0

@paweldunajecfcb Tam gdzie rozpoczyna się wiara, kończy się nauka. Obie są sztukami ludzkiego umysłu, i muszą być ściśle od siebie oddzielone
Ernst Haeckel

0

@nabial A jak by wyglądał po 2-3 latach grania w PK, zobacz jak pięknie rozwinął się Puć.

0

@ACRAB95 Odniosłem się do tego co pisałeś o koszulkach wielokrotnie było wyjaśniane jak małe kwoty kluby wyciągają z koszulek.

Musiał by osiągnąć 175% wyniku Messiego z PSG by zwrócić klubowi samą pensję, powodzenia

0

@bartulek98 Jak dla mnie jego największym atutem jest znajdowanie sobie przestrzeni i okazji, nie wiem czy na 9 będzie w stanie to robić.

0

@gimmeq1 No a skąd ludzie mieli wiedzieć że Laporta będzie wyprzedawał mienie, nie mylić z PIŁKARZAMI :(

0

@Borneo A czy to źle że jest na polu golfowym, mnie to bardziej oburza to że milionerzy udają biedaków przed wyborami, w Polsce nikt kto odniósł sukces w Polityce się tym zazwyczaj nie chwali w dłuższej perspektywie, raczej dominują w oświadczeniach puste konta kredyty ale i ogromne mieszkania :)
Pomijam butę ale baba może nawet jachtem sobie pomykać pozoranctwo biedy jest o wiele gorsze.

1

@Pilka_jest_okragla Przecież każdy zawodnik z wyciętą łąkotką to tykająca bomba, ok że tak piszesz ale operacja nie daje żadnych gwarancji o czym była wielokrotnie mowa.

0

@mateusz1989VeB Zrobiono wreszcie czystkę w sztabie medycznym, to co tam się działo to był cyrk, jakoś Francuz przed Barceloną nie miał problemów z urazami ba miał tylko jeden kilkudniowy. Zresztą wiele plotek od dawna wyjaśniało że więcej było tam winy ludzi którzy za to odpowiadali niż zawodnika, no i pisanie że granie w gry ma wpływ na jego zdrowie było modne.

0

@Emhyr No może przyjechał porozmawiać z FDJ osobiście i próbować go przekonać.

2

@Herbert Masz wyżej jak przeoczyłeś ^

0

@FCBparasiempre Miłości do Puiga była na odległość, z kataru często go bronił zderzenie z rzeczywistością musiało być brutalne.
No Depay jest wszechstronny, problem w tym że nie w Barcelonie.

3

@PatrychoO O widzę że zmienił narracje, bo nie tak dawno bił się w pierś że wykreował jego i staśko a tydzień później znów wbijał jej szpileczki.

Jemu się to zwyczajnie opłaca typowy hipokryta i kłamca.

1

@johny11 Ale on nie ma talentu on ma wybitny talent na poziomie 0,01 procenta zawodowych piłkarzy.

@HarveySpecter Fajnie brzmi ale nie widziałem nigdy słabego piłkarza który ciężką pracą wybił kilka sufitów i okrzyknięto go jednym z najlepszych.

Ja pomijam oczywistość że bez ciężkiej pracy nie ma wielkości nawet mając talent co udowadniają kolejne tabuny Brazylijczyków.
Tak czytałem wiele wywiadów o piłkarzach gdzie mówili że było pełno zdolniejszych ale zabrakło pracy, ale jakoś nie przypominam sobie by wśród nich byli zawodnicy wybitni.

1

Jeden z moich ulubionych piłkarzy, mam nadzieję że mu się powiedzie.
Choć osobiście nie jestem fanem zatrudniania byłych zawodników bez przygotowania nie wiem jakie ma papiery ale CV trenerskie nie powala.

0

@ACRAB95 Nie za bardzo wiem co ma jedno do drugiego? Lewandowski ma strzelać bramki i być profesjonalistą i wszyscy będą zadowoleni, a pisanie o jakimś spłacaniu się z koszulek to pseudo argument, który ma niby być wielkim atutem.

