1

@PalantPowraca Mieli bardzo dobre liczby których wcale się nie musza wstydzić.

Pora patrzeć w przyszłość a nie w przeszłość, zresztą mimo słówek Messiemu z Laportą było nie po drodze i żaden nie zrobił wszystkiego by Argentyńczyk został.

No to szkoda że tylu piłkarzy nie potrafiło wykorzystać tych treningów z Messim, pamiętam te komentarze ze treningi z Messim miały dawać więcej niż minuty, no jak widać Puć jest koronnym przykładem że nie.

1

@michal26 No pomysł dobry problem jest taki że Alba gra świetnie ze słabszymi zespołami a słabo w najważniejszych meczach.

1

@LS @sintesox No rozwiązanie sekretu i ogólnie zarys świata jest podkradzione z innej serii : Claymore

0

@Emhyr No ale właśnie to tricki i radość z gry definiują joga bonito, chłopak nie pokazał tych cech jak na razie, wydaje się raczej dobrze ułożonym Brazylijczykiem co lepiej wróży.

0

@Suzu Chyba przespałeś Desta grającego na LO.

0

@Peszko07 No to przekazywanie uzbrojenia to fajnie będzie wyglądać ciekawe jak to załatwią i kto to opłaci.

0

@Firestone Przecież to nie jest info do Franka bo na pewno tak mu tego nie powiedział, to jest puszczane w eter do gawiedzi.

0

@Herato Dla mnie Fati powinien również grać jako ŚN.

0

@Volk @Objectivo No ja też poproszę, od razu będę do ignorowanych dawał.

0

@chavez Chłop nie umie grać jak mu 9 nie dadzą, słabiak.

0

@DamianBarcaCule Mnie nie przekonuje na skrzydle jako ŚN jak najbardziej.

0

@Sysia11 Wszystko o Miriam.

1

@mdyczek @Vernon_Roche Nie wiem jak można zapomnieć o trenerze Barcelony Atlètic, wstydźcie się.

3

@Pawel13sz Ale on nie zszedł na lewą nogę, dostał zagubioną piłkę ładnie przyjął i pięknie przymierzył.

1

@Kapitan hawk Czekasz na swoją kolej i będziecie razem w kafejce czaić?

3

Nowe nabytki mają różna liczbę rozegranych minut, ale na razie dla mnie Kessie najfajniej się prezentuje.

0

@jeyx77x Oj ładnie odpływasz, polecam zapisać się do wojska to zobaczysz co tam się dzieje, większość ludzi to ma głęboko służbę i orzełka panuje kolesiostwo i nepotyzm, a zamiast służby kombinuje się jak tam coś załatwić państwowego na boku.

0

@macio_944 No pamiętam jak Real wygrywał LM i LL a tu wciąż było że przegrali z nami mecz i ty w tym przodowałeś, ot taki klimat.

0

@SmoothCriminal No trudno żeby nie jak Busquets i Pique w drużynie od 2008 roku, a wcześniej Messi Iniesta i Xavi.

1

@SmoothCriminal To nie wyłączność wychowanków tylko staż jak w wielu Hiszpańskich klubach.

1

@IronSanHybrid Fajnie że ludzie mają szanować ich postulaty gdy oni nie szanują nikogo i niczego.

1

@jeyx77x Dlaczego chcesz się kłaniać ludziom którzy byli w wojsku, poważnie pytam.

1

Dziś niektórych czeka szybkie przebudzenie z komentarzem dla koneserów....

0

@MrPGG No nie wiem dla mnie nie zbyt celne, bo nie tak dawno był mało wiarygodny, po prostu teraz ma bardzo wysoko wtyk i tyle.

0

@bleble123 No ja bym dodał że trzeba baczniej zerkać na bramkarza.

0

@Rewolucja123 Wszystko zweryfikuje murawa, całkiem możliwe że masz rację i zaczną doświadczeni ale 2-3 odcięcia prądu i w podstawie ląduje urus.

0

@Mroziu To pompowanie że on obsadzi PO jest przesadzone, no chyba że obsadzi jak Urus.

0

@Janas11224 Możliwe ale mało prawdopodobne bo puchar Gampera traktuje się jako oficjalną prezentację drużyny.

1

@ElTomas Znając życie to jeszcze z pretensjami by wyskoczyła, a nie miała nauczkę.

0

@Pawlak1992 No to wytykanie asyst jest zrozumiałe skoro reklamuje się go jako bardzo ofensywnego ŚO, ba wciąż czytam o tym jak wspaniale Garcia wyprowadza piłkę(czego efektów nie widać) a pomija się to że słabo broni, i ma duże braki fizyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?