0

@maciar Widzisz ci są tak obrotni że nawet kółko ukradli.

0

@ranger3120 Kurde teraz im się metraż podwoi.

1

@maciar Inflacja zeżre wszystko.

2

@PatrychoO Ciekawe ile ma to wspólnego z obniżką prowizji :)

1

@supraomnes1 Siuuuuu

1

@Emhyr No to fajnie jak 7 zawodnik w historii LL pod względem asyst nie ma liczb,12 miejsce w LM też ma swoją wymowę.

Nie muszę nic brać w cudzysłów bo irytuje mnie ten mit że Iniesta nie ma liczb którym teraz podparłeś się w swojej narracji, ma bardzo dobre liczby.

0

@tomek8756 Mają też furę szczęścia i kolejnymi wydarzeniami tłumaczą swoją niekompetencję jeśli chodzi o dbanie o kraj, bo w kumoterstwie idzie im świetnie.

0

@TheNekro94 No jak zerkają na LR to wiedza że komunikowanie się z nami jest bez sensu :)

0

@Encore Wychowanków czy gości którzy w klubie spędzili kilka lat rozumiem, reszty już nie zawsze. Ale każdy ma jakąś historię i są wyjątki ale moim zdaniem na prezentacjach to pokazówki.

0

@Clue Nie jako piłkarza, i nie w taki sposób jak Abidal i Puyol.

0

@Peciak Te rzeźby są starsze niż twój przykład.

1

@Emhyr Iniesta nie robił liczb? Tobie też odklejka wjechała w takim razie.

2

Dembele bronił gorące od polityki, wojny, covida broni i od kosmitów :)

0

@Peciak Łap więcej jeszcze starszych kamieni "przyciętych " co do milimetra ostrzem między wymiarowym https://www.laminerva.pl/2017/02/historia-sztuki-10-zachwycajacych-rzezb.html

1

@Ojciec5tkidzieci Najbardziej mnie w tym zastanawia dlaczego ...Twoim.... nie jest pogrubione.

4

Widzę temat piramid więc chciałbym nie zgodzić się z mitem który już parę osób powieliło, piramid nie budowali niewolnicy, budowali je dobrze opłacani specjaliści, a piramidy były obiektami sakralnymi i nikt nieczystych innowierców nie dopuścił by do ich budowy.

Starożytni Egipcjanie leczyli jaskrę zaawansowanymi przyrządami podobnych używali wcześni rzymianie(były podobne do tych używanych jakieś 50 lat temu) ale już w średniowieczu ludzie nie znali tych urządzeń i metod i zaczynali próbować leczyć jaskrę od początku np. nacinając oko nożami. To odnośnie zaginionych technologii.


0

@Nieznajomy A co napiszesz o marynarce :)

5

@gaucho104 A nie odraczali, bo jestem prawie pewien że to nie obniżki tylko odroczenia części pensji.

0

@VegetaPolska Jak dla mnie to tylko Bleach daje coś z wibe potęgi z DB, no jest jeszcze one punch man albo coś dla starszych.

0

@Pablit Ale jakie on ma sukcesy w dorosłej piłce wyłączając bycie częścią kadry i jakieś wsparcia dla kolegów z szatni?

0

@Suzu No ameryki nie odkrył, to jest ciemna strona kontraktu Messiego czy innych kominów płacowych.

0

@nokia Zobacz te





W pierwszej chwili pomyślałem o lawsonie juliet ale to nie te lata

0

@Pablit Skoro taktycznie nie odstaje to Xavi i poprzednicy kazali mu tak biegać jak kurczakowi bez głowy?

2

@Firestone No to na pewno będzie łatwiejsze, bez Messiego ale też Antka i Cou.

0

@michal26 Cóż pewien Argentyńczyk też miał strzelać jak na zawołanie w lidze farmerów.
Szanse są oczywiście duże ale LL to nie Bundesliga a Barca to nie Bayern.

0

@MesQueUnClub96 Ma 34. Jak dla mnie 34 to nie jest więcej niż 34.

0

@Gappeq No to jest dyskusyjna sprawa ale taka o jaką kłócić się nie zamierzam, BVB swego czasu uznało że lepiej za rok się rozejść niż zarobić.
Za 40 baniek ciężko kupić gościa który walnie 2/3 tego co można wieszczyć Robertowi w Bayernie.

1

@FC1899Barca No a irrelevant to co znaczy? @TheNekro94 ma rację MC wygrywało puchary i wybieranie sobie tylko jednego trofeum to absurd.

A Nottingham Forest ma tak samo 0 Chamipons Leagues jak MC.

2

@Kinginiesta No i ilu jest tych 37 latków grających na najwyższym poziomie? Z tych których wymieniłeś to niejako kwalifikuje się CR choć wedle LR kopie się po czole.

Przeleciałem top 5 PL i jest tylko Fernandinho ale nie wiem czy można powiedzieć czystym sumieniem że gra na najwyższym poziomie.
Zwyciezca LM nie ma żadnego 37 latka i tylko modric ma więcej niż 34,w PSG nie ma w Mediolanie nie ma w Bayernie nie ma, no chyba że najwyższy poziom to po prostu ligi i liczysz jak Fernadninho rezerwowych to pewnie trochę ich uzbierasz.

Granica się delikatnie i powoli przesuwa ale na pewno nie jest to 37 lat.

0

@Gappeq Czy ja wiem czy utrzemy nosa, jak walnie dla nich te 40 goli to bardzo stratni nie będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?