0

@Paradoks No i zobaczymy jak klub poradzi sobie z odroczeniami i stratą aktywów jak nie pójdzie sportowo to huk będzie nieziemski.

0

@Pulolek @Barca1922 Nie będę się kłócił, w jakiejś książce o klubie to przeczytałem i tam było że on się za Polaka podawał.

0

@Barca1922 Był już zawodnik który podawał się za Polaka, problem w tym ze wtedy Polski nie było.

0

@PatrykBarca Jak to ryzyko jest zerowe, w ciężkich czasach ładujemy w jeden transfer 80 baniek, za taką kwotę można wzmocnić dwie pozycje w obronie.

0

@Encore No pewnie masz rację, ale zobaczymy co pokaże magik w Hiszpanii to zawsze jest ten problem.

0

@jabber21 Ta bo to tak łatwo wyciągnąć kraj z 16 % inflacji powodzenia, chyba że masz na myśli że super inteligentny gość który kłamie jak z nut zadłuży Polskę na kolejne 100 mld.

1

@MesQueUnClub96 Jakoś w BVB nie narzekali.

0

@Klaudix Już raz obniżył i teraz chcą go wy.....

0

@klopx Jak trener cię chce a wiele na to wskazuje to nic innego cię interesować nie powinno.

0

@Emhyr To i tak była by spoko kariera niektóre talenty z LM to nawet w piłkę nie grają.

0

@bartekvisca No sportowo to kto ma lepsze perspektywy na trofea?

0

@KrychaFCB Akurat jego decyzje wskazują że jest, a kwestie transferowe to inna sprawa.

14

@marcin62 Co on pitoli, Polska od dawna jest składalnią niemieckich koncernów.

2

Fajnie oby się udało, mam do niego wielki sentyment.

0

@dv7wisnia Z mistrzostwem się zgadzam, z pucharami już nie koniecznie silny rywal, dyspozycja dnia i można odpaść dużo wcześniej.

1

Taa wcale go prowizja nie ominie złe traktowanie go boli :)

0

@michal26 Ale to w takim wypadku nikt normalny nie będzie pisał że to ukraina nas atakuje, no i jestem ciekaw którzy ukraińscy żołnierze teraz atakowali by Polskę.

0

@bartekvisca Już nie takie super laski były zdradzane.

0

@Kgorecki2500 No ok poziom ale Barca gra inaczej niż Bayern no i rywale też inaczej się ustawiają :(
Nie lubię bawić się w wróżbitów ale 36 lat to jest wiek w jakim naprawdę niewielu gra na wysokim poziomie czy Lewandowski będzie jednym z nich kto wie na papierze wiele na to wskazuje, ale jeden uraz i wszystko może walnąć jak domek z kart.

0

0

@KacperVEB Jedynym zawodnikiem który grał z powodzeniem na dwóch pozycjach ostatnich latach w Bacelonie był Marquez ale jego sprowadzono na ŚO a uratował nas na DP, reszta tej hałastry co miała zapewnić spokój na kilku pozycjach to niewypały.

0

@Sau_Ron O nawet nie wiedziałem ze jest, nie wiem czy na tej podstawi to będzie sprawiedliwe ale źle to o tym sporcie świadczy.

0

@Kluivert_P Jak wiadomo pewna grupa osób jest bardzo głośna zawsze, trzeba to zaakceptować.

0

@Emhyr No Fajnie tylko że brałbym te liczby jakbym był kibicem Chelsea a on do niej przychodził, Barca nie gra dla niego nieosiągalnej piłki to oczywiste, ale zobaczymy jak mu pójdzie z autobusami.

0

@Kluivert_P A to LR to jedna osoba? Ja na przykład byłem w mniejszości odnośnie transferu Cou a reszta piała z zachwytu, i tak jest w większością transferów nie ma piłkarza który zadowoli 100% LR to chyba normalne.

0

Ciekawe czy powiedzieli Depayowi.

2

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe w jakiej spółce z pensją 3x prezydent przezimuje.

0

@paweldunajecfcb Tam gdzie rozpoczyna się wiara, kończy się nauka. Obie są sztukami ludzkiego umysłu, i muszą być ściśle od siebie oddzielone
Ernst Haeckel

0

@nabial A jak by wyglądał po 2-3 latach grania w PK, zobacz jak pięknie rozwinął się Puć.

0

@ACRAB95 Odniosłem się do tego co pisałeś o koszulkach wielokrotnie było wyjaśniane jak małe kwoty kluby wyciągają z koszulek.

Musiał by osiągnąć 175% wyniku Messiego z PSG by zwrócić klubowi samą pensję, powodzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?