0

@Kondziubarca @MaVii Na pewno po uruchomieniu dźwigni ta zasada już nie obowiązuje? Bo mam wątpliwości że to nie jest tak że to ogłosili i pyk zniknęło.

0

@GeneralXavi Dla mnie największym jest to że 75% kasy jest zamrożone, to możliwe że ktoś za 20 baniek będzie grał lepiej ale mało prawdopodobne więc ja tak na to patrzę. Jeśli Gavi i Pedri dali by radę ugrać cały sezon lekko rotowani(może przez Nico i torre) to Holendra można by spokojnie pożegnać, ale tu jak z zakupem za "ćwiartkę" nikt nie da gwarancji że dadzą radę ograć sezon.

0

No zbyt długo[!] to on też nie pograł na jakimś super poziomie, wiec co najwyżej nie poprze w przyszłości swojego talentu.

3

@barteq No to bardziej winny jest ten geniusz który dął mu klauzule za 60 baniek na samym początku, bo akurat przedłużenie to była już przegrana sprawa bo Francuz miał wszystkie asy w ręce.

0

@TR3YWAY Ja chętnie jakby dobrze płacili no i nie było by problemów z plecakami.
Jakoś Legia Cudzoziemska nie ma problemów z kandydatami a raczej ma więcej zgłoszeń niż miejsc, nawet znam z widzenia gościa który w niej służył.

0

10 o kurde jakby połowę uprosili z łapówką to będzie sukces.

2

Nawrót kontuzji wykluczony? Odważnie.

1

@fcbarcafan19 Kurde ci prezesi jak bliźniacy :)

1

@tbas Była by wymarzona jakby całą zarobioną kwotę można było wydać już teraz.

1

@AxelF Nie sorry bo czytałem w wydaniu papierowym.

1

@Elvisek No u nich tak nie ma polecam wywiad dla angory.

0

@QAnon To raczej wy modlicie się by była powtórka, przykro mi nie będzie.

0

@Barca1992 Wytłumacz mi jak komuś opłacało by się to robić, bo rozumiem że nie bierzesz pod uwagę że zainteresują się tym odpowiednie służby, obrońcy zwierząt, no i utylizacja zwierząt które kupiłeś karmiłeś szczepiłeś będzie kosztowała kilka milionów, a ubezpieczyciel na pewno nie wypłaci z radością kasy bez dokładnych badań. Jak hodowcy miało by się to opłacać i co z kontraktami które podpisał.

To absurdalne teorie które tu szerzysz, już zabawniej by było napisać że reptalianie też muszą coś jeść.

1

@Sau_Ron Nie wiem czy jest lepszy przykład niż Imperador Adriano

0

@talizmo Nie psuj im zabawy, niech ich we wrześniu podwójnie piecze zadek.

0

Czyli nic się nie zmieniało mimo iż podobno obniżyli pensje(choć odroczenie to bliższa prawdy opcja) i tak są poza zasięgiem większości klubów i trzeba będzie im zapłacić by odeszli.

1

@pacior95 Nie lubię takich wniosków, bo nie wiesz gdzie by był jakby został w Barcelonie i grzał ławę a nie ogrywał się w słabszych zespołach.

0

@kuz Był piłkarz który podawał się za Polaka, ale Polski nie było.

0

@FC1899Barca A co to za pękanie jak na murawie nic wielkiego ci się stać nie może a za sobą masz jeszcze 10 chłopa, kolejne brednie.

0

@NsKi No i tarota by nie stawiała, a przynajmniej otwarcie.

1

@Medium Ale u nich poligamia więc nie do końca celne.

0

@Nazio87 No było by całkiem ciekawie gdyby nie rosły, ale ja mimo nawet słabnącego zainteresowania wśród młodych obstawiam że będą.

0

@KapiFCB Fajne FM mrzonki skoro Dest nie chce odchodzić, do Sevilli to już na pewno nie odejdzie.

0

@tomek8756 Coraz głupsze te pomysły, to chyba dla kuców co nie mogą zdać.

2

Kurde jakby można ich porywać i grali by za darmo to te cele transferowe Laporty może i by wypaliły.

0

@Vintee Za podobne pieniądze prawdopodobnie nie ma, ale nawet tych pieniędzy Laporcie się nie uda zapewne uzbierać.

0

@Vintee 30 to on gwarantuje w Bayernie w Barcelonie to nie wiadomo jak będzie wyglądał.

1

@eydeem tu sobie zobacz na samym dole może pomoże https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-czerwiec-2022/

0

@Arkon RvdV nie zrobił kariery? No odważne stwierdzenie jak dla mnie zrobił ale nie taką do jakiej predysponował talent.

0

@kkbarca Uważam podobnie czekają bo czas im sprzyja i mogą planować że wycisną ile się będzie dało a jak to ich nie zadowoli to wybiorą inny klub.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?