Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 Tak, tak wierze mu tak samo jak pisorom. Oj wreszcie sobie odbija ostatnie skromne lata i znów są ważni w kopalniach.
0
@MateuszDoniec Chyba błaganie albo płacenie im by odeszli.
Co do reszty to fajnie wygląda na papierze, zobaczymy pod koniec sierpnia.
5
Nie można ich trzymać wiecznie i liczyć że odpalą bo blokują tylko miejsca innym młodszym, tak jak puć.
1
@John_Doe Rzucam, bo nigdy nie wkleiłem tu linku z tt.
0
@Pawel13sz No ja się z takim sprawy nie zgadzam, zresztą trochę męczy mnie ta narracja piłka to sport drużynowy.
6
@IronSanHybrid Nie usunie bo niby jest ponad to wszystko ale złota gała tej strony winduje mu ego w kosmos.
Ja tam typa mam od dawna w ignorowanych, nie boli mnie że o czymś przeczytam 20 minut po reszcie a pomijając już jakość tych ekspresówek czy to że często to brednie z odmętów netu, to gość sam z siebie nic ciekawego nie pisał bo jego komentarze zazwyczaj stały na wyjątkowo niskim poziomie a jak już pisał to były to albo żale albo bezczelne ustawianie do pionu i straszenie.
Choć zbitki z komentarzy innych jako jego własne zawsze mnie śmieszyły.
0
@Rafcio10911 Przecież byli, tylko nie na warunkach jakie oczekiwał Polak.
0
@PatrychoO Ja uważam że ludzie którzy to piszą i są jego fanami bardziej go takimi postami obrażają niż bronią i są też tacy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11829673#comment-11829673
1
@MesQueUnClub_87 Może niezbyt celne ale prawdziwe bo koniec końców to oni wygrali wyścig o jego podpis.
0
@LukaszFan Ale to niezbyt dobrze świadczy też o lewym :)
0
@FC1899Barca A to wina Europy że bogactwa Afryki nie są sprawiedliwie dystrybuowane, ten profil to takich niskich lotów wypluwacz emocji dla pelikanów
0
@Jestjakjest Jak dla mnie to jest gościu którego nie możesz zdjąć czy nie wystawić po słabym meczu bo się rozsypie, może to moje urojenia ale czuje wibe coutinho z Barcy.
1
@Filipfcb2000 Ale dużo ludzi uważało grę Barcy Pepa za nudną.
2
@patry295 Z tego co widziałem czytałem to największą bolączką będzie infrastruktura elektryczna która już teraz ledwo zipie, kilka milionów elektryków wymusi transformację tego wszystkiego i "ktoś" za to zapłaci.
1
@Progressive Pewnie że jest nawet ksywkę wzięła od najbardziej używanego edytora teksu w historii.
0
@Emhyr https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11821593#comment-11822420
0
@mateusz1989VeB Znów to pół martwe prawo, szkoda nawet o tym pisać. Zresztą użycie go to wcale nie happy end.
0
@dawidor9 Znajdź 10 50 z grubym portfelem i użyj swojej dźwigni.
1
@Kgorecki2500 Nie wiem jak z marokańczykiem ale Brytyjczyków na pewno nie uśmiercą oficjalnie.
1
@koksik2700 @sendesara Jakie są wymagania i oczekiwanie w Barcy a jakie w Dinamie i Totkach nie liczmy tylko wieku nóg presja z Barcy to Moun Everest przy innych klubach.
1
@DaPidejpi A potem płacz bo warzywa i owoce drogie.
2
@GCBW Nie wiem czy kibicować ale obejrzę Hiszpanię i w miarę możliwości Polskę, choć nie wiem czy na potencjalny mecz o honor się poświęcę.
A jak kogoś by to zabolało to dla mnie piłka to sport a nie nośnik narodowości.
0
@Emhyr No jako przykład problemów z pensjami podałem ci SR a ty pisałeś że zarabia 8.
0
@shaun Nie nie grał tak głęboko a nawet jak głęboko wracał to akcje kończył w innych rejonach boiska, w 2010 roku to był inny typ gracza niż obecnie.
Top 3 w 2010 czy ogólnie bo co drugiego to ani mnie nie dziwi ani nie kwestionuję.
2
No oczekiwanie Gaviego czy może Ivana to nie są jakieś absurdalne liczby, nie patrzmy na wiek tylko na to ile spotkań zagrał i jak zagrał.
0
@Emhyr widzisz jednak nie 8
1
@Comentateiro No nie do końca bo nie zawsze był tak cofnięty, MŚ 2010 pod względem strzeleckim są dla niego dramatyczne a i asyst tam nie nałapał choć to pewnie wina kolegów z okręgówki.
0
@Emhyr Ja to zauważyłem że obecnie to tenis :)
0
@Encore Nie do United, jak zgłosi się jakieś MC Live to całkiem prawdopodobne, jeśli będą to od niego wymuszać.
1
@Emhyr Wiesz istnieje opcja że to był celowy przeciek by wywrzeć presję na piłkarzach.