Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koksik2700 Zobacz w rachunku, jak było użyczenie to co miesiąc cię za niego kasowali.
0
@parpe To tak nie działa, nawet się uśmiałem.
0
@Limit_l3ss No jakoś nie wyobrażam sobie by pobił choć dwa, jedyny to jakiś związany z karnymi może ustrzeli.
2
@Kondziubarca O co chodzi z tym wyjaśnianiem?
Ogólnie to dość słabo traktujemy gościa który do barcy przyszedł jak była w gównianym położeniu.
0
@Mixtape No i granie dwoma dzikami w obronie oznacza że będziemy grać lagę na Robercika.
0
@Kgorecki2500 Konfederacja zazwyczaj przeszacowana, a PSL(niestety niedoszacowany) no i 15 procent bez głosowania
Zazwyczaj 10% to antysystemowcy i tu pytanie czy są w tych 15% czy ich głosy się rozeszły(kukiz 3% :0 ) i to jest bardzo ważne.
0
@Greenalley Nie do końca, prawdziwy pasjonat odczeka odłoży ale kupi koszulkę idola a pasji Latynosom odmówić nie można, to że ktoś ma dużo kasy nie znaczy że kupi koszulkę piłkarza. Katalończycy niby najbogatsi w Hiszpanii a dorabiają na sprzedaży biletów na kluczowe spotkania.
0
@Donio Nie po prostu na szybko sprawdzałem jest też za Suarezem Mbappe czy Slahem.
Nie Neymar nie potrzebował Messiego, jest drugim(brakuje 3 gole) najlepszym strzelcem reprezentacji Brazylii a tam rynek jest ogromny. Nie wiem czy mógłby przewaga Suareza polega na tym że jest z Ameryki południowej jak całe MSN osobiście uważam że to nie sprzedawało by się tak fajnie jak by tam był Polak, no i Urus był gwiazda lig Holenderskiej i Angielskiej + sukcesy z reprezentacją tam też nie było Messiego.
0
@Kurkmen Czego? Bo na pewno nie polityków jeśli celebrytów nastolatków to na pewno.
0
@AlexDark00 Jak wbijasz szpileczki to najlepiej wbijaj temu którego zdanie ci się tak nie podoba @ViscaBarca123
0
@cracker No nie wiem czy rozsądku. Wysoki poziom gwarantuje Urus, pique to zdrowotna zagadka no i on ma problemy by na dłużej skupiać się na piłce, Garcia to tak na razie średnio a nowego nie oceniam oby wyszło, trochę mało jak na tyle spotkań w sezonie, no chyba że mówimy by przesunąć środki z ŚO na lewą i prawą obronę to wtedy należało by się zastanowić.
0
@Donio Ale co potwierdzają? Potwierdzają jedynie tiktoka. No i trudno żeby 17 latek miał porównywalne zasięgi co Lewandowski.
No potwór w naszej drużynie ale jak go porównasz do CR Messiego czy Neymara to taki malutki.
0
@tomek8756 Alan Shore, Walter White.
4
@Sulimo Skoro majowe przymrozki kasują owoce z naszych stref klimatycznych to cytrusy miały by jeszcze trudniej. To nie zimy są problemem tylko właśnie przymrozki jak drzewa kwitną.
1
@michal26 Na pewno nie są wedle danych opadów masz tyle samo tylko że ich częstotliwość w ostatnich latach drastycznie zmalała, więc zamiast kilkudziesięciu dni deszczu masz kilkanaście ale ulewnych/
0
@msmsms Z tego co pamiętam to była premia dla moneymara seniora
0
@Wilczeq @Kurkmen A to łukaszenko od lat nie zwalczał Polskości w Białorusi ze ciągle tu od ciebie @Kurkmen czytam jak to z niego w sumie klawy gość i można się było dogadać:0
Albo nie masz kompletnie pojęcia jak wyglądały stosunki z Białorusią ostatnie 20 lat i piszesz kocpoły albo po prostu zaślepia cię nienawiść do Ukraińców i w Białorusinach widzisz ratunek :(
0
@333tricampeones333 No był super następca który miał nawet lepszą średnią punktów, niestety zdrowie nie pozwoliło na trenowanie i umarł.
1
@gaucho104 No pytanie się na LR ilu kupi koszulkę nie ma żadnego przełożenia, jakby tak było to konfederacja rządziła by Polską.
Lewy musiał by przebić rekord Messiego nie wiem czy to możliwe chyba że te 20 mln to liczą ile zarobią z Nike w taki razie bez problemu.
0
20 mln wysoko mierzą, jestem ciekaw jak to wyjdzie i jak silna jest marka Lewandowskiego.
0
@michal26 Rakutenem to ponoć pique załatwiał, a markę to mieliśmy już przed Bartomeu, po prostu jego głośne transfery robiły dużo szumu w sieci.
0
@dv7wisnia No akurat Argentyńczykowi to bardzo często brakowało centymetrów, co kosztowało Barcę LM. Zresztą on do tej dwójki tak słabo pasuje.
0
@jedrek7000 Słabi, no i nienaturalny mecz dla Barcy dużo miejsca mieli, pod bramką przeciwnika jak mało kiedy.
Nie jestem fanem ale muszą wypalić bo tak to będzie katastrofa.
1
@Pawel13sz No tylko że pod tą otoczką to Laporta jest bardziej bezwzględny niż cała dyrekcja Bayernu.
0
@Albatros No wszyscy wyczekują końcówki sierpnia bo barca chętniej puści za darmo dołoży do pensji albo inaczej dopomoże i tak prawdopodobnie będzie.
0
@tomek8756 To nie ma aktorek które to zagrają tylko trzeba sztucznie pompować film piosenkarką by wzbudzić zainteresowanie, słabo.
1
@koksik2700 No na razie znamy wersję jednej strony może podasz też wersję dwóch instytucji z drugiej.
0
@Oskar00 No nie wiem Atletico z roku na rok wygląda gorzej do tego brak jej dawnego zacięcia , wyglądają jakby byli simeone zmęczeni.
2
@doc Mam nadzieję ze to oznacza że puć odchodzi a nie że po prostu odda numer.
1
@szoch6 A jak by cię ktoś zapytał z jakim będzie grał Messi w psg to nie pisał byś tak samo że na pewno z 10.