0

@kkbarca Przecież nie gramy jakiejś wybitnej piłki obecnie, to już bardziej mogą mu autobusy doskwierać.

0

@MesQueUnClub_87 No tyle lat kibicuję i nie pamiętam by aż tylu ich się przewinęło, dużo więcej to młodych zdolnych ze szkółki nawet 3 spotkań w pierwszej nie zagrało.

Już pomijam jego specyficzny styl, raczej nie szkolimy zbyt wielu piłkarzy o podobnym profilu.

1

@shahman A Lewy nic za podpis nie dostał? Bo nawet nie sprawdzałem.

0

@koksik2700 No z tego co pamiętam to on raczej zaakceptował R10 a nie był orędownikiem tego transferu.

1

@Stoiczkow A trofea wygrywa się obroną i to jest duży problem, bo tam dziury.

0

@Rust_CohleNo to będzie dyskusyjne bo dla jednego xxx to top 3 a dla innego top 8
Jesli miałbym podawać kandydatury to Antek Cou Suarez, a tak to odległe czasy Henrego czy Zlatana.

2

@koksik2700 obaczymy zobaczymy, jak na razie to wygrywaliśmy najważniejsze trofea tylko wtedy gdy graliśmy nieosiągalny dla reszty futbol obecna kadra na to nie pozwala.

0

@P33ck No tak Giroud wygrał chyba nawet jakiś plebiscyt na najprzystojniejszego, właściwie to nie wiem Pique na pewno jest jednym z najprzystojniejszych, wydaje mi się że Mats Hummels, Tello Álvaro Morata też do takich się zaliczają.

0

@Kacper1432 Jak ktoś jest ultra fanboyem Lewego to może.

0

@koziar No ja mówię o skuteczności setek, nie ogólnej.

1

@koziar Ja oczekuje że na 30 patelni strzeli 25, że strzeli parę głową, że będzie strzelał karne(choć sposobu fanem nie jestem) i tyle, nie gramy jakieś kosmicznej kombinacyjnej i szybkiej piłki wiec Robert spokojnie się powinien odnaleźć.

Jak poradzi sobie z autobusem co spotkanie to mnie interesuje już z czystej ciekawości.

2

@sintesox Raczej starożytna amfora.

1

@P33ck Pamiętam że użytkowniczkom strony podobał się ....Depay, no ogólnie to zwłaszcza Mingueza ale też Nico Ferran czy Gavi też mogą się kobietom podobać

1

@Marcin91fcb A to innych aktywów nie sprzedaliśmy?

0

@Comentateiro Ta na pewno, miał problem z Koemanem a co tu o Xavim pisać.

0

@IronSanHybrid No to akurat nie dziwi skoro największe gwiazdy z AP grały zazwyczaj w Hiszpanii. Pamiętam szał w Meksyku jak przychodził Rafa.

0

@P33ck Moja siostra również kiedyś mi mówiła że nie jest przystojny, gusta guściki.
Zresztą kto wedle ciebie obecnie w tej trójce jest?

0

@Katalończyk 99 Akurat jakby oni grali to ten transfer miałby dużo mniej sensu niż obecnie.

3

@Kondziubarca @Deviler Akurat z bastą ma rację, jak raz dasz sobie wejść na głowę to potem każdy będzie ci po niej skakał, każdy kibic Barcelony to widział pod światłym przywództwem marii bartoleu

0

@Greenalley No ale to jest oczywiste dlatego nikt nie będzie płacił takich wielkich pensji gościowi z tykającą bombą w kolanie

0

@against_modern_football A Robert ma 100% skuteczność? Nie znam takiego zawodnika, a Suarezowi też się przez lata obrywało.

0

@Clue No po zapaści po klasyku to można by wyciągnąć całkiem inne wnioski, zobaczymy teraz, bo o wymówki będzie już bardzo ciężko.

0

@Mns21 Cóż niepopularna opinia ale to wybitny piłkarz do tego z tych co dużo myślą, poradzi sobie.

0

@against_modern_football No mieliśmy nawet lepszych technicznie zawodników jeden strzelił więcej bramek i ma 5x więcej asyst drugi strzelił tylko 436 goli a i tak z Romą i Liverpoolem nie strzelili tych brakujących goli, argument nieudany.

2

@SeboPro Pamiętasz takiego gościa nazywał się...jak mu tam było a wiem Bartomeu, jego też niektórzy tak tłumaczyli.

Akurat dyrekcje klubów nie są nieomylne, co fantastycznie widać w MU.

1

@KibicBarcy84 Przecież problemem jest pensja, na najlepsze kluby jest za słaby a dla średniaków za drogi ot cały sekret.

6

Jeśli kupowanie było trudne to teraz pora na jeszcze większe przeprawy :(

0

@IronSanHybrid nie jestem fanem transferu ale najbardziej interesuje jak będzie się pokazywał mecz w mecz grając przeciw autobusom, zwyczajnie chcę to zobaczyć jak sobie będzie z tym radził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?