Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Albatros No mnie nie dziwią gdzie są te tabuny 36 latków w największych klubach?
1
@Essos @Kacper12345665 Neymar legendą no ok jak ktoś go za legnendę uważa ale tych legend to musi być ze 150.
0
@Kgorecki2500 Ale to jest idiotyczne.
0
@kinioo Ja tam wyżej cenię sobie 7 lat Rafy, ale co kto lubi.
0
@Bagsik88 No i pięknie podsumował że jednak złote pokolenie z Barcelony bez Messiego też całkiem nieźle kopało gałę.
1
@Bagsik88 A pamiętasz co odpowiedział Pedro na zaczepkę CR kim jest.
0
@Peciak A opcja 1/4 z zarobku dalej aktualna? Bo takie były plotki.
1
@koksik2700 Czy taki wielki to dyskusyjna sprawa, pedofilia, hiv w afryce, popieranie terroru w AP teolog z niego średni, no ale walki z mateczką rosją mu odjąć nie można ale tu też biło hipokryzją.
0
@DawidekFCB Hejtu też nie rozumiem, krytykę zwłaszcza uargumentowaną jak najbardziej, wielkim fanem tego ruchu nie jestem z prostej przyczyny trofea wygrywa się obroną a ta jest tragiczna.
0
@Kuba0723 Czy ja wiem, talentowani LO, PO czy LS(jakby xavi nie miał niewytłumaczalnej słabości do Ferrana) spokojnie łapali by sobie minutki. Zwłaszcza jak unormują sytuację z Gavim i Nico.
0
@Essos Wspaniały pomysł by legendę utopić w metrze kału.
0
@gumaz Prosto, ale po tylu latach to część rodziny mnie już nawet nie zaprasza :)
0
@jeyx77x Bojan miał papiery na wielkie granie jeśli przejście z młodzieżowego futbolu miał by płynne.
Sam Umtiti ale nie wiedziałem ze miał robione kolano.
Rafinho ale dzieciak miał strasznego pecha zawsze jak wszystko szło dobrze to łapał uraz.
Muniesa, Puig z LM też ktoś mi na pewno znikł, choć część z nich jest sztucznie pompowana jak dlelefele.
Na pewno było jeszcze ich trochę ale nie pamiętam co tylko potwierdza że przeceniłem ich potencjał.
0
@PawkoFCB 14 loading......
0
Czy istnieje jakiś agent który ma złe relacje z Laportą? ;0
0
@PatrychoO A który goat wynajmował mieszkanie w Argentyńskim mieściegdzie modelki i piłkarze poznawali się dogłębnie.
0
@YouTuber Był ale po odejściu Xaviego nie ma nowych pucharów LM.
1
@Kuba0723 No ja rozumiem jak wygląda wycena Forbs'a ty nie.
0
@DaPidejpi No a nie widziałeś różnicy miedzy tym jak brykał z Xavim Iniestą Alvesem a jak brykał między Rodriquezem i Mascherano i otamendim , wciąż widzę umyka wam że piłka nożna to sport drużynowy. Najlepszy piłkarz świata nie może wygrać LM bez Xaviego.
0
@Borneo No trzeba pamiętać że Benzema pracował na CR kiedy ostatnio Lewy był drugim napastnikiem, no i to inny typ zawodników.
2
@Kuba0723 O to ci chodzi
"Ludzie którzy nie rozumieją, że plotki transferowe o Barcy to tak naprawdę tylko po to żeby pokazać się na wysokiej pozycji w świecie piłkarskim oraz specjalne zagrywki Laporty, pokazuje on wtedy, że jest mocnym graczem na rynku i wypuszcza niektóre bezsensowne informacje tylko po to żeby ludzie i media mieli się czym żywić, a On tym samym wzmacnia swoją pozycję na rynku i przynosi korzyści Barcelonie, bo promuje ją w taki sposób."
Jak tak to nie rozumiesz jak działa wycena forbsa.
0
@ViscaBocian A Benzema nie jest jednym z najlepszych na świecie to samo Lewy, a z pozostałej trójki to z bólem ale junior jest najbliżej elity. Więc mamy 2,5 do 1 którego nie ma a właściwie 1,5 do 0
0
@ViscaBocian A pokazywali je w tvp?
1
@PatrychoO Jak to jest prześmiewcze to kolo wyżej ma strasznie powtarzalne kawały.
1
@Nano22 Ale ten kompleks cr musi wam doskwierać że ciągle produkujecie podobne bzdury.
0
@Lionel_Messi10 No dużo tu niewiadomych, raz nie wiadomo ile psg bierze za koszulkę, jaką mają umowę z Messim na wykorzystanie wizerunku, a kontrakty są pompowane sztucznie z kataru.
0
@barcelonaLM Tylko że hołowni absolutnie taka opcja się nie opłaca, jak wejdzie w taką koalicję to po nim i jego partii.
1
@koksik2700 Dla mnie już sporo pokazali jak pozwolili przeciągać rozmowy agentowi, przedłużać to było latem jak był kontuzjowany zimą Francuzi mieli wszystkie atuty w garści
1
@John_Doe Zgadza się że zawalili, a przedłużenie wyjdzie na pewno taniej. Bo do tego wlicza się jakoś amortyzację.
0
@Malkey95 A mi pokroju Ronaldo.