Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB A to piłkarze się nie rozwijają, są też przypadki też jedna liga im leży inna nie, to ze ktoś był crackiem w Liverpoolu okazało się mało ważne w zderzeniu z LL czy Bundesligą.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Nie jest ale podpisuje kontrakty i powinien je respektować.
0
@maniachp No ja to bym raczej inne kluby wskazał które od lat na piłkę kobiet stawiają, w Barcelonie stały się modne bo wszystkich deklasują przynajmniej na swoim podwórku.
1
@DaPidejpi No porównanie nie wyszło, akurat w piłce tak to funkcjonuje, i nawet jeśli fikołek Mbappe jest prawdziwy to się nie zmieni.
0
@macio_944 Dawanie władzy piłkarzowi i zatrudnianie na ważnych stanowiskach jego znajomków to projekt z głową? Nieźle....
0
@Sysia11 Prędzej zgniją od środka niż osiągną sukces.
0
@Mr8lack A to Tebas nie reagował z moneymarem? Pora sobie odświeżyć sprawę....
1
@HighestInTheRoom No to potrzebują na jesień z dwóch turbo kozaków na DP, świetnych w bronieniu bocznych obrońców, bo pierwsza dobrze ułożona drużyna ich rozjedzie.
0
@Khajio Nie nie dostanie a raczej nie w PSG.
1
@Pilka_jest_okragla no nie dokładnie. Ty po prostu lubisz tak łykać, i tego samego oczekujesz od innych.
0
@sevs A to oni nie mają gwiazd, czy dla ciebie gwiazdy to celebryci?
0
@Ptasior Dobrze by było przynajmniej być w takim miejscu by podbijać cenę.
0
@Cule1234 Szkoda że nie tak dawno już w inną stronę piał, ale tak to jest z takim koleżkami.
0
@Janas11224 Masz rację ale przydało by się kilka gwiazd w LL.
1
@norbi77 @Bykunn To trochę smutne że taka persona wśród białych tak słabo zna historię swojego klubu.
0
Nie znoszę takich nowinek, w notesach skautów Barcy jest większość zdolnej młodzieży w Europie.
0
@VbamboeB Ale wy macie z tymi pokoleniami a potem się okazuje że kilka lat i bankrut, polecam zerknąć na nba i nfl tam mają jeszcze większe pieniądze a drugie pokolenie to tylko o nim słyszało.
7
@Nano22 Znowu, to się naprawdę nudne robi....
2
@norbi77 Gość który zażartował o tej bombie to powinien wyłapać soczysty.... bo ta kariera Dennisa była by jeszcze lepsza.
0
@Jestjakjest Grają żeby być w rytmie ale nikt tam ostrzej nogi nigdzie nie włoży.
2
@talizmo No ja jestem fanem wielkiej rewolucji i stawiania na młodych ale jak się noga podwinie i nie będzie LM to dla wielu nie będzie przebacz.
0
@damian.09 Wydaje mi się że jeszcze nie tak dawno go bronił, widocznie plotki, opinie znajomych i luźne oglądanie to co innego niż regularna obserwacja.
1
@Aristocrate_7 @333tricampeones333 dwa wasze różne komentarze podsumuję tylko:
Youssoufa Moukoko :)
0
@Albatros No coś jeszcze tak bo odnosisz się do kolejnych 2-3 lat, powoływanie się na wyjątki nigdy nie jest dobrym pomysłem. Puyol też planował grać do 40 i do pewnego momentu nic nie wskazywało że mu się nie uda.
0
@PatrykBarca Nie wiem czy to dobry przykład bo dla mnie kariera hohlanda jest prowadzona wzorcowo, w bvb 2 lata więc ani nie przez kilka lat, a zmienia klub wiec zero perspektyw też nie pasuje.
Już nie jeden po dobrych kilku meczach lądował w Barcy Realu czy MU a potem przepadał bo przeskok był za duży.
1
@Kidd Alvesa żegnali bez niego :) pewne info od romero
0
@Drozdu7 No jak żłów od transferów to jak tam stosunki z pogbą :)
0
@bartas97 No plotka o 100% praw do wizerunku daje dużo do myślenia.
0
@Recha_0684 Ok też się podśmiechuję że dają 30 pensji gościowi z pucharem Niemiec, ale trzeba patrzeć też gdzie gra, a gra w rozgrywkach rywalizując z Bayernem więc ten puchar trzeba szanować.
No wygrało 25 bo to sport drużynowy w piłce nikt nic nie wygrywa sam.
0
@Recha_0684 @PatrykBarca A to puchar Niemiec to nie jest trofeum czy coś mnie ominęło?