0

@adambądkowski93 Wtedy też pisali że wiek to tylko liczby i zaraz większość piłkarzy będzie kopała do 40.

0

@Emhyr Pique chciał sprzedać Barcelonę Shakirze....

0

@mateusz1989VeB A Ferran i Auba(pominę Alvesa ze względu na wiek) czemu też wyglądają jak klocki? Koeman tez ich źle przygotował?

0

@Jakchcesz A jednak im mocniejsza kadra tych bramek było więcej.

0

@Momals11 Co za brednie Diego był kurna pomocnikiem, ofensywnym ale jednak pomocnikiem, nie jak pewien jego rodak skrzydłowym później fałszywym napastnikiem a później dopiero kimś kto gra w strefach pomocników.

Więc to nie fani ronaldo się tu ośmieszają.

0

@KrychaFCB To coutinho nie pamiętasz?

4

Kto by się tego spodziewał że to za Xaviego Barca takie wyniki będzie wyciągać.

0

@Messibestplayerintheworld No ja się z tym na pewno nie zgodzę, wiele lat grał od tak sobie po prostu potencjał go ratował a na boisku rozkojarzony.

0

@AdamaTraore Jego ekscelencja janusz polityki.

0

@Katalonbar No i jak te sztuczne pompowania skończyły się dla większości klubów....podpowiem, słabo się skończyły.

0

@Rewolucja123 A jak się kulkami bawi.

0

@Kitek1640 Jeśli rzeczywiście kibicujesz od 2010 roku to trochę dziwi mnie ten idol i to po tylko tylu meczach.

0

@michal26 To w jakim kraju słowiańskim typ urody tej tenisistki jest dominujący.
Bo ta z kolejnego zdjęcia to inny typ urody.

0

@MrPGG Musiał by być cudotwórcą by tam ład przywrócić, to co się tam dzieje to nie tylko wina trenerów/sztabów i piłkarzy.

0

@PatrykBarca Tak dokładniej to nie pisałem że wygrał wszystko ty to dopisałeś.
No lepiej być mężem shakiry niż nie wizerunkowo.

No jak masz koło siebie dwa sklepy z podobnym jakościowo towarem i obsługą to wchodzisz do tego Pique czy do konkurencji?

0

@PatrykBarca No w dłuższej perspektywie wiele zagrań nie etycznych ale legalnych i tak odbije się czkawką, zwłaszcza jak chcesz sobie wycierać mordkę mes....
No i nie wiem czy jest szanowany w świecie sportu ja bym się nad tym zastanawiał.
No i zawsze podobn kwestia jak by sobie radził w biznesach gdyby nie był piłkarzem Barcelony, reprezentantem Hiszpanii i mężem Shakiry, nie odbieram mu zdolności ale to daje ogromną przewagę nad konkurencją.

0

@Fake69 No na razie to może nie leszcz ale z zachwytami też bym się wstrzymał.

0

@Emhyr Ja nie wiem gdzie ludzie widzą Iniestę u Pedriego czy Gaviego, całkiem inny piłkarz.

0

@Jakchcesz A w Korei służba wojskowa obowiązkowa i dużo trudniej ją ominąć niż w dawniej w Polsce

1

@masq Znając fetysze w klubie to jeszcze jakąś 10 kupią, Dyba** welcome

0

@michal26 No wedle mnie to
*Jasny kolor włosów
*Niebiskie oczy/ mogą być piwne.
*podłużny typ twarzy
*kremowa tonacja skóry

Tak sobie przejechałem po kilku stronach z opisami takiej urody i są zbliżone do mojego wyobrażenia.

Taka Magdalena Mielcarz to dla mnie byłby wzór do takiego typu urody.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/g0hk9kuTURBXy8xYjM0YjI0OC05NTY2LTQ3ZTItYmUwMS0xZjBiNTUyZDU4NWYuanBlZ5GVAs0DBwDDw4GhMAE

1

@LambiPL Albo przewidziała i Messiego i Garcie na D :)

0

@kuz No i ma rację, mało ma plusów oprócz pewnego miejsca w 11.

0

0

@Janiama Ale nie w ostatnich tygodniach wiec nie wiem po co to wliczać.

0

@DaPidejpi Ja od cannavaro przestałem brać tą nagrodę poważnie więc musze na niego oddać głos.

0

@macio_944 Strasznie cię to boli widzę, tak było jest i będzie.
I jest to po trochu zasłużona krytyka bo mamy jeden pomysł na grę i to niezwykle czytelny nie wiem czy to realizm tego co widzi na treningach ale momentami to wrzutkolona i jak Dembele ma gorszy dzień to tracimy z 40 % ofensywnego potencjału.

No i te zachwyty były przedwczesne i sam w nich brałeś aktywny udział.

0

@FioletoweOczy Bo on jakiś kontrakt podpisał i dlatego ciągle się wypowiadał.

1

@D44H No jako ekspert jest świetny może najlepszy w polsce jako komentator jest średni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?