Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i na szczęście oni nie mają twoich rodziców.
0
@Janas11224 Szkoda że ludzie się tak długo na niego nabierali, on jak i jego poprzednicy mieli niebywało słabość do przeróżnych autokratów a czasem i gorzej.
0
@AmigoBlancos https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11699581#comment-11699581
0
@Rust_Cohle A jak przegrają to zrobią szpaler Live, bo bez tej wiedzy nie umiem odpowiedzieć?
0
Królestwo za filmik z reakcją Pepa na pytanie o szpaler....
4
@tobiasson92 Ta najbardziej się o obywateli martwią, ha ha ha
4
@Jacu327 Podobnie było z końcówką Puyola też wracał niedoleczony i I wiadomo jak się skończyło.
1
@Messiah10 A rano ktoś pisał że słabizna i wraca do starych, ot guściki.
0
@AllBundy Albo gra w za słabych klubach w PL i za mocnych w drugiej lidze.
0
@Yoshi94 A widzisz o nim to już zapomniałem, dzięki za czujność bo o nowym dzieciaku pisałem w kontekście LM ,w takim razie sytuacja Puiga jest jeszcze gorsza.
0
@Worny No tu jest ekscytacja Araujo i Garcią a Rafa to było połączenie ich najlepszych cech no i grał też na DP jak była potrzeba.
1
@tomek8756 Po nim to spływa jak po kaczce...
0
@RosjaninBut Jak to brakowało? Firpo paco Lenglet Gomes.A jeszcze były koła ratunkowe murillo i duńczyk.
2
Ostatni mecz pięknie podsumował jego szanse, bieda w pomocy, gavi z żółtkiem wynik 2:0 jest ok a on nie wchodzi.
W przyszłym sezonie będzie jeszcze gorzej Kessie a i może nowy dzieciak się pojawi, szkoda na puiga minut.
1
@jeyx77x Siedli też ci którzy nie mieli okresu przygotowawczego w klubie.
2
@Cule1234 I pięć lat później ktoś sobie przypomniał że widział ten wydruk na ścianie, to nawet ja nie mam takiej sklerozy.
0
@tbas W niższych kategoriach grał na 9 a później go ustawili na skrzydle.
0
@Coutinho007 Nigdy nie rozumiałem tego fetyszu barto do 10 i ich kupowania jak miał Messiego.
Dalej podtrzymuję moje zdanie w czasach prospertity za gwiazdę futbolu płacimy 120 mln(ja bym go nierównym nie nazwał) a w czasach zaciskania pasa dajemy 55 za ciekawego młodego zawodnika jak dla mnie to on wcale taki tani nie był choć oczywiście odbiór może się zmienić jak zacznie błyszczeć.
0
@Roobo Chodzi mi o to że jest bieda, gavi ma żółtą kartkę a on nie dostaje minut pora chyba się obudzić i poszukać innego klubu.
3
@tbas Właśnie tam powinien grać, pomijam już że właśnie na 9 grał w niższych kategoriach.
1
Jak Puig nawet w takich okolicznościach nie dostaje szans.....
0
@Barca1922 A przeszedł każdy szczebel La Massi, już pomijam że takich zawodników jest bardzo mało i chyba żaden z ww wszystkich szczebli nie zaliczył. Pierwszym był Muniesa albo ktoś jeszcze młodszy
0
@Solmyr Ale Antek jak był kupowany to był czołowym zawodnikiem świata, A Ferran wcale jak na pozycję w piłce tani nie był.
0
@vangoor No sprawdź sobie tego Puyola.
0
@MatLMG Wylew w obronie jak to mają w zwyczaju i cała twoja narracja siada.
0
@AdamaTraore ale nie każdy jest tobą i po to płacisz by po nauce i zdaniu egzaminu móc jeździć w każdych normalnych warunkach.
0
@tomek8756 Kiepsko bo nie przepadam za zapachami z grilla a wszędzie go czuć.
0
@taris No na pewno ale i tak jeśli traktować by ich jako zgraną ekipę to jedna z mocniejszych ekip w lidze.
0
@MrPGG Niektóre omotki działają ⚽
0
@AdamaTraore @michal26 Tylko niech uczą porządnie na kursie po tej autostradzie jeździć.