0

@tobiasson92 Tak, tak wierze mu tak samo jak pisorom. Oj wreszcie sobie odbija ostatnie skromne lata i znów są ważni w kopalniach.

0

@MateuszDoniec Chyba błaganie albo płacenie im by odeszli.
Co do reszty to fajnie wygląda na papierze, zobaczymy pod koniec sierpnia.

5

Nie można ich trzymać wiecznie i liczyć że odpalą bo blokują tylko miejsca innym młodszym, tak jak puć.

1

@John_Doe Rzucam, bo nigdy nie wkleiłem tu linku z tt.

0

@Pawel13sz No ja się z takim sprawy nie zgadzam, zresztą trochę męczy mnie ta narracja piłka to sport drużynowy.

6

@IronSanHybrid Nie usunie bo niby jest ponad to wszystko ale złota gała tej strony winduje mu ego w kosmos.
Ja tam typa mam od dawna w ignorowanych, nie boli mnie że o czymś przeczytam 20 minut po reszcie a pomijając już jakość tych ekspresówek czy to że często to brednie z odmętów netu, to gość sam z siebie nic ciekawego nie pisał bo jego komentarze zazwyczaj stały na wyjątkowo niskim poziomie a jak już pisał to były to albo żale albo bezczelne ustawianie do pionu i straszenie.

Choć zbitki z komentarzy innych jako jego własne zawsze mnie śmieszyły.

0

@Rafcio10911 Przecież byli, tylko nie na warunkach jakie oczekiwał Polak.

0

@PatrychoO Ja uważam że ludzie którzy to piszą i są jego fanami bardziej go takimi postami obrażają niż bronią i są też tacy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11829673#comment-11829673

1

@MesQueUnClub_87 Może niezbyt celne ale prawdziwe bo koniec końców to oni wygrali wyścig o jego podpis.

0

@LukaszFan Ale to niezbyt dobrze świadczy też o lewym :)

0

@FC1899Barca A to wina Europy że bogactwa Afryki nie są sprawiedliwie dystrybuowane, ten profil to takich niskich lotów wypluwacz emocji dla pelikanów

0

@Jestjakjest Jak dla mnie to jest gościu którego nie możesz zdjąć czy nie wystawić po słabym meczu bo się rozsypie, może to moje urojenia ale czuje wibe coutinho z Barcy.

1

@Filipfcb2000 Ale dużo ludzi uważało grę Barcy Pepa za nudną.

2

@patry295 Z tego co widziałem czytałem to największą bolączką będzie infrastruktura elektryczna która już teraz ledwo zipie, kilka milionów elektryków wymusi transformację tego wszystkiego i "ktoś" za to zapłaci.

1

@Progressive Pewnie że jest nawet ksywkę wzięła od najbardziej używanego edytora teksu w historii.

0

@mateusz1989VeB Znów to pół martwe prawo, szkoda nawet o tym pisać. Zresztą użycie go to wcale nie happy end.

0

@dawidor9 Znajdź 10 50 z grubym portfelem i użyj swojej dźwigni.

1

@Kgorecki2500 Nie wiem jak z marokańczykiem ale Brytyjczyków na pewno nie uśmiercą oficjalnie.

1

@koksik2700 @sendesara Jakie są wymagania i oczekiwanie w Barcy a jakie w Dinamie i Totkach nie liczmy tylko wieku nóg presja z Barcy to Moun Everest przy innych klubach.

1

@DaPidejpi A potem płacz bo warzywa i owoce drogie.

2

@GCBW Nie wiem czy kibicować ale obejrzę Hiszpanię i w miarę możliwości Polskę, choć nie wiem czy na potencjalny mecz o honor się poświęcę.

A jak kogoś by to zabolało to dla mnie piłka to sport a nie nośnik narodowości.

0

@Emhyr No jako przykład problemów z pensjami podałem ci SR a ty pisałeś że zarabia 8.

0

@shaun Nie nie grał tak głęboko a nawet jak głęboko wracał to akcje kończył w innych rejonach boiska, w 2010 roku to był inny typ gracza niż obecnie.

Top 3 w 2010 czy ogólnie bo co drugiego to ani mnie nie dziwi ani nie kwestionuję.

2

No oczekiwanie Gaviego czy może Ivana to nie są jakieś absurdalne liczby, nie patrzmy na wiek tylko na to ile spotkań zagrał i jak zagrał.

0

@Emhyr widzisz jednak nie 8

1

@Comentateiro No nie do końca bo nie zawsze był tak cofnięty, MŚ 2010 pod względem strzeleckim są dla niego dramatyczne a i asyst tam nie nałapał choć to pewnie wina kolegów z okręgówki.


0

@Emhyr Ja to zauważyłem że obecnie to tenis :)

0

@Encore Nie do United, jak zgłosi się jakieś MC Live to całkiem prawdopodobne, jeśli będą to od niego wymuszać.

1

@Emhyr Wiesz istnieje opcja że to był celowy przeciek by wywrzeć presję na piłkarzach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?