0

@patry295 Dlatego w Japonii co 2-3 lata robią testy hydrantów :)
A w Polszy jakoś to będzie.

0

@ignacywawa Nigdy nie byłem fanem Mascherano na ŚO(a w barcy w ogóle) ale Ericowi dużo brakuje nawet do tego eksperymentu z Argentyńczykiem na ŚO. Jedynie co ich łączy to średni wzrost i wyprowadzenie piłki.

1

@ToWinaSedziego Zapomniałeś dodać że napisał że jak Xavi(a jakże też przewidział) go nie wypróbuje na DP to usuwa konto.

0

@Colon Ro*-Ri grają. Kaka ławka a Neymar złota klatka.

1

@Przemek2323 Z tego co słyszałem od znajomego to te dopłaty tylko w mediach istnieją.

1

@Hubsao Zgodnie z art. 172 par. 1 Kodeksu cywilnego posiadacz nieruchomości niebędący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość nieprzerwanie od lat dwudziestu jako posiadacz samoistny, chyba że uzyskał posiadanie w złej wierze (zasiedzenie)

Jeśli ciotka nie mieszka tam od 20 lat to to podchodzi właśnie pod zasiedzenie

http://zasiedzenienieruchomosci.pl/

0

@HighestInTheRoom Trzeba kreatywnie dorównywać ekspertom i gościom z publicznej :)

0

@damiano996 Po tylu latach to na pewno nie są tylko problemy na linii sztab zawodnicy, tam tak samo jak za barto praktycznie nic nie funkcjonuje tak jak powinno a jedyny pomysł to zmiana trenera i topienie kasy.

2

@kinioo No na bocznego na pewno ale chyba nie o to ci chodziło.

Co do ŚO to byli wolni obrońcy ale mieli również cechy którymi rekompensowali tą wadę, Eric nadrabia tylko inteligencją a to chyba za mało zwłaszcza jeśli brakuje ci ci siły w pojedynkach.

0

@kuz No bez problemu mówię, trofea wygrywa się doświadczeniem a my gramy bandą dzieciaków i skrzywionymi wpadkami weteranami.

1

@kuz A co wskazywało ze LE zdobędziemy???

0

@kondzix2115 Jeśli plotki o abde się sprawdzą to go sprzedadzą na pniu.

0

@Kurkmen Czyli masz cygana :)

2

@wagabunda123_90 Sukces Rubialesa nawet najmniejszy bardzo boli tebasa.

1

@Rewolucja123 Myślę że część osób jest rozczarowana bo niektórzy w tym ty za bardzo tą euforię rozkręciliście, te posty pewnych użytkowników jak nałożył się klasyk i LM że możemy jak równy z równym walczyć z najlepszymi a my gramy momentami dzieciakami w większości, to było proszenie się by ten balonik pieprznął z potrójną siłą.

1

@Herato de Jong choć i tak nie gra tak jak w Ajaxie ale to zrozumiałe. No i Dembele przynajmniej w pewnym stopniu tłumaczą kontuzje, to nie były trzy obtarcia naskórka, a poważne urazy.

0

@jedrek7000
-Ale po co komu puig jak grał to pokazywał że minuty mu dane to minuty zmarnowane.
-Martin Braithwaite ok ale mało minut dostaje Luuk który wali gole i to na tym bym się skupił.
-Umttiti również pokazał że do grania to już się średnio nadaje.

To raczej kontuzje tych którzy mogli by rotować są kłopotem.


0

@Peciak Jeśli przez dużą nieskuteczność opisujesz wszystkie aspekty piłkarskie to tak większości zawodników mało co dziś wychodziło.

0

@BarcaSupporter Jakoś do sekstetów potrzebni nie byli więc i teraz klub sobie bez nich poradzi.

0

Może i możemy grać na równi z potęgami w LM jak tu czytałem, ale na Eintracht i Cadiz potrzebujemy jeszcze trochę czasu.

0

Depay wygląda momentami jakby wczoraj go kupili i dziś kazali grać.

0

Dobra uczta gotowa, teraz pora na chłopaków Xaviego.

0

@MESSIah16 No mnie dziwi po co to Putinowi dla spokoju międzynarodowego było by o wiele lepiej po cichu kroić Ukrainę, a teraz tak się nie da.

0

@NaFazieHitman A przytoczyć twoje o wyborach w USA?

0

@P33ck Na kolejnych też podkręcana....

0

@Herato Trzeba by sprecyzować czy ogólnie piłkarsko, czy jak źle wyglądał na niwie reprezentacyjnej względem klubowej, no i jest jeszcze konkurencja.

Słabych piłkarsko było na pęczki, i mogli by buty czyścić wymienionej przez ciebie dwójce.

w drugiej kategorii: Zdebel, Niedzielan ale też myślałem o Frankowskim mimo iż ma 20/10 bo takiemu napastnikowi nie przystoi 20 spotkań z orzełkiem.

0

@Limit_l3ss Nie no Sam z dwa sezony pograł na najwyższym poziomie. Więc młody może pogra i z 4 bo medycyna się rozwija.

1

Ciekawe czy odejdzie przed 2025 czy zostanie do 26.

0

@zodiak_10 No jeśli squaka się nie myli to Mbappe ma dużo lepszy wskaźnik udanych karnych, podobnie Neymar.

0

@MesQueUnClub_87 I po śmierci zostajesz faraonem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?