Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@J4no No ja uważam że w maratonie to Dembele będzie przed Brazolem.
0
@Comentateiro Oczywiście że mają znaczenie, jak jestes BarcąRealemBayernem i masz 4-5 towarzyskich ze słabszymi zespołami i wszystkie przerznąłeś to w klubach na pewno nie będzie sielanki.
0
@Worny A mogło być inaczej skoro drużyny uzależniają się od swoich gwiazd a później trzeba coś samemu sklecić, tym bardziej że po odejściu Messiego nie było zbyt wielu kandydatów do pociągnięcia wózka.
0
@diabito No ludzie robią przetwory na zimę, żona znajomego robi tego chore ilości ciotka to samo.
0
@Barca_Big_Moment Kurde to jak ten Xavi z Iniestą grali razem, jeszcze więksi geniusze niż myślałem skoro obaj są ŚP.
0
@taris CO oni mają z tym Fatim przecież on na pewno na początku będzie tylko rezerwowym, chyba że ktoś na głowę kilkukrotnie upadł z dużej wysokości.
1
@IronSanHybrid W mojej Kranzle w instrukcji jest że w minutę musi zapełnić ci 10l pojemnik.
0
@IronSanHybrid Jak tak dalej pójdzie to im węgiel nie będzie potrzebny, tam będą się faktury palić tysiącami.
0
@skubi99 No albo w każdym poście o Xavim bejtuje albo w każdym go dojeżdża, ja mam wrażenie że jednak to drugie.
0
@AllBundy No dla mnie Aleix Vidal się nie sprawdził.
0
@Azi Już pytałem jakiś czas temu, wciąż czekam.
0
@Worny No a na LR nie ma takich co z fanatyków Messiego stali się jego hejterami :)
0
@IronSanHybrid Stanowski znów promuje jakieś ufo.
1
@mientusek1407 "Alves nie mial z nim problemów" nic dziwnego skoro wszedł w 86 minucie przy 4:0
@Vintee @Rabona_1 No jak bym to rozszerzył do trzech Benzema Courtois i Vinicius
0
@tomasthc Barcelona nie gra i nie będzie grać dwoma DŚP.
1
@Mario96w Ja znam takiego kolo co jest jeszcze gorszy bo sam podpiął się pod sklep ojca i każdemu łaskę robił że obsłużył dawno już tam nie byłem ciekawe jak mu idzie :)
2
@Pawel13sz No a ilu będzie miało u boku takiego asystenta, raczej ciężko ale Ronaldo w średniej Barcy walnął 34 i miał 9 asyst w debiutanckim sezonie więc wykluczyć nie można, to na równi musi trafić się mega talent i grać w świetnej drużynie.
0
@mordini123 Oj tak, a ja się 3 miesiące z tyh okowów próbowałem uwolnić a teraz takie jajka, choć ich komentarz to wręcz obrzydza.
0
@tristan87 Nigdy nie rozumiałem tego liczenia kasy ludziom którzy tej kasy nie ukradli.
3
@michal26 Ja po prostu nie chodzę, wyłączając siostry z wiadomych przyczyn to na ostatnim byłem z 14 lat temu, tylko że dla mnie to naprawdę męczące bo każdy uważał że on mnie namówi do picia jak jakiś chore zawody charyzmy .
1
@Pawel13sz No właśnie się zastanawiałem i bardziej mi wyglądał na Argentyńczyka.
0
@Maker0 Jak dla mnie mamy Araujo pique który ma problemy zdrowotne i z profesjonalizmem i długo nic. Potem Christensena i garcie i potem znowu nic i jest umtiti i Mingueza. Jak dla mnie to dobry ŚO do pary z Urusem to mus choć nie wiem czy wybrał bym kounde.
0
@msmsms Zobacz sobie Boston Legal, nie dla wszystkich no i znacznie trudniej się go obecnie ogląda z racji tego ze poruszał ważne sprawy z czasów teraźniejszych jemu, choć to też może być ciekawa przygoda bo wiele poruszanych tam kwestii przybyło z opóźnieniem do Polski.
1
@Janas11224 Nie wiem czy jak tu widzę błąd logiczny ale powoływanie się na ojczysty język i wymyślanie zaimków to niezłe połączenie.
0
@MrPGG Nie w punkt, w najważniejszej formacji jeśli chodzi o trofea czyli formacji obronnej mamy zapaść i z całym szacunkiem dla Andreasa Christensena on na pewno nie jest charakterologiczną bestią, ba w obronie oprócz młodego Urusa cierpimy na poważne niedostatki "mentalu", i przy gorszej passie to będą tam ciężary.
Tak z ciekawości to kto z nowych będzie liderem formacji pomocy, gdzie masz lidera obrony o czym pisałem wyżej, jeśli strzał w płot jest w punkt to jak najbardziej.
0
@Pawel13sz Ciekawe kto tam tego mascherano upchnął, pomijając bardziej zasłużone nazwiska.
1
@Rhaan To usuwasz i nie ma problemów ?ref_src=twsrc%5Etfw">July 18, 2022?s=20&t=OWUdpJT51dippHfEVeMk3w
0
@MesQueUnClub96 Tak ze klasy nie kończą zajęć o tych samych godzinach.
1
@Cule1234 Zgubiłeś van de Beek a i pewnie ktoś by się znalazł.
0
@Robert1603 Kto wie jak odnosiłem wrażenie że obydwie strony nie dały z siebie wiele by Messi został.