Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Damian11 Pewnie ze szkoda ale jak by się potoczyła jego kariera jakby został to tylko spekulować można. A o odejściu to nawet niemiło pisać.
0
@derlysy1979 No nawet jeśli podwoimy stawkę to miał lepszy okres u koemana. Bardzo nierówny zawodnik, najgorsze że częściej rozczarowuje niż zachwyca.
1
@CarloCule No na pewno nie co udowadnia np takie MC, problem jest taki że my od dawna nie gramy tiki taki.
0
@Chaoss Ominięcie pośredników czyli klubów :)
0
@Ferran Przyjdzie potężny trincao.
1
@Lionel_Messi10 Czyli tak jak wszystko wskazywało to agent robił problemy, cóż to dobrze ciężko będzie kogoś lepszego znaleźć za małe pieniądze, bo te trzeba zainwestować w całą formację obronną.
0
@parpe Hej przestań psujesz narrację wielkiemu znawcy....
2
@IronSanHybrid @Ojciec5tkidzieci Matka ją sprzedała :(
Iron nie trzeba linków jej filmiki są powszechnie dostępne choćby na xvideos
0
@Fenelon Tyle to nawet nie wystarczy by polską służbę zdrowia uratować a co tu o miliardach mówić.
0
@-barca4ever- Miałem w niedzielę ale była kiepska pogoda więc w najbliższą wymienię, ogólnie trzymam się zasady że jak średnia temperatura zbliża się do 8 to wtedy staram się wymienić.
0
@Comfortable_ No Messi nawet w swoim prime nie wygrywał sam wszystkich spotkań, i nawet jeśli pojawi się gracz równie utalentowany to dla jego wyznawców Messi zawsze będzie lepszy.
0
@PatrychoO No ja bym się nie rozpędzał że jego szczyt nigdy nie będzie do wyrównania, to będzie piekielnie trudne ale nie niemożliwe, choć dla wielu tu to zapewne nie do przyjęcia.
0
@Derean No kilka spotkań a potem braknie pary bo nie ma wartościowych zmienników.
0
@masq Niech fati najpierw wróci do zdrowia i zagra kilka końcówek bo nikogo nie usadzi.
1
@Kurkmen No jak nie chcemy w Rublach płacić.
1
@macio_944 Szkoda że niektórzy nie pamiętają jakiego farta miał Xavi w pierwszych meczach w LL a siadają na real w LM, ach te kompleksy.
0
@gryfiT. Może, ale przynajmniej na murawie pokazuje predyspozycje.
1
@PatrychoO A równo naklejone ?
0
@HighestInTheRoom A to trener nie może zawodników krytykować? Wybacz nie wiedziałem, nich tylko po głowach ich głaskają efekty mamy od kilku lat.
Ja bym tam wolał być krytykowany i dostać szansę, niż nie być i kisić się w BB.
0
@FCB24 No to nic nie trafiłeś
Gwinejczyk Włoch i Słoweniec a tak to sami Portugalczycy
0
@FCB24 Gdzie masz tam Brazylijczyków?
@AmigoBlancos Oprócz Andre Gomesa :) jacuyś inni kandydaci na złotą piłkę?
1
@Matheu12 Ja tam jeden znajdę, miał oko do dzieciaków.
0
@kejdzi No na przestrzeni całego sezonu tak Pique był najlepszym obrońcą.
Mascherano nigdy w Barcelonie nie był liderem przynajmniej na boisku, wielokrotnie obserwowałem jak próbował motywować kolegów(i chwała mu za to ) ale efektów nie było, polecam mecze z MC jak z pique po swoich bledach próbują i to na tyle.
1
@Colon A hohland w LM :(
0
@PatrychoO Widziałem tu w komentarzach że o amber, a raczej to co się z nimi działo.
0
@PatrychoO No byli szukani i kupowani, ale że robił to barto z ekipą to efekty znasz :(
0
@zodiak_10 Póki była naturalna to jak najbardziej, wręcz wyróżniała się na tle tych pompowanych lal, teraz sama jest pompowana więc dla mnie już nie.
0
Jedyne plusy to wiek, trochę poprawy i to że może zagrać na LO, a tak to średnio z nim, w ataku nie robi aż takiego wrażenia by odpuścić słabiznę w bronieniu.
Jak będą mieć kasę to cała obronę trzeba wzmocnić i tyle.
0
@Marcelinho99 Akurat Barca Xaviego grała do końca, ale po RM coś im się przestawiło.
0
@RonnieVEB A widzisz różnice pomiędzy zawodnikami z pre sezonu koemana a tymi którzy przyszli zimą?