Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Szansa zawsze jest, a czy ogromna to już twoje widzimisię, do MŚ pół roku ale wróżenie z fusów zawsze modne.
0
@michal26 No to jaka alternatywa dla sankcji?
A to ktoś liczył że sankcje nie wpłyną na ceny w europie?
0
@Emhyr No ja rozumiem definicję i z zespołami słabymi Busquets wygląda świetnie a z dobrymi już nie koniecznie @AlexDark00 Problemem busquetsa jest to ze musi mieć odpowiednich partnerów i nie może biegać zbyt dużo i każdy o tym wie dlatego pora zastanowić się czy układanie całego zespołu by Busquets czuł się komfortowo ma sens.
A jakby co to Busquets to mój ulubiony zawodnik z obecnej kadry.
2
@Viajero Nie do końca, zwłaszcza jak to rzutuje na formę boiskową, tak właśnie przepadają brazylijskie talenty po 30 bo ktoś zawsze przymykał oczy na ich błazenady i skandale bo grali dobrze.
Ja osobiście nie znoszę Pique ale talentu mu odebrać nie mogę to dla mnie gość który mógł spokojnie zostać niekwestionowanym legendarnym obrońcą, ten pinquenbauer nie wziął się z niczego, niestety Pique ma za dużo na głowie by skupić się na piłce, i to smutne podsumowanie jego świetnej kariery wygrał wszystko ale ile sezonów grał na najwyzszym poziomie....no właśnie.
0
@Seba_89_ No i jak by się z tego wytłumaczyli opinii publicznej?
0
@KapiFCB Tak Busquets 2 Alba 3 no i nękany kontuzjami Pique 7.
Wiadomo kto pierwsze ale z pola to mają 1 ,2 i 6 ;)
0
@KrwawiaceoczyVEB Na pewno tego nie zrobi.
0
A D Suarez to gdzie się wybiera?
0
@KluivertFCB No nie do końca bo gdyby tak było to nie przedłużali by SR który jako jedyny nie odroczył pensji.
A przedłużenie Dembele właśnie wyjdzie pozytywniej bo jeszcze bardziej zamortyzujesz jego transfer, to dość absurdalne ale tak to wygląda.
0
No rozwody i alimenty to kosztowne zabawy :(
0
@MrCental Prawie :) bo mamy blokadę jak sprzedasz FdJ za 80 to możesz 20 wydać więc na 200 mln to cały skład musiał byś spieniężyć :)
Choć Romeu twierdzi że 1/3 zależy komu bardziej wierzysz.
0
@Nano22 No to trzeba wyrzucić do kosza stary i pół nowego testamentu, wtedy to będzie miało jakiś sens.
2
@escarabajo https://www.fcbarca.com/83678-sport-carles-puyol-rezygnuje-z-pracy-agenta-pilkarskiego.html
0
@AlexDark00 No właśnie, zobaczymy czy przyjdzie bo widzę że wiele osób pisze podobnie jak ty, a to że poprawi znacząco skuteczność to nie pewnik.
1
@AlexDark00 No przesadzają trochę ale szału nie ma a w jednym meczu miał 4 setki więc jego liczby nie powalają jeśli doda się do tego ile miał świetnych okazji.
0
@Bartek22 Nie psuj im zabawy, przecież nie widzą jakie ciężary są ze sprzedażą tych co dają jeszcze mniej od Holendra.
0
@BARCA1899Messi Ja tam wolę sprzedać by mieć jak przedłużyć potężnego SR.
0
@AdamaTraore To są te teksy mamy dlaczego nie kolegujesz się z xxx bo jest nieświadoma że xxx jak cię widzi to spuszcza ci .......
2
@hazo428 O widzę proste recepty na trudne problemy, gdyby to było takie proste. I gdyby można było robić wypad za brak zgody na obniżkę.
0
@Fake69 No a rozpalał będziesz 200 złotowymi banknotami.
0
@cris2706 A mnie śmieszą te wasze MVP skąd wy to wyciągacie nie pamiętam by 15 lat temu ludzie jarali się jakimś mvp przyznawanym przez niewiadomo kogo.
2
Lukaku budżetowa opcja Lewandowskiego który był budżetową opcją hohlanda.
Kto będzie budżetową opcją Lukaku?
0
@Momals11 No i mistrz Europy z którego roku i jakim cudem nie jedzie na MŚ.
0
@Siro Wow spadłem z krzesła od tego prestiżu, teraz tylko czekac na Europa ocenia, oceania Azja i tego typu bzdury.
0
@Kondziubarca Obowiązkiem? A widziałeś jak Meksykowi idzie na MŚ bez wielkich gwiazd.
0
@damian16161212 No część ludzi może interesować się Shakirą więc i tak pique się oberwie.
0
@Emhyr No zobaczymy jak będzie wyglądało to sprzedawanie, ja raczej zakładam oddawanie byle by z pensji, choć może i ja jestem marzycielem i będzie jeszcze gorzej.
2
@TonySoprano W bradze rezerwowy, w Barcy słabiutko, w wilkach też szału nie ma, trudno mi sobie wyobrazić że wraca i robi różnicę.
0
@KrwawiaceoczyVEB No to jak 50 to przesada to Leeds już wyjaśniło twoje zainteresowanie Brazolkiem https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11809274
0
@lucca87 Jak to nie ma, księgowanie swoją drogą a opłaty swoją.