2

@Maykello No podpisujesz kontrakt nikt ci do głowy spluwy nie przykładał, a z racji tego co działo się przy ostatnim przedłużeniu próby bronienia takiej akcji są śmieszne. Jak ma się zachować? Tak jak w BVB sportowo bo tam tez na początku było marudzenie.
A to klub ma obowiązek przedłużać z tobą umowę albo nie może szukać następców? Pierwsze słyszę.

0

@ZIBI88 No coś nie gra bo nie 26 bo opłacamy jeszcze Cou, pjanića i kto wie kogo jeszcze (antka?)

0

@Worny Ja bym się raczej nie odważył strzelać, raz jeszcze trochę czasu do MŚ, no i to dość specyficzny turniej dla kogo oprócz Afrykanów takie wycieczki w środku sezonu to nie pierwszyzna, no i czy da im to przewagę.

0

@Emhyr No znając życie to dostał podobną pensję jak miał w Barcy :)

1

@deyna2018 Goat
Skrzeczy jak koza i wszystkie piosenki na jedną ̶k̶o̶p̶y̶t̶o̶ racicę.

1

@talizmo Puchar króla czw. 20 sty 2022
Twit 10:56 PM · 20 mar 2022

2

@MesQueUnClub96 Może Polacy mają dość sztucznego pompowania balonika a na turnieju świętej trójcy:
Otwarcia
O wszystko
O honor

1

@Emhyr Było by fajnie bo LM to 9 nie potrafiła wyprodukować, przynajmniej na dorosłą piłkę.(choć może Fati to zmieni)

1

@PatrychoO No albo to geniusz albo kompletnie przecenił swoje zdolności i odbiór Dembele.

1

@Gypsy92 No na pewno nie, na któryś mundial mieli 6 napastników z 20+ goli w ligach, to był kandydat do wygrania, a to jak potem na murawie wyglądali ci napastnicy to inna sprawa.

7

Tka trochę kiepsko z tym profesjonalizmem, jakby to była prawda.

4

@Messiasz2 Gościu dałeś przykład koszulek w głównym temacie i do niego się odnoszę to że teraz ci się odmieniło to nie mój problem, przykład słaby w którym podpierasz się liczbami z kosmosu i to ciebie należało by określić jako kogoś z brakami w inteligencji a na pewno wiedzy, nie strzęp paluchów jak masz produkować głupoty.

Żeby podpisać Lewego trzeba wyczarować jakieś 150 mln więc żadne koszulki mocze, zbiórki nie rozwiążą problemów Barcelony.

Jak zawsze znajdzie się ktoś kto zna proste sposoby na trudne problemy i jeszcze ludzi od debili wyzywa, to się nazywa mieć klasę.

1

@Vebrol @Bocheno1 Kanibala. W tym wypadku kanibalkę.

1

@Messiasz2 I Nike ma do tego interesu dołożyć albo zadowolić się max 20 euro za koszulkę? Już widzę strzelające szampany w biurach w Beaverton.

0

@ObiektywnyKibic121 A jak piłkarzowi średnio idzie przyszedł za darmo obniżył pensję a klub myśli jak go spławić za kasę to takie zachowanie jest w porządku?

Zobacz sobie dane na temat bankructw wśród sportowców kilka lat po sportowej emeryturze, no i nie zapominaj że piłkarze nie utrzymują tylko siebie.

1

@Hubsao Nie możliwe, jak pisałem kiedyś dlaczego nie latają już na księżyc to mądre głowy z LR pisały ze nie ma po co :)

1

@Messiasz2 "Firmy, które zajmują się tworzeniem oraz dystrybucją ubrań jak Nike, Puma, Adidas pobierają średnio od 85 do 90% zysku za każdą sprzedaną koszulkę. Oczywiście istnieją także wyjątki – między innymi Bayern Monachium, który jest częściowo własnością Adidasa i dzięki temu może uzyskać nieco większy zysk w dochodach."

Zrób jeszcze raz kalkulację.

0

@Kamilos84 To nawet lepiej im więcej cię osób kopie tym mniejsze szanse że zrobią ci krzywdę zwłaszcza jak są pijani.

1

@Roobo Spokojnie można by dać na DP kogoś lepszego od tej dwójki.

0

@P33ck Pomysł na zakup świetny, piłkarz wybitny, ale transferem świetnym tego nie nazwę bo drogo on Barcę kosztował i nie mówię o tym ile dostał Santos.

0

@Emhyr Popatrz na pensję SR i wszystko zrozumiesz.

0

@Barcanajlepszyteam I jak to mawia Gawliński nie ma przebojów.

0

@KrwawiaceoczyVEB SR miał pensję na poziomie gwiazd PL.

0

@Lucassito Tak się nie pisze bo nie wypada, wystarczy napisać że jest politykiem :)

0

@AlexDark00 O ile zgadzam się że powinno się go oszczędzać to wątpię by po tym sezonie zgodził się na taką rolę.

0

@michal26 No co jest logiczne że ludzie na siłę wykupują z rosji surowce przed całkowitym zamknięciem(i pewnie zbijają miliony) czy tego nie robią, dla mnie to zrozumiałe no chyba ze podpierasz się słowami tych oszołomów z rządu że ograniczamy no ale to dopiero było by wycieranie sobie gęby logiką słuchając ich słów.

0

@AlexDark00 No ja uwazam że już nie, a kogo poświęcamy by Kessie mógł biegać za Busquetsa?

1

@michal26 A no lubię takie proste recepty na trudne problemy w czym przoduje twój idol. Jedne państwa biorą 20 % surowców z Rosji inne 100% to dość naiwne że oczekujesz że część europy która opala się na plażach tak samo zareaguje jak te graniczące z Rosją i tak wprowadzanie sankcji idzie całkiem nieźle.

0

@Seba_89_ Ale UE nie robiła zwykłych interesów z Białorusią bo Łukaszenko zręcznie lawirował między EU a rosją od wielu lat, przyklepniecie tych wyborów to co innego niż kupowanie jeansów z Indii.

To mieli ukrywać przed opinią publiczną wyniki wyborów, zmuszać niezależne media do nie informowania o tym, ciekawe.

No masz rację nie znam tych z Portugalii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?