0

@PatrykBarca Malcom miał podobne do Mbappe a w Barcy było kiepsko.

@Gappeq No on akurat sporo innych rzeczy umie, po Busquetsie to ma najlepsze prostopadłe podanie w Barcelonie.

@BlaseR9 No zobaczymy jak będą znaczący w Barcelonie, dość słaby argument.

0

@AlexDark00 No tak bo my nie niszczyliśmy rynku z dealem życia Pepa i zakontraktowaniem Zlatana.

2

@Jestjakjest Ty to kiedy z nim gadałeś ze wiesz że tylko kilka słów zna?

3

@BlaseR9 A to oni są tacy wybijający się ponad przeciętność?

0

@tomek8756 A ja nie polecam, wystarczy że prawicowcy odkryli ją dla większej społeczności w celu zaorania.
Ignorować zapomnieć i tyle.

0

@Gwyn Chodzi ci o mecz eto'o?

2

@Peszko07 Oj mati zatruł się chyba tym ryżem z nietoperzem małpą i sosem z żaby.

0

@Azi Mnie tam panowie z redakcji przekonywali że hohland jest możliwy do ogarnięcia tylko trzeba się postarać.
Najbardziej martwi to że niby możemy podpisywać gwiazdy(choć raczej udajemy) a mamy potężne problemy by zakontraktować kluczowych dzieciaków na następne lata i choć trzeba uważać by nie zrobić triku barto to jednak przecież Gavi nie woła 10 na rok.

Laporta jest politykiem i choć mam do niego wielki szacunek za pierwszą kadencję to jak w jego słowa słabo wierzę bo ma małą sprawdzalność.

0

@JohnnyBarca To trochę smutne że ta liga tak skostniała.

0

@seba444 Minuty nie ale 90 z osasuną jak najbardziej.

5

Żółwiu kolega w potrzebie.

0

@Chaoss @Medium Macie swoich Ukraińców.

0

@Jestjakjest Spoko loko Bojan tam kasował juniorskie rekordy Messiego ilu ja to już wybitnych wychowanków przeżyłem to moje, spokojnie należy poczekać jak przejście z futbolu młodzieżowego na seniorski będzie wyglądać.

0

@cris2706 Da się zrobić ale to nie perspektywa 2-3 lat jak ty chcesz tylko 20 gdzie stopniowo wzmacniasz kadrę ogólnie, bo odpływu największych gwiazd na początku na pewno nie powstrzymasz.

0

@Patrykl145 Trincao wraca, nic już się nie bój.

0

@cris2706 W dłuższej perspektywie z tych klubów nie zrobisz potęg bo grają w za słabych ligach, w lidze angielskiej to już łatwiejsze wszystko musi dobrze działać zwłaszcza szkółka gdzie zawodnicy będą bardziej przywiązani do klubu. W końcu skład będzie z czasem coraz silniejszy.

1

@Kidd Ja się ostatnio pytałem i nie z każdym z jorge messim mają kosę ;)

0

@PatrykBarca No właśnie długich i poważnych kontuzji które zahamowały jego rozwój.

0

@Kapitan hawk Ale również może być tak że za trzy lata psg będzie potęgą, a Real będzie miał podobne problemy jak barca czyli złe odmłodzenie kadry. Trzy lata w piłce to kupa czasu, i żłów w wieku 26 lat może nie chcieć marnować sobie kilku lat aż taki real się odbuduje.

0

@Kgorecki2500 To będzie duda bis czyli uległy polityk z drugiego szeregu na którego ciężko będzie znaleźć haki, wypromowanie będzie drogie ale tam na pieniądze nie narzekają.

1

@Sau_Ron Kusi usunięcie ale rozsądniejsze jest jednak wzmocnienie składu, prawdopodobnie wahał bym się między PO a ŚO.

4

@takisobiektos A to nie wiedziałeś ze tu niektórzy sadzą że czas kontuzji to leżenie plackiem na plaży w towarzystwie pań i zimnych napoi, ewentualnie Dembele miał całe dnie grać na konsoli.

0

@Mr8lack No zmienia bardzo dużo. Tak, to tylko kwestia czasu gdzie więcej będzie Latynosów Afroamerykanów i Azjatów niż białych.

0

@tbas To potwierdził czy podsunął temat do zgadywanek.

0

Perez wywoła domino transferowe kupując jakiegoś gwiazdora po fiasku z Mbappe jak kiedyś barto czy wytrzyma presję i kupi kilku bardzo dobrych zawodników?

0

@Mr8lack Bo Latynosów w amerykach jest najwięcej ?

0

@Emhyr Ale pozwalając mu odejść dajesz do zrozumienia że tym sposobem możesz wymusić odejście. Jeśli lewy jest tak profesjonalny jak twierdzą jego fani to fcb na pewno go nie puści.

0

@tbas Nic nie potwierdził. A jedyną osobą która wie co dalej jest sisoko.

0

@Kondziubarca Nie jeśli do końca będą bili się o trofea, czy w LM staną w 1/4.

4

@IronSanHybrid no to jak głosowanie do 65(co i tak niewiele zmieni) to i politycy tylko do 65 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?