiero byłby majstersztyk transferowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?