0

@pawelke3n O coś dla ciebie @Kurkmen

0

@rafalinho7 Z tego co widziałem to na tą chwilę można wydać 1/4 z odejść więc nawet na solera nie masz, a Memphis ci sztucznie zawyża liczby :)

0

@etobzyk Ty też SE możesz marzyć że messi wróci grać za małe pieniądze.

2

@Jakchcesz No wystarczy sobie przypomnieć komentarze ile to kosztował Dembele Antek czy Cou za każdym razem było ...100 baniek a piłki nie umie kopnąć itd.
Po prostu im ktoś droższy tym ludzie więcej oczekują, jest to w pełni dla mnie zrozumiałe a na LR powszechne. Jak ktoś kosztował 4 mln to po słabych meczach ludzie po prostu go skreślają i potem nie wzbudza już takich emocji, co innego drogie transfery.

0

@Jakchcesz No na to wpływa cena.

0

@Grabarz1750 Akurat on nie ma problemu z grą na małej przestrzeni i umie zagrać prostopadłe podanie jako nieliczny z obecnej kadry, tak jest rozkojarzonym zawodnikiem ale i tak wygląda dobrze co tylko świadczy o klasie kadry.

1

@Momals11 Czyli nie ma, a to kiepsko fantasy bez smoków to kicha, elfy chociaż są?

1

@Momals11 A w tej bajce były smoki?

0

@zodiak_10 Nie ważne jak by odpowiedział i tak by ci nie pasowało, przyznaj.

1

@Pawel13sz A jednak nie.

1

@Hubsao No był tu taki kolo że w ciagu 30 minut z 20 komentarzy skrobał tak go zad piekł, a jak się okazało że to tylko jury, a ludzie dali 12 to cisza chłop zaginął :)

0

@etobzyk No ja bym tam wolał Mbappe na 10 lat ale kto co woli.

0

@kiper09 Po dramie z ostatnim przedłużeniem wcale im się nie dziwię.

0

@VegetaPolska Nie no tak bym tego nie określił bo jednak było kilka przypadków jego użycia.

0

@Colin94 Daj mu kopertę niech napiszę co się stanie we wrześniu zweryfikujesz.

1

@Pawel13sz Kurde ile tych priorytetów w ataku ma Laporta?

0

@Kgorecki2500 Z tego co widzę piszesz o jury mnie tam bardziej interesuje jak głosowali ludzi.

0

@DaPidejpi Jedyne czego nie rozumiem, to to ze ci którzy pisali o przeorywaniu ligi ogórkowej teraz dostają wysypki na krytykę.

0

@Elosek Proste napisz, ze o ile wirtualnie pisało się świetnie, to w realu nie czułeś już tej chemii w rozmowie.

0

@tomek8756 Nie bo sztukę trudniej ocenić od obiadu czy długopisu, sztukę praktycznie zawsze można obronić.

0

@John_Doe Edyta górniak była najbliżej wygranej nie z powodu piosenki czy śpiewu ale polityki.

0

@MesQueUnClub96 A kto robił podchody pod hohlanda, ilu tu było pewnych że możemy, Loporta też pohukiwał że możemy a to była tylko gra.

0

@MatLMG Jak wszystkie pieniądze wsadzą w Roberta to się załamię.

0

@Jestjakjest Ja na to tak nie patrzę, poprzednie przedłużenie lewego też nie było zbyt fajne.

0

@Kuba0723 No na środek obrony też by pasowało kogoś kupić.

9

Ja tam fanem transferu Lewego nie jestem, ale huk pękających zadków w Polsce byłby fantastyczny, no i panowie "dziennikarze" i "komentatorzy" by już sobie z Barcy nie śmieszkowali bo to miękkie faje i Roberta się boja.

0

@Kengo No był jeszcze inny ale Polski wtedy nie było.

0

@Conradxc Acha, pod to się doczepiłeś ha ha ha

0

@koksik2700 No nie każdy terrorysta jest muzułmaninem, nie wiem skąd to się wzięło.

0

@Destroyer_of_Worlds Brak wprowadzenia sisto activitatem i Liberum veto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?