Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrwawiaceoczyVEB A za Raphinhie to myślisz że ile zawolają?
0
@Kurkmen Nie tak dawno miałeś pretensje do Czechów że mają czelność coś od Polski wymagać i my jako wielki kraj powinniśmy my im pokazać, a jak dokładnie to samo robią NIemiaszki to płaczesz, nieźle....
2
@Comfortable_ O co chodzi w tym komentarzu? A z kobietami odpowiedź jest banalnie prosta.
0
@jeyx77x No raz piszesz że brali co chcieli teraz wypominanie jest zabawne musisz się zdecydować w którym kierunku to idzie.
1
@Pawel13sz Mogą być ciężary.
1
@derlysy1979 No my wygrywaliśmy tryplet i też nikt nie widział problemów a było ich sporo.
0
@aleksandrowielki Wrócą ale kiedy, w manchesterze pewnie też tak sobie mówili rok po odejściu Fergusona....
0
@Destroyer_of_Worlds No jesteśmy tak lepsi że Ral potrzebuje jednego strzału by pokonać Liverpool a my jednego strzału by dostać wciry od średniaka LL
1
@jeyx77x Karnego z Chelsea pamiętasz, gdzie były łapy Messiego?
0
@Jonyx Nie, niektórzy myśleli że ogarnie to w kilka miesięcy ale góra trzy i nie, nie żartuję.
1
Słyszałem że przy nakładaniu maści na tyłek pomaga liczenie ile minut w LM Real był gnębiony.
0
Potężny Liverpool -10 | 0 Thibaut Courtois
0
Oj bramkarz ma już cieplutko historia lubi się powtarzać :(
2
@LukaszFan Nie to nie są duże pieniądze na rynku, ale duże dla Barcy tu jest sporo ryzyko. Ja tam fanem tego transferu nie jestem, tu trzeba w obronę miliony topić a nie w atak bo okazji w ataku mamy sporo a rywale maja jedną dwie kontr i tracimy bramki.
0
@HighestInTheRoom I z de jonga użyjemy ile 20 mln bo reszta bedzie zamrożona.
0
@Emhyr No a masz gdzieś potwierdzone że złożyli?
0
@Deviler Ale będziesz miał Roberto więc o co chodzi?
0
@Uukasz_93 No akurat ivana to nie posadzał bym o to ze myśli tylko o kasie w kontekście młodego.
0
@Jestjakjest No i proponuję poznać historię klubu bo Txiki na pewno zapisał się złotymi głoskami w historii Barcy a z Alemanym trzeba poczekać i można będzie ocenić za 10 lat.
0
@aleksandrowielki https://fanboy.pl/
0
@P33ck No na pewno nie mają 17 finałów w LM .
3
@czarek78 Pozwól że to przebiję, sprzedaż Gaviego by przedłużyć Roberto
0
@Jestjakjest Alemanego.
0
@AdamaTraore A w disco polo już się nie bawi?
1
@MesQueUnClub_87 Jak dla mnie to coraz bardziej skłaniam się ku teorii że sztucznie pompujemy swoje możliwości i udajemy że możemy podpisywać wielkie nazwiska, niby Ferran sporo kosztował ale rozłożone w ratach.
Najpierw dmuchanie w hohlanda później jego budżetowa wersja z Bayernu kytóra okazuje się i tak poza zasięgiem, Niby Rafinha ale tyle musi się zdarzyć by była w ogóle szansa na angaż to show i tyle.
0
@Pilka_jest_okragla Od bardzo dawna zawodnicy z klubów 2 i niżej wzmacniają kluby PL wyciąganie tego teraz niczemu nie dowodzi.
0
@Jestjakjest No ja tam tak wielkim fanem nie jestem i proponuję poczekać kilka lat z tymi peanami.
5
Nie no jakby trzeba było sprzedawać 17 żeby ratować budżet to było by coś niesamowicie smutnego.
0
@arkasath No rozwiązywanie jednostronne jest na pewno droższe i wizerunek klubu bardzo ucierpi.
0
@daniel32778 Pewnie ci co chcieli odejść a klub nie chciał też bez honoru, a od razu przypomniałem sobie że Dembele też bez honoru, nie :)