1

@Wojcio No za mało konkretów by odpowiedzieć , z jakiego powodu ta wojna?

0

@MICHU_LOKU123 No co rozumiesz pod pojęciem artysta. Bo ja osobiście nie znoszę disco polo ale to często ludzie piszący muzykę prostą bo prostą i grający na prawdziwych instrumentach, coś nieosiągalnego dla wielu "gwiazd" polskiej sceny.

0

@Emhyr Właściwie to nie wiem czy ten przykład można porównywać, widziałeś gdzieś takie cyrki jak z nim?
Gość nie miał prezentacji i w większości nie trenował nawet z drużyną, do tego rozwiązano z nim kontrakt @ a to coś niespotykanego.

Z innymi tak łatwo nie pójdzie przede wszystkim nie skończy się n słowach z pozwami.

0

@poskus A to kasuje czas jaki spędził w Barcelonie, rozumiem ze jakby w PK wyszły dzieciaki Araujo i Alves to Araujo byłby kapitanem bo wedle ciebie był dłużej w drużynie tak?

1

@LukaszJ Jak widzę to pisanie o rozwiązywaniu to się zastanawiam czy wiesz jak to rozwiązanie wygląda w praktyce i jakie niesie reperkusje.

1

@FCBMati10 A widziałeś go jak grał w Barcy bo ja tak, gość był jak z kosmosu. On wielkie granie skończył w wieku 24 lat a i tak wciąż wybiera się go jako najlepsza 9.

0

@poskus A to nowy kontrakt kasuje staż w drużynie? Pierwsze słyszę.

@slayer Dembele praktycznie na pewno zostaje ale o nim pisałem humorystycznie bo to taki średni materiał na kapitana przynajmniej "mojego wyobrażenia" kapitana, choć Pique czy Alba to też nie moja kapitańska bajka.

No tak dawali ja tego nie podważam ale są czasami sytuacje na boisku gdzie interwencja kapitana będzie problematyczna jeśli jest bramkarzem.

2

@FCBMati10 Z całym szacunkiem do urusa ale el Fenomeno to talent dużo większy niż Suarez, tylko kilku piłkarzy miało większy.

0

@cchesterr43 no ten rekultywator to jakaś machina z kosmosu, ja bym zamienił.

0

@Cule1234 Czy "coś się dzieje" z dziś z późniejszej godziny anuluje to co ty wklejasz ????

1

@Omoziu Tak ten od dobrej zabawy, wesoły i niezawistny polak z gorących.

0

@Hrzan Ona nie trzyma w ręce to co się wydaje.....

1

@Dzieniu No ja nie jestem fanem kapitanów bramkarzy(chyba o dziwo Kahn wymieniał sporo minusów) i tak młody Urus wydaje się charakterologicznie fajnym materiałem na kapitana, a reszta istotnie ciężka sprawa.
Właściwie wykluczając świerzaków to z kandydatów zostaje FdJ Depay bo 19 letni kapitanowie to raczej była by opaska jaką dostają gwiazdy bo są gwiazdami :(

No i technicznie Dembele będzie miał jeden z najdłuższych staży a to przez lata było najważniejsze.

0

Co to znaczy że nie nadaje się na rezerwowego, brzmi jak szantaż 10 latka.

0

@Emhyr Nie rozwiążą jakby mieli rozwiązywać to by w pierwszej kolejności rozwiązali z Umtitim, albo się dogadają i w jakiś konkretny sposób zrekompensują odejście albo zostanie.

Tak z ciekawości na jakiej podstawie mieli by rozwiązać?

1

@Pawlak1992 Może fabs z legendarnym zabijcie mnie jak ubiorę koszulkę Chelsea :)

4

Paru to trzeba będzie zapłacić by odeszli.

0

@Hubsao Przewód antenowy styka się z oplotem albo kabel wysunął się z wtyku i też powoduje styk lub po prostu nie łączy(czynniki atmosferyczne), sprawdź wtyki na Konwerterze satelitarnym i przy dekoderze.

0

@jacobFCB Jeśli dodawanie kolejnych krajów z bloku wschodniego i północy Europy do sojuszu to prowokacja to tak prowokuje, jeśli nie to nie.

0

@BoreekxD No i pokazaliśmy też że jak zespół jest w zapaści to jest w zapaści i nie ma planu b.

0

@Johnson A ty pewnie jesteś mądry....

0

@Drozdu7 Czemu piszesz że przesądzone Holender zmienił zdanie?

1

@domin682 Tak bo największym problemem polski jest węgiel, może zrób sobie na jakiś czas przerwę.

0

@domin682 To ty może najpierw poczytaj na co zgadzały się polskie rządy te ponoć uległe wobec Niemiec i te które Niemców stale atakują.

5

@Emhyr Nie zgodzę się, dobrze poinformowani poważni i kulturalni dziennikarze nigdy się nie znudzą, to szoł romero się ludziom przeje, albo jego miejsce zajmie ktoś kto granicę przesunie jeszcze bardziej i tak dalej a w końcu i tak wrócimy do stonowanych kulturalnych i z klasą dziennikarzy.

0

Czy prezes NBP może zablokować wprowadzenie euro, bo to dziś sugerował ̶g̶a̶p̶a̶ gapliński

0

@Pawel13sz Nie ma Pique i Marqueza a jest Mascherano :0

0

@Encore Ciężko uwierzyć że pójdzie do MU akurat w Chelsea miałby większe szanse na puchary no i nie pogra w LM.

Ja tam od początku uważam że on nigdzie nie odejdzie, no chyba że shitstorm od Laporty wejdzie za mocno.

0

Pierwszy skład, no nieźle. Choć tu chyba celowo to madryciaki piszą.

1

@Deviler Wejdź na forum elektryków i napisz że chcesz sobie wymienić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?