Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz Ciekawe kto tam tego mascherano upchnął, pomijając bardziej zasłużone nazwiska.
1
@Rhaan To usuwasz i nie ma problemów ?ref_src=twsrc%5Etfw">July 18, 2022?s=20&t=OWUdpJT51dippHfEVeMk3w
0
@MesQueUnClub96 Tak ze klasy nie kończą zajęć o tych samych godzinach.
1
@Cule1234 Zgubiłeś van de Beek a i pewnie ktoś by się znalazł.
0
@Robert1603 Kto wie jak odnosiłem wrażenie że obydwie strony nie dały z siebie wiele by Messi został.
8
Trochę się martwię o te testy medyczne, niby Robert taki profesjonalny ale od jakiegoś czasu wciąż widzę jak wali czystą z olisadebe albo co gorsza sam.
0
@SirChuck Mnie to tam przeraża że w klubie nie ma ludzi którzy potrafili by to rozwijać ani też chęci takich ludzi znaleźć, chyba ze celowo nie szukają.
0
@Fan2005 Mnie nawet numery tak nie kłują w oczy jak dawanie gwiazdkom opasek kapitańskich.
0
@PatrychoO @UsmanBembele Rok temu przychylałem się do tego że patrząc na karierę to Suarez był lepszy obecnie chyba byłbym już za lewandowskim.
Co to znaczy sumując? Jedni wolą napastników z drygiem do rozgrywania inni powiedzą że Lewandowki strzelając trzy razy więcej goli w LM nie ma prawa być uznawany za gorszego napastnika, bo liczą się bramki.
1
No jak ktoś się lubuje w tym "prime" to nie ma obecnie napastnika z lepszym prime niż el fenómeno.
0
@koziar No ja uważam że klub będzie promował bardziej Pedriego i przy zdrowiu Ansu niż Lewego a przy porażkach to Lewy będzie obrywał najbardziej tu raczej nie powinno być zdziwienia. Podobna sytuacja była w poprzednim sezonie to weterani obrywali.
0
@PatrychoO No ja jeszcze rok temu byłem w obozie Suarez obecnie już chyba wskazał bym na Roberta, no ale ja nie bawię się w "prime"
0
@Donio No to pomińmy Messiego, Neymar był na nieosiągalnym poziomie dla większości z twojej listy Brazylijski rynek robi robotę, Raphinia to dla wielu ludzi jakiś kot w worku, o którym nawet nie słyszeli pół roku temu.
1
No na pewno chyba ktoś zapomniał o rynku z Ameryki południowej i Chin gdzie Messi był niekwestionowaną gwiazdą. Obecna moc medialna nawet się nie umywa.
2
@Donio No sam Messi i moneymar mieli większą markę medialną od od połowy twojej listy, Iniesta Xavi Suarez tu nawet nie ma co porównywać.
2
@Malibu No a jak wyglądają na tle del Piero, Tottiego, Kaki, Bergkampa mogę tak dalej....
1
@Cygan BRC Przecież my nie gramy jakiejś wybitnej piłki, ba ostatnio to była wrzutkolandia, Jakby grali Xavi Iniesta Messi z najlepszych lat to ten transfer byłby kontrowersyjny.
0
@Rastafarnianin Oj tak z Bergkampem to było nieziemskie połączenie.
0
@jeyx77x Kiedy, wtedy jak sentien odsunął go na najważniejsze mecze?
1
@Kapitan hawk Trzeba uruchomić dźwignie w celebracji....
0
@KapiFCB Przypomniałeś mi mroczne czasy jak paru gości chciało krychę w barcy
0
@Firestone @Emhyr @Sawik_10 Odnośnie Xaviego to gdy wypychano go z klubu to pytały się o niego największe kluby.
A odnośnie modrića to już bym spokojnie dyskutował FDJ był uznawany za wielki talent w Ajaxie i gdy opuszczał Amsterdam grać w Barcelonie miał 22 lata.
22-letni Chorwat opuszczał Dinamo grać w Totkach, nie w Mianie, nie w MU nie w Bayernie w Totkach, i nie przypominam sobie by określano go wielkim talentem.
0
@Criss18Barca No a co dawał ten charakter Mascherano?
Polecam obejrzeć dwumecz z MC i zobaczyć jaki wpływ na drużynę miał Argentyńczyk, a raczej to że mentalnie go nie miał.
0
@Pewex @koksik2700 No to już w ogóle nie mój typ urody, o ile jeszcze Margot mi się nie podoba ale jest ładna to ta niżej już nie.
2
@SkN W którym sezonie? Bo to ma wielkie znaczenie.
3
@IronSanHybrid Oni mają zgraną kadrę a my ciągle dokładamy kolejne elementy do tego składaka, znów zmietli by nas z planszy.
0
@MICHU_LOKU123 No nie wiem czy to plus skoro żeby zrozumieć wielki hit na ekranach trzeba przeczesać 17 innych filmów i kto wie ile seriali.
A co do nowych uniwersów to ekspertem nie jestem ale flagowe działa już odpalono, mają tam jeszcze jakieś super popularne postacie które mogą ta serię pociągnąć bo ja nie kojarzę.
0
@Tytus990 Dreamboat Annie,Little Queen
4
"misternej gry Barcelony" no i już wiadomo że to jakaś fantasy, do misternej gry Barcelony to nam sporo brakuje i akurat dopasowanie się do tego co ostatnio graliśmy nie powinno być żadnym problemem dla Roberta.
0
@MesQueUnClub_87 No na pewno kibicujesz krócej. Zmieniałem bo odbyłem pewną specyficzną dyskusje o R9 z osobnikiem który nie był jego fanem i pisał że g wiem bo w opisie nie mam od kiedy kibicuję :o
Nie piszę o układaniu w głowie tylko o stylu na boisku, raczej ze szkółki wypuszczaliśmy słabe kopie określonego stylu zawodników Amor=>Guardiola=>Xavi a nie silnego box to box.
No a ile miałeś wychowanków między Roberto a Ansu przypomnę że to 10 lat ilu ich zagrało jak to określiłeś nawet te śmieszne liczby.