0

@Pawel13sz No taki napadzior byłby wart z 300 baniek, więc byś go nie zobaczył.

0

@Katalonbar Nie wiem czy Torre nie jest za duży na BB, wcale bym się nie zdziwił gdyby w przyszłym senonie sporo pograł, zwłaszcza jeśli Kessie poradził by sobie jako DP.

0

@BARCA1899Messi Przecież już kupno to był hazard, on był rezerwowym, ale bramki jakie strzelał zasłoniły ludziom prawdę.

0

@Kidd Fajny artysta, choć nie mogę ukryć że naśladowcy trochę rzutują na mój odbiór nowych piosenek.

1

@BorzyKrzys @Munio No ja osobiście też, dużo wyżej cenię Wodeckiego.

0

@barcelonaLM Akurat z oczami to im nie wyszło, choć teraz to moneymar może mieć przepite.

0

@Mlody829 Zawsze mnie intryguje skąd wy wyciągacie to prawo, to praktycznie martwy przepis i nawet średniej jakości grajkowie go nie wykorzystują a co dopiero gwiazdy.

0

@Ojciec5tkidzieci A to nie grał zabijaki w jakimś predatorze?

1

@BorzyKrzys A to jakaś znana para i powinienem się wstydzić że nie znam?

0

@Elvisek Ronaldinho też się bronił w temacie, ile grał na najwyższym poziomie?

0

@Emhyr Piszę o zeszłym roku.

@macio_944 Lewandowski ma 33 lata i nie jest żadnym wyjątkiem, wyjątkiem to jest Zlatan. I nikt nie da gwarancji że za rok własnie wiek nie spowoduje że nie będzie się już tak prezentował, albo wykończą go kontuzje.

Carles Puyol też marzył o grze do 40 a w jakim czasie wykończyły go urazy?

0

@Emhyr Ronaldo też miał nie odstawać od dekadę młodszych, wyskakiwanie z wiekiem jest zrozumiałe, gdzie są te tabuny 35 latków grających na najwyzszym poziomie, powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem.

1

@Bagsik88 No który z nich przyniósł by tylko dochody to raczej pod pytania retoryczne podchodzi, nawet różnica w potencjalnych pensjach by tego nie zrównoważyła.

0

@LS No a w wymaganiach nowy piec, więc ile "patoli" ma nowy piec.

1

@Elvisek No ja bym powiedział że poza boiskowa działalność pływał na jego grę, bo ile lat Pique grał na najwyższym poziomie a ile lat grał tylko dobrze jak na siebie bo niesamowity talent to umożliwiał.

0

@draxidox No tu w ogóle nie ma znaków i to wy pisaliście że kierujemy się rysunkiem, dla mnie rysunek pokazuje rondo.

0

@Tasde Bo dżentelmeni o pieniądzach nie dyskutują.

0

@Yoshi94 @draxidox @AdamaTraore
No to podsumujmy, zjeżdżam z dwupasmowego! Ronda! Następnie szybkie zwężenie do jednopasmówki i zaraz czeka mnie skrzyżowanie z pierwszeństwem, no to jest świetny pomysł na zakorkowanie wszystkiego. Gdzie są takie potworki, i czy projektował to ktoś po parceli w simsach.

@Yoshi94 O kraków to dawaj takie samo skrzyżowanie w niedzielę ma chwilkę to się na rowerku wybiorę.

0

Jarosław Ż. tak opowiadał o tym meczu w prokuraturze.


"12 kwietnia 2005 roku sędziowałem mecz Amika Wronki - Lech Poznań. Przed meczem zadzwonił do mnie F., remis zapewniał awans Lechowi. To był drugi mecz tych drużyn w systemie pucharowym. F. powiedział, że bardzo mu zależy na tym meczu i pomocy Lechowi w osiągnięciu dobrego wyniku. Rysiu powiedział, że bardzo zależy mu na tym meczu bo chce ratować posadę Michniewicza - trenera Lecha, który jest zagrożony. Powiedział F., że on darzy Michniewicza wielką sympatią. F. powiedział, że za dobry wynik dostanę 15 lub 20 tys. zł., teraz dokładnie nie pamiętam tej kwoty. Ja się zgodziłem. Mecz zakończył się remisem, który dawał awans Lechowi. Chyba po 2-3 tygodniach zadzwonił Rysiu i powiedział, że ma dla mnie pieniędzy. Spotkaliśmy się w jakimś barze w okolicach Szamotuł - po wcześniejszym umówieniu się - i tam przekazał mi obiecane pieniądze 15 lub 20 tys. Ja z Czesławem Michniewiczem nie miałem właściwie żadnych kontaktów".

W akcie oskarżenia nie ma informacji, czy Czesław Michniewicz wiedział o przekupstwie sędziego w tym meczu.

0

2

@panczo Nie, opcja z określonym wykupem jest lepsza, bo to będzie ich zawodnik i dostanie więcej szans niż taki który za rok wraca.

No nie wiem czy jest lepszy nauczyciel do gry w Barcelońskiej pomocy od obecnego trenera, chyba jedynie ten co kopie w Japonii. Xavi ładnie go pompował z daleka, a jako trener dość szybko odstawił sporo to mówi zwłaszcza jak pamięta się co on sam przeżył za młodu.

0

@Szreko Było a czy jest to już dyskusyjna sprawa, bo można się spierać co i jak by było gdyby byli inni.
Arsenal też ma właścicieli z grubym portfelem ale oni na przykład wolą z kasy zabierać niż dokładać.

0

@Seba_89_ Była atakowana ale to trochę inna sytuacja, no i przecież MU też ma bogatych właścicieli, chyba im większy rozmach tym większe zainteresowanie.

0

@skakun95 Nie piszę o jadczaku, wieczorem poszukam bo już zapomniałem jego nazwiska i on ani się nie wybijał a raczej brał udział w demaskowaniu tego procederu. Co do samego faktu uczciwy koleś nie dzwoni do bandziora 700 razy, takie jest moje zdanie, a na wolności są nie tylko niewinni ludzie.

0

@skakun95 Napiszę tak, a co z dziennikarzami część z nich wiedziała co się dzieje i wciąż relacjonowała to tak jakby to były normalne uczciwe mecze.

Jest w polsce dziennikarz śledczy który wciąż się tym zajmuje i sporo już mu się oberwało za to i on napisał że to nie jest osoba na selekcjonera i ja się jego zdaniem podpieram.

1

@eydeem Kiedyś blizzard. No a drugie to BioWare za lata z grami na IE.

0

@draxidox @AdamaTraore @Yoshi94 No a dla mnie z rysunku wynika że na pewno miał pierwszeństwo, nie wiem gdzie wy takie skrzyżowania widzieliście by to baba je miała.

0

@masq A jak Arsenal im tyle da to dalej będziesz uważał że ich porąbało.

0

@Kondziubarca No mnie ciekawi jak, bo na razie zarząd dostał zgodę na spieniężenie pewnych aktywów nie wydaje mi się że samo to ma wpływ na tę zasadę najpierw trzeba mieć gotówkę realnie a nie w teorii.

2

@k.b.fcbarca Skoro na DP swego czasu dawał radę Rafa Marquez to bez problemu zawodnik o okreslonych umiejętnościach sobie poradzi, grał i Edmilson i Yaya więc wcale nie trzeba szukać dna barcy i choć swego czasu gra w pomocy przerosła mascherano to nie gramy już tak w piłkę więc należy po prostu szukać zawodnika o określonych cechach.
Fiksację szukajmy Busquetsa 2.0 uważam za szkodliwą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?