0

@arasz1819 Dobra a teraz ta bardziej interesująca część, ile za to bierze czy jest po prostu głupia i lubi jak się o niej pisze/mówi.

0

@damianex10 Majaczysz.

0

@Encore Ja uważam że nie chodzi o pozycję z o to jakie miał zadania, ale nie dziwią mnie tak proste wnioski skoro w reprze gra na innej pozycji i są zadowoloni.

0

@michal26 Coutinho to wiem że markował kontuzję ale z Dembele to nie pamiętam, ogólnie to Barcelona nie powinna zachęcać do takich działań bo sytuacja może się kiedyś odwrócić.

0

Fajnie by było jakby byli na tym samym poziomie zwłaszcza finansowym i stadionowym.

1

@PatrykBarca @takisobiektos @Tasde Ba był kapitanem w jakimś meczu :)

0

@PatrykBarca Pamiętaj że jest możliwość że jak sam się zgłaszasz wcześniej to jesteś inaczej traktowany a tak właśnie było z michniewiczem.

0

@michal26 A to dembele tak zrobił?

No to nie takie proste i nie skończyło by się tylko na nie dostaniu pensji.

0

@zibiku A to masz wtyki u sisoko że wiesz jakie mieli oferty?

I wciąż PSG podpisuje gwiazdy, a Bayern właśnie Mane i pewnie znów oskubią rywali gdzie ten strach by nie podpisywać?

0

@Kondziubarca Słabo, nie przepadam za ŚO którym odcina prąd.

0

@PauloPaz No może pamiętają mu poprzednie przedłużenie, tam też były dymy trochę nie pasujące do poważnego klubu i profesjonalisty jakim ma być Robert.

3

@Krystian1588 Ale Bayern chyba nie podał że za xxx lewego sprzeda, to są chyba jedynie wymysły/przypuszczenia pisarczyków, ale kłócić się nie zamierzam bo słabo to śledzę.

0

@damianex10 Romero to ty.......

1

@barcowy1899 No pytanie która ma mniej plastiku bo rosjanka ma go z 10 kg.

0

@Krystian1588 Nie wiem czy oni oczekiwali skoro od początku mówili ze nie ma tematu sprzedaży. Choć pewnie jakaś absurdalna oferta by to zmieniała.

24

Ten płacz że z Ødegaardem będą masakrowali naszą pomoc, obecnie śmieszy podwójnie.

0

@Nano22 Piłkarsko i ile znaczył czy trofeami, bo jak pierwsze to moneymar nie ma podjazdu.

1

@Kazragore No fajna gierka bierz.
36 godzin tylko główne zadanie, a tak to spokojnie 2x tyle wypełniając poboczne zadania.

18

@Joe_Pesci ktoś wynosi z domowego zacisza/sypialni coś czego wynosić nie powinien.

1

@Emhyr @hayek A jaki jest sekret moraty, każdy wielki klub wierzy/wierzył że u nich odpali, tak samo jak z wielkimi talentami czemu milan dał szansę Bojanowi itd itd.

1

@Borneo No zlatan tez wyglądał na papierze na brakujące ogniwo zresztą Pep też tak uważał i do 70 baniek dorzucili eto'o

0

@fcbarcafan19 Ta nie grozi im, polecam zapoznać się z piramidą wieku populacji, wskaźnikiem urodzeń i śmiertelnością niemowląt i przestaniesz takie farmazony pisać.

0

@michal26 Tak uważasz? Ja tam sądzą że to towarzystwo eksploduje po odejściu kaczora.

2

Mnie to trochę dziwi że się nim interesują, wiem że za "darmo" ale jego historia nie powinna być zapomniana bo jest w zasięgu.

0

@LeoKrol No i nawet jak trzeba było ich wymienić to też nie grał zawsze.

1

@Borneo No to samo czytałem o Cou, ba wymarzony powrót wychowanka po kilkuletniej sadze z Arsenalu też nie wyszedł, a mówić sobie mogą ale to nie fakty tylko ich opinie.

0

@Kondziubarca Pamiętaj że Barto lubił sobie wycierać gębę innymi by odwrócić uwagę, koronne przykłady Puyol i Abidal.

Mało wiemy o jego pracy więc ciężko stwierdzić ile robił w tle.

0

@Worny Z laportą pozbyli się nawet 3 największych pensji :)

1

@ranger3120 Może chessmaster, pamiętam że jak grywałem to miały samouczki.

0

@KrystianR No ja to trochę inaczej pamiętam z przekazów. R10 i Deco wyciągali go na imprezy i to Xavi z Puyolem mieli go od tamtych odciągnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?