0

@xVENUMx Depay więcej wart niż Dembele ciekawe nie powiem.

0

@Melvin No tak bo konfa jest dla tych inteligentnych.

0

@gumaz No mierząc talenty to spokojnie się te słowa obronią, tylko że pique musiał by się jeszcze skupić na piłce a z tym były problemy, już w zeszłym sezonie było fajnie ale czy wytrzyma tak długo.

0

@AnnaMarianna Już znalazła choć nie wiem czy lepszego :)

0

@Inko jeśli chcesz grać jeszcze w lepszych europejskich klubach to tak, z MLS nikt go do Sevilli czy Celty nie ściągnie.

0

@mateusz1989VeB Właściwie to sprawdzałem i on tych pucharów nie na wygrywał(pomijam wkład w wygrane) MH PH UEFA YOUTH LEAGUE WINNER.

1

@Hrzan Dla mnie to ustawka tym bardziej że kilkukrotnie była już dobrze ustawiona wystarczyło wyprostować koła, no a momentami to cofała bez ruchu kierownicą więc trudno w to uwierzyć.

2

@MesQueUnClub_87 Zgadza się ale ja uważam że nie dostał w najważniejszym momencie tych kilku spotkań by mieć impuls, później to już było tylko odcinanie kuponów od bycia talentem.
No i sam też sobie nie pomógł bajki o rozwijaniu się z Messim na treningach to tylko bajki, trzeba grać a on wolał być 20 zawodnikiem Barcy niż piątym Celty czy Betisu(przy dobrych wiatrach)

0

@ranger3120 Jeszcze się z tym nie spotkałem i to dla mnie nowość.

0

@Encore Jak już to Gandalf to była istota nieziemska jeśli tak to przedstawiać.

0

@BartqRKO Chyba na odwrót i kontuzja przerwała ten niesamowity pochód.

@Janas11224 No to był inny zawodnik niż ten z Valencji czy reprezentacji.

@Criss18Barca No na LS to on się marnował to był jednak napastnik a nie skrzydłowy.

0

@PawkoFCB No gdyby to było takie proste panie januszu.

0

@ranger3120 Kto znika w ważnych meczach?

0

@tomek8756 Ja zauważyłem ze rodacy mają zwyczaj nadużywania "i think" i to taki nasz filler word :)

0

@Pawel13sz No nie jestem przekonany, wydaje mi się że sporo inteligentniejszych widziałem na przestrzeni lat.

0

@pacior95 Dlaczego?

0

@Danny Gaucho Ciężko sobie wyobrazić by Messi nie był pierwszy w najbliższym czasie choć widzę że Hossam Ashour też dalej gra ale tak samo jak z Iniestą nie jestem w stanie stwierdzić siły ich ekip w stosunku do konkurencji.

0

@Luciano99 Mnie też oznacz.

1

@Rastafarnianin Pamiętam wywiad z historykiem i on twierdził że nie ma dowodów że Piłsudski te słowa wypowiedział.

0

Nie wiem jak można pisać że Lewy się skończył? On w Barcy się nawet nie zaczął.

Z dobrych występów trzeba się cieszyć a tak długo jak piłkarze nie potykają się o własne nogi należ zachować spokój bo i tak wszystko zweryfikuje sezon, a ten przez katarski cyrk będzie specyficzny.

19

@MessiTheBesst Warunki stawiał przed sparingami.

0

@xVENUMx Oby to był błąd a nie celowe manipulowanie danymi, sprawdź jeszcze raz gole.

0

@Ptasior Zgodzę się ze wszystkim prócz ostatniego zdania.

0

@masq Dla mnie inna sytuacja Busquetsa znał z BB więc na niego stawiał.

0

@Kgorecki2500 W okopie a co to pierwsza wojna właśnie takie masz pojęcie.
No musisz mieć jakiś interes siejąc ten ferment skoro robisz to już któryś raz.
Rozumiem że wedle ciebie Polska wypowie wojnę Chinom tak? I do tego zorganizuje powszechny pobór :o by własnych obywateli poświęcać, mając tak dramatyczne wskaźniki dzietności uważasz że rząd lekką ręką wyśle mężczyzn na drugi koniec świata jako mięso armatnie, a hamującą gospodarkę pociągną kobiety i emeryci.

0

@Kgorecki2500 A po kiego grzyba Amerykanom polskie chłopaczki co nigdy w większości broni nie trzymały, bez doświadczenia, bez zaawansowanego sprzętu?
Nawet nasze jednostki zawodowe dup nie ruszą, nie wiem po co piszesz to już któryś raz, chyba masz w tym jakiś interes.

0

@Kgorecki2500 Kto będzie wcielony, definicji mi przytaczać nie musisz.

0

@lucca87 No a gra tu ktoś za darmo? Nawet wychowankowie tu cyrki odstawiali, miał oferty ciekawsze finansowo tyle i aż tyle.

3

@AbelKabel Czego nie rozumieją? Nie widziałem tu ani jednego komentarza który by twierdził że sprzedaż aktywów to kredyt, strzał w plot z metra armatą.

0

@kynio302 N na pewno czeka jak Mundial za 4 miesiące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?