1

@KrwawiaceoczyVEB A za Raphinhie to myślisz że ile zawolają?

0

@Kurkmen Nie tak dawno miałeś pretensje do Czechów że mają czelność coś od Polski wymagać i my jako wielki kraj powinniśmy my im pokazać, a jak dokładnie to samo robią NIemiaszki to płaczesz, nieźle....

2

@Comfortable_ O co chodzi w tym komentarzu? A z kobietami odpowiedź jest banalnie prosta.

0

@jeyx77x No raz piszesz że brali co chcieli teraz wypominanie jest zabawne musisz się zdecydować w którym kierunku to idzie.

1

@Pawel13sz Mogą być ciężary.

1

@derlysy1979 No my wygrywaliśmy tryplet i też nikt nie widział problemów a było ich sporo.

0

@aleksandrowielki Wrócą ale kiedy, w manchesterze pewnie też tak sobie mówili rok po odejściu Fergusona....

0

@Destroyer_of_Worlds No jesteśmy tak lepsi że Ral potrzebuje jednego strzału by pokonać Liverpool a my jednego strzału by dostać wciry od średniaka LL

1

@jeyx77x Karnego z Chelsea pamiętasz, gdzie były łapy Messiego?

0

@Jonyx Nie, niektórzy myśleli że ogarnie to w kilka miesięcy ale góra trzy i nie, nie żartuję.

1

Słyszałem że przy nakładaniu maści na tyłek pomaga liczenie ile minut w LM Real był gnębiony.

0

Potężny Liverpool -10 | 0 Thibaut Courtois

0

Oj bramkarz ma już cieplutko historia lubi się powtarzać :(

2

@LukaszFan Nie to nie są duże pieniądze na rynku, ale duże dla Barcy tu jest sporo ryzyko. Ja tam fanem tego transferu nie jestem, tu trzeba w obronę miliony topić a nie w atak bo okazji w ataku mamy sporo a rywale maja jedną dwie kontr i tracimy bramki.

0

@HighestInTheRoom I z de jonga użyjemy ile 20 mln bo reszta bedzie zamrożona.

0

@Emhyr No a masz gdzieś potwierdzone że złożyli?

0

@Deviler Ale będziesz miał Roberto więc o co chodzi?

0

@Uukasz_93 No akurat ivana to nie posadzał bym o to ze myśli tylko o kasie w kontekście młodego.

0

@Jestjakjest No i proponuję poznać historię klubu bo Txiki na pewno zapisał się złotymi głoskami w historii Barcy a z Alemanym trzeba poczekać i można będzie ocenić za 10 lat.

0

0

@P33ck No na pewno nie mają 17 finałów w LM .

3

@czarek78 Pozwól że to przebiję, sprzedaż Gaviego by przedłużyć Roberto

0

@Jestjakjest Alemanego.

0

@AdamaTraore A w disco polo już się nie bawi?

1

@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to coraz bardziej skłaniam się ku teorii że sztucznie pompujemy swoje możliwości i udajemy że możemy podpisywać wielkie nazwiska, niby Ferran sporo kosztował ale rozłożone w ratach.

Najpierw dmuchanie w hohlanda później jego budżetowa wersja z Bayernu kytóra okazuje się i tak poza zasięgiem, Niby Rafinha ale tyle musi się zdarzyć by była w ogóle szansa na angaż to show i tyle.


0

@Pilka_jest_okragla Od bardzo dawna zawodnicy z klubów 2 i niżej wzmacniają kluby PL wyciąganie tego teraz niczemu nie dowodzi.

0

@Jestjakjest No ja tam tak wielkim fanem nie jestem i proponuję poczekać kilka lat z tymi peanami.

5

Nie no jakby trzeba było sprzedawać 17 żeby ratować budżet to było by coś niesamowicie smutnego.

0

@arkasath No rozwiązywanie jednostronne jest na pewno droższe i wizerunek klubu bardzo ucierpi.

0

@daniel32778 Pewnie ci co chcieli odejść a klub nie chciał też bez honoru, a od razu przypomniałem sobie że Dembele też bez honoru, nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?