Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre Alemany tak powiedział bo agent Francuza ograł go i laporte jak dzieci.
0
@Wychowanek No ale dokupował sobie pod to piłkarz, nam barto kupował gości którzy nie do końca się do tego nadawali a nawet jak na papierze tak to boisko ich weryfikowało.
0
@kondzix2115 Wejdzie ale na ile na całą karierę czy prime będzie miał lepszy.
Jedni patrzą na prime inni jak ja wolą gościa trochę gorszego ale grającego pięć lat dłużej, na wysokim poziomie.
0
@Emhyr Umtiti nie jest "elektryczny" jak pozostała grupka i nigdy nie był, on nie gra z innych powodów.
0
@Survier No i o kontuzjach też by pasowało napisać, bo one również na cenę wpływają, jakby nie one to jego odejście nie było by pewne no i pula potencjalnych zainteresowanych też była by inna.
13
@liberoFCB Ansu to niech się dobrze wyleczy, to sadzanie innych bo Ansu wyzdrowiał jest absurdalne.
0
@Malboro39 Nie, to inny typ zawodnika.
2
@Kengo Nawet bym tego nie porównywał absolutnie inne poziomy zależności, dwa zaczęliśmy przegrywać nie dla tego że zabrakło jednego zawodnika a dlatego że zabrakło sił na granie na odpowiedniej intensywności i do tego złożyło się jeszcze kilka innych czynników.
Nie, brak pedriego to nie prosta odpowiedź na trudne pytania.
1
@Momals11 Boju jakie to jest płytkie, zadziwiają mnie zawsze ludzie którzy uważają że na każdy problem można znaleźć prostą odpowiedź.
2
@michal26 @FC1899Barca
Messi whoscored liga Hiszpańska + Francuska
Od 13/14 262 goli 122 asyst
Od 14/15 235 goli 111 asyst
No jak to jest rywalizacja to tylko jeśli chodzi o gole, no i skoro wymieniają asysty to jednak nie żaden.
CR od 2014/15 232 51
1
@leviOsa Nie znoszę tego mitu, miał naprawdę fajne statystyki, ok nie wybitne jak jego gra ale na pewno nie miał się czego wstydzić wśród innych wspaniałych pomocników.
0
@Worny W tym sezonie 17 spotkań więc może być trudno.
0
@michal26 Orban to zbyt sprytny facet, jak zobaczy że Rosja jest w odwrocie szybko się wykoleguje od Putina, zresztą przez najbliższy czas będzie jeszcze bardziej obserwowany w UE więc szykują się dla niego nieciekawe czasy (zwłaszcza że jako typowy wróg unii bardzo lubi jej pieniądze i odcięcie zaboli podwójnie)
Zobaczymy czy upadnie kolejny mit wielkiego kuglarza polityki jak Łukaszenko czy putin.
2
@MatLMG No powinien się starać z szacunku do pieniędzy jakie zarabia, z szacunku dla kibiców którzy kupują bilety i opłacają abonamenty tv by go oglądać, tylko tyle.
0
@PatrychoO Nie do końca bo to też koncert popularności, gdzie ważne jest też kraj pochodzenia, drużyna liga medialność., sympatie i wiedza głosujących( a tu często są kwiatki)
Ja tam wiem kto jest najlepszy nie dzięki temu że ma 7 czy ile gałek ale dzięki temu że widziałem jak grał.
Ktoś zaczynający oglądać piłkę może pukać się w czoło dlaczego dziadki wymieniają R9 wśród najlepszych napastników w historii a ma mniej goli w LM od hohlanda.
0
@PatrychoO No jak dla mnie to grą stał się najlepszy a nie tymi złotymi gałami.
0
@Emhyr Tak jak 30 za lewego.
2
@kamyk_23 No pisałeś że jak przyjdzie Xavi to będzie grał, a gra jeszcze mniej niż za złego Koemana:
na 21 obecności w kadrze 8 spotkań 257 minut w tym raz 90, jak daleko twoja wiara sięga?
0
@DonMatteo901 I znów ansu, nie no to jest żart.....
1
@Objectivo Ciekawe czy otoczenie piłkarza jest dobrej myśli.
1
@barcelonaLM Ta, oni tacy chętni do ryzykowania własnym życiem jak ja do pieszej wędrówki ku fatimie.
Wojna nuklearna to nie to samo co pobór jakiś dzieciaków z zabitych dech.
0
@Comfortable_ Dlaczego?, Bo ludzie różnie patrzą na piłkę, różnie patrzą na zawodników, albo patrzą na to jednym okiem i udają obiektywnych bo jakby otworzyli drugie to trzeba by już głosić co innego.
No dla mnie nie, zresztą indywidualne nagrody w piłce same w sobie są dość śmieszne, ale jak porównać LO do ŚN.
0
@Colon i przedstawia to gość który mógłby pisać elementarz jak umaczać kolejne wybory....
0
@PatrychoO No to było by dziwne, jedynie gdyby ktoś tworzył konkretnie pod złotą gałę inaczej taka opcja jest niepotrzebna.
0
@The_Man Był tu już wyceniane odnośnie właśnie muska i użyto wyceny forbsa, żaden klub piłkarski nawet nie zbliżył się 3 a co tu pisać o kilkudziesięciu.
0
@Davvd No i właśnei za to poleciał trump a teraz gawiedź cieszy się że wróci. No i dla wielu to co mówił trupm nie było nawoływaniem do buntu dla innych już tak.
1
@Hubsao Widziałem kiedyś że jakiś Polak który pracuje w Hiszpanii jako trener analizuje niektóre mecze LL ale czy dalej to robi tego już nie wiem.
1
@FCB24 @busquets5 no od 19/20 515 dni z kontuzjami i to łakotka, FCB24 słusznie zauważa że to wstawianie Ansu czy pisanie że jak wyzdrowieje to kogoś usadzi jest śmieszne.
0
@Damian11 Pewnie ze szkoda ale jak by się potoczyła jego kariera jakby został to tylko spekulować można. A o odejściu to nawet niemiło pisać.
0
@derlysy1979 No nawet jeśli podwoimy stawkę to miał lepszy okres u koemana. Bardzo nierówny zawodnik, najgorsze że częściej rozczarowuje niż zachwyca.