Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Czekam z niecierpliwością na wynik równania.....
0
@Borneo Uważasz że ktoś poszedł na ten mecz i kupił koszulkę zwycięzcy bo wygrał, no nie powiem ciekawe spojrzenie na tą sytuacje.
Nie olewają ale ja tam nie widziałem walki do upadłego, RM trochę więcej zagrał spotkań w zeszłym sezonie i na pewno trzeba to brać pod uwagę.
0
@Borneo No to ci podpowiem a matmę zrób sobie potem kluby dostają zazwyczaj od 7 do 15 % w nielicznych wyjątkach jak Liverpool 20. Teraz policz na spokojnie i podaj mi ile musi zostać sprzedanych koszulek z nazwiskiem Argentyńczyka, daj nawet z tym mało prawdopodobnym(bo Barca ma ogromną stałą kwotę od NIke) 15% udziałem. Czekam z niecierpliwością.
1
@katalonczyk112 Pokrzywdzonym a tym jest FdJ który już raz odroczył bo słyszał to samo, bieda piszczy tylko jakoś wciąż nowe twarze w szatni za gruby hajs.
1
@Janiama No to słabą wyobraźnię masz.
0
@Sulimo Ale nigdzie nie znajdziesz pewnych liczb, rzadko kluby "oficjalnie" podają w młyn kontrakty zawodników, no i jeszcze premie.
0
@Eto'o9 R10 Prawdopodobnie taki sam z wyłączeniem Abidala choć mam sentyment to Gio fajniej grał i Deco za którego dałbym Rivaldo. trochę kusi R9 bo ten jeden sezon był spektakularny ale własnie jeden sezon.
+za Marqueza, nie wiem czemu to tak często pomijany zawodnik.
0
@Janas11224 Fajnie problem jest taki że on już raz obniżył właśnie z powodu problemów klubu i teraz chcą kto wie czy znów odroczyć czy prawdopodobnie by się odroczeń zrzekł i to jest skandal bo jakby nie zaklinać rzeczywistości Lewandowski i reszta za worek cukru i czereśnie nie grają.
0
@Abominacja Inna czynność seksualna – zachowanie seksualne niebędące obcowaniem płciowym. petting, masturbacja, chyba fellatio też wliczają.
@Uukasz_93 To fajny chłopak jej córki :0 chyba każda matka marzy o takim który gwałci inne dziewczynki, to aż niepojęte.
0
@MESSIah16 Gdzie widzisz to sprawdzanie się twojego zdania, jego ekipa grała momentami świetnie gdzie szczyt zaliczyła z RM ale później był zjazd i Xavi nie za bardzo potrafił sobie z tym poradzić, zrzucono wszystko na koemana ale zadyszkę złapali też nowi zawodnicy.
Może to był pragmatyzm w co chcę wierzyć ale graliśmy wrzutkolonę której nie powstydził by się wyśmiewany ZZ.
Ogólnie jest ok z plusem sam jestem fanem Xaviego piłkarza i fajnie jak by mu wyszło ale to że był wybitnym piłkarzem nie robi z niego wybitnego trenera.
Mogę podać jeszcze z co najmniej dwóch piłkarzy maestro którzy nie umieli swojej wizji z boiska przenieść w trenerkę.
0
@MesQueUnClub96 A uważasz że powinien licytować się z psg?
0
@Barcanajlepszyteam Nie pamiętam, nie będę się kłócił ale nic takiego nie kojarzę.
1
@msmsms Każdy a jednak nie, kurde tak trudno przyjąć do wiadomości że ludzie mają inne opinie.
0
@TheNekro94 A na koniec znajduje się CR i oddaje swoje......
0
@osa91 No to się pytałem w pierwszym poście czy banki dają kredyty klubom na dwa milenia, bo nie wiem jaką sobie wyobrażasz ratę z 20 mld?
0
@Borneo Oj tak jest i mit o koszulkach o ja cię nie mogę.
Dawaj, powiedzmy że będzie zarabiał 20 baniek ile musi sprzedać koszulek.
0
@Borneo Chłopie ale odjechałeś, to co włożyliśmy do gabloty oprócz dobrego humoru.
0
@mariogbch No robił i ostatnimi czasy nie za dużo nam to dawało, zresztą z motywacją też było różnie po legendarnym burofax'ie za to z Argentyną miał impuls jedno nie przekłada się na drugie co można było obserwować przez lata.
No i fajnie a ja nie wiem czy będzie na topie jeszcze dwa lata.
To kto się miga od pressingu?
0
@Danqoo No Messi wymaga odpowiedniego ustawienia drużyny wiec tak, Xavi musiał by pewne rzeczy przywrócić, a że Argentyńczyk nie będzie kopał za worek cukru to pojawi się problem z kominem płacowym już to przerabialiśmy a nie czekaj wciąż wyczołgujemy się z tego szamba.
No to powchwal się jeszcze na kogo swiatli ludzi powinni w takim razie głosować Biedrona i czarzastego czy korwina i brauna?
3
@rk A jak nie chce na warunki klubu przystać to co mu zrobią? Szafkę w szatni pomalują?
0
@Encore No po ostatnich upałach to nie jestem taki pewien.
0
@Xxxbarca4ever No ja widziałem gdzieś anglojęzyczny artykuł o walkę o dzieci i Shakira rzeczywiście planuje się wynieść do USA, jak dla mnie to nie jest jakaś abstrakcja ze mógłby się również tam przenieść jeśli nie uda mu się zablokować Shakiry.
0
@MesQueUnClub_87 No widziałem gdzieś ostatnio zdjęcia bez makijażu i po prostu bogata Grażyna, nie powiedział bym że jakoś się wyróżnia in plus.
0
@talizmo Brzmi jak bajka dla młodych pelikanów, albo wszyscy w sklepie to stażyści a szkolił ich gość od sociali.
3
@shahman Zgadza się o ile jeszcze można rozważać jak wyglądali by inni gdyby skupili się na piłce tak R10 bez samby to nie było by to samo.
Choć trzeba też wbić szpileczkę że taki tryb życia wpłynął na to że ta magia przy innym podejściu trwała by dłużej.
0
@messicocacola No wyglądał, wcale nie prezentował się fajnie jak grał tam pierwsze mecze, i nie żadna drużyna z topu nie chciała by mieć takiego PO.
0
@osa91 Więc co to za farmazony że wysokość nie ma znaczenia, rozumiem że 20 mld dług to żaden problem ;0
0
@norbi77 No ja pamiętam ja Urus wyglądał pokracznie na PO więc remis :)
0
@osa91 O a to wielkość długu nie wpływa i tak w końcu na wielkość rat. Nie słyszałem by dawali jakieś klubom na dwa milenia.
0
@xDoMinO26x O pan wrózbita, jakoś Hiszpania Xaviego i Iniesty całkiem nieźle kopała gałę bez Messiego, a w Barcy było jeszcze kilku wybitnych zawodników.