0

Nie no ale Alves piszący że nie ma talentu tych największych to też odjazd, może i nie ma talentu Messiego czy Ronaldo ale pisanie o samej pracy by wejść na szczyt to ładne bajeczki gość to top 3 najlepszych PO w historii samą ciężką pracą tego nie osiągniesz.

0

@MrPGG A skąd przekonanie że Dembele nie chce tu grać? Nie wiem zbyt wiele o Brazylijczyku ale i tak wybieram Francuza.

Dlaczego? Chce go trener, wreszcie zrobiono czystkę w sztabie medycznym i efekty widać, dużo lepsza dyspozycja na poziomie decyzyjnym.

0

@Ostatnikrwawygang No DP w 433 to na pewno nie jest jego optymalna pozycja.

1

@shahman Marquez Araujo moim zdaniem w Barcy lepiej :)

0

@ACRAB95 O znów mit koszulek.

0

@Rust_Cohle Nie wiem czy kibicować to dobre słowo ale będę oglądał Hiszpanię z powodu zawodników Barcelony a jak czas pozwoli to Holandię i Francję no i Polskę.

0

@Maciej1078 Masz z tego portalu

"Wiele osób ciekawych było, kto dołączy do grona kapitanów drużyny po odejściu Leo Messiego. Przez swój staż w klubie głównym kandydatem był Jordi Alba. Jest to jednak decyzja szatni i ta zasada nie zawsze zostaje spełniona."

"Czterej kapitanowie, którzy rozpoczynali sezon 2017/18 w Barcelonie, zostali wybrani na to stanowisko przez głosowanie"

"W lecie ubiegłego roku w głosowaniu piłkarze Barcelony zdecydowali, że pierwszym kapitanem będzie Andrés Iniesta, drugim - Leo Messi, trzecim - Sergio Busquets, a czwartym - Javier Mascherano, który w zimie odszedł do Chin. Za kilka miesięcy odbędzie się kolejne głosowanie. Nie ma wątpliwości, że pierwszym kapitanem zostanie Leo Messi, a drugim - Sergio Busquets."

Trollem to jesteś ty tak to fajna tradycja i jest często respektowana ale to nie prawo, znów wycieczki personalne jak zawsze jak brakuje argumentów.

https://www.realmadryt.pl/news/85657-isco-nie-przyjal-opaski-kapitanskiej

Więc jak widzisz troll ma rację musi boleć.

0

@LukaszJ No gdyby chodziło tylko o koszt to nikt nie bawił by się z niechcianymi zawodnikami i każdego zmiatali by jak matheusa, ale straty wizerunkowe zarówno ogólne jaki i te wśród samych zawodników i ciąganie się po sądach też sporo kosztują, często więcej niż te kilka milionów.

0

@BaroPodertos Myślę że nie a to dlatego że będą ogromne problemy z pożegnaniem się z kilkoma zawodnikami.

1

@michal26 Tu na LR na pewno wiele osób tłumaczy rosnącą kwotę tym że to Polak. Jak dla mnie to duża kwota, pewnie się sprawdzi choć już nie jeden miał się na pewno sprawdzić.
Ale na pewno nie widzę go grającego do 37 roku życia w Barcelonie.

No i czy rzeczywiście był najlepszy w poprzednim sezonie.

0

@Maciej1078 Isco Carvahal chociażby panie błazenada, daj mi przepis który to normuje to wtedy nie ma problemu ładnie przeproszę.

0

@MatiFCB2000 A to jak jesteś 10 i ustawią cię na ŚP powoduje że nie jesteś 10? 10 to nie pozycja to styl gry.

0

Kolejna 10 uff, grajmy przez najbliższe lata skrzydłowymi i normalnymi pomocnikami, może kiedyś.

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawe jak szanujesz wolę Umtitiego, Braithwaita Puiga itd. o pozostaniu?

0

@Maciej1078 Daruj sobie baranów a jak już chcesz to sobie tak najbliższych tytułuj.

Super jest ta chronologia tylko problem jest taki że wielokrotnie była pomijana i w Barcy i w Realu no ale tacy inteligenci mogą o tym nie wiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?