Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pawelke3n O coś dla ciebie @Kurkmen
0
@rafalinho7 Z tego co widziałem to na tą chwilę można wydać 1/4 z odejść więc nawet na solera nie masz, a Memphis ci sztucznie zawyża liczby :)
0
@etobzyk Ty też SE możesz marzyć że messi wróci grać za małe pieniądze.
2
@Jakchcesz No wystarczy sobie przypomnieć komentarze ile to kosztował Dembele Antek czy Cou za każdym razem było ...100 baniek a piłki nie umie kopnąć itd.
Po prostu im ktoś droższy tym ludzie więcej oczekują, jest to w pełni dla mnie zrozumiałe a na LR powszechne. Jak ktoś kosztował 4 mln to po słabych meczach ludzie po prostu go skreślają i potem nie wzbudza już takich emocji, co innego drogie transfery.
0
@Jakchcesz No na to wpływa cena.
0
@Grabarz1750 Akurat on nie ma problemu z grą na małej przestrzeni i umie zagrać prostopadłe podanie jako nieliczny z obecnej kadry, tak jest rozkojarzonym zawodnikiem ale i tak wygląda dobrze co tylko świadczy o klasie kadry.
1
@Momals11 Czyli nie ma, a to kiepsko fantasy bez smoków to kicha, elfy chociaż są?
1
@Momals11 A w tej bajce były smoki?
0
@zodiak_10 Nie ważne jak by odpowiedział i tak by ci nie pasowało, przyznaj.
1
@Pawel13sz A jednak nie.
1
@Hubsao No był tu taki kolo że w ciagu 30 minut z 20 komentarzy skrobał tak go zad piekł, a jak się okazało że to tylko jury, a ludzie dali 12 to cisza chłop zaginął :)
0
@etobzyk No ja bym tam wolał Mbappe na 10 lat ale kto co woli.
0
@kiper09 Po dramie z ostatnim przedłużeniem wcale im się nie dziwię.
0
@VegetaPolska Nie no tak bym tego nie określił bo jednak było kilka przypadków jego użycia.
0
@Colin94 Daj mu kopertę niech napiszę co się stanie we wrześniu zweryfikujesz.
1
@Pawel13sz Kurde ile tych priorytetów w ataku ma Laporta?
0
@Kgorecki2500 Z tego co widzę piszesz o jury mnie tam bardziej interesuje jak głosowali ludzi.
0
@DaPidejpi Jedyne czego nie rozumiem, to to ze ci którzy pisali o przeorywaniu ligi ogórkowej teraz dostają wysypki na krytykę.
0
@Elosek Proste napisz, ze o ile wirtualnie pisało się świetnie, to w realu nie czułeś już tej chemii w rozmowie.
0
@tomek8756 Nie bo sztukę trudniej ocenić od obiadu czy długopisu, sztukę praktycznie zawsze można obronić.
0
@John_Doe Edyta górniak była najbliżej wygranej nie z powodu piosenki czy śpiewu ale polityki.
0
@MesQueUnClub96 A kto robił podchody pod hohlanda, ilu tu było pewnych że możemy, Loporta też pohukiwał że możemy a to była tylko gra.
0
@MatLMG Jak wszystkie pieniądze wsadzą w Roberta to się załamię.
0
@Jestjakjest Ja na to tak nie patrzę, poprzednie przedłużenie lewego też nie było zbyt fajne.
0
@Kuba0723 No na środek obrony też by pasowało kogoś kupić.
9
Ja tam fanem transferu Lewego nie jestem, ale huk pękających zadków w Polsce byłby fantastyczny, no i panowie "dziennikarze" i "komentatorzy" by już sobie z Barcy nie śmieszkowali bo to miękkie faje i Roberta się boja.
0
@Kengo No był jeszcze inny ale Polski wtedy nie było.
0
@Conradxc Acha, pod to się doczepiłeś ha ha ha
0
@koksik2700 No nie każdy terrorysta jest muzułmaninem, nie wiem skąd to się wzięło.
0
@Destroyer_of_Worlds Brak wprowadzenia sisto activitatem i Liberum veto.