9

@Momals11 Ja rozumiem że boli cię odejście twojego bożka, ale nazywanie laporty petem to raczej świadczy o tobie, i podpowiem nie za dobrze.

0

@Kurkmen Mnie zawsze zastanawia czy to jej opinie czy po prostu jej ścieżka kariery, w pewnym sensie to to co robi przynosi jej profity.

1

@Sysia11 A to ktoś z Barcy czy Realu odszedł do średniaka z PL i w tych klubach za nim płaczą?

0

@ArcziArtt Ronaldo, gość był z innej planety potem Suarez i Kluivert/Eto'o/Romario

0

@Herato Kaka bo był czołowym piłkarzem świata, Demblele był tylko zdolnym dzieciakiem a cena to januszostwo mari bartomeu.

0

@DawidekFCB Czy ja wiem, taki Pedri to lepiej pasuje do wzorcu LM i wartości klubu niz Pique, Puig, Delefele czy Moriba, sporo zakupiono fajnych zawodników a że sportowo nie podołali to już inna sprawa.

0

@MesQueUnClub_87 Nie wiem czy on kiedykolwiek został by liderem Barcy, gdyby finanse były na normalnym poziomie to Messi wciąż by tu grał a Neymar dobijał do krawędzi dla większości brazylijskich graczy ofensywnych czyli 30-stki.

0

@luneks91 To było bo ok ale w przypadku innych a oni kombinują przy dziecku, a w tle śmieje się Roberto.....

0

@LloretDeMar Jesteś pewny z tą zachcianką? Pewny nie jestem bo już trochę minęło ale ten transfer był spowodowany urazem Suareza a nie zachcianką Sentiena i wybór był bardzo ograniczony.

0

@Kgorecki2500 Tak swoją drogą to wysoki poziom inteligencji, jak można nazywać się żołnierzem i uważać że nie trafi się na front, zwłaszcza w tamtych realiach.

0

@Worny No chyba tylko MU i psg dadzą tyle za Holendra, oczekiwania są kosmiczne do tego co prezentował na boisku.

0

@ViscaBarca123 Będzie jakieś podsumowanie sezonu na podstawie ocen redakcji?

1

O to dobry znak Lewandowki loading.

0

@AdamaTraore Dlatego że majstrował sporo by dalej być u władzy i niszczy w zarodku politycznych przeciwników.

3

@Uukasz_93 Po prostu nie rozumiesz romantyzmu futbolu.

1

@PatrychoO Mnie tam bardziej śmieszą ci co widzieli przemianę po dwóch treningach a od 4:0 nie widzą co się dzieje z zespołem i to są te same osoby :)

Choć dziś to bym chyba nie oceniał bo to mecz na wakacje.

0

@Jakchcesz No zdobył gola i to pięknego więc mu się udało.

0

@Magicc89PL Tak z ciekawości bo mu nie oglądam wolisz januzaja czy potężnego Portugalczyka z Wolves

0

@AlexDark00 A do zlatanana i 40 baniek nie było bonusu o wartości ok 50 baniek, czy już o tym zapomniałeś.

0

@Survier No obywatele to poszli by na ustępstwa, lobby zbrojeniowe nie.

0

@Kamiloza91 No tak jak większość kipiała z radości z powodu cou czy REZERWOWEGO trincao, albo kpiła z Luuka tak to już jest zwłaszcza Coutinho powinien dać wszystkim do myślenia że to różnie bywa.

1

@Kidd Podziękujmy stanowskiemu i nitroszambu za chęć łatwej "orki" lewaka maja na pewno przecierała łzy banknotami.

0

@Lisek Raz trzeba mieć następcę, dwa nie chcą robić już z tego normy po alabie.

5

@endriuuu2 I mówi : odejdziecie
A oni: Nie
A on: Proszę
A oni: Nie

0

@koksik2700 Bo tu trzeba zgody Sevilli, a ta z powodu dobrej postawy Holendra pewnie go spienięży.

0

@BlaseR9 Tak dobrze przeczytałeś.

@PatrykBarca Ale ja nigdzie nie napisałem że nawiąże, ja tylko podałem przykład że takie porównania nie maja sensu, Cou w live był chimerycznym ale crackiem.

0

@PatrykBarca Tak do tego bohatera Barcelony. A Dembele jakie miał staty jak grał w bvb?

0

@KrystianR Ale on jest tylko twarzą tego projektu, pieniądze są kogo innego i kto inny podejmuje najważniejsze decyzje.

0

@jeyx77x To może w końcu to pokaże bo zalicza trzeci klub w którym mu nie wychodzi.

0

@Jestjakjest No to Xavi też pewnie przy linii i na treningach/odprawach na migi z nim gada tak jak reszta piłkarzy czy to swoich czy rywali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